• Djkoma
  **

  Ruská invaze na pole akčních seriálů bohužel nevyšla. Snad si tam někdo u nich nad sklenkou vodky a během Ruské rulety uvědomí jak dlouho cestu musejí ještě ujít, aby se dostali na úroveň průměrného televizního seriálů. Naše milovaná televize Nova opět tímto seriálem boduje jak je jejím zvykem a já jen dál kroutím hlavou nad jejich politikou. Mnohem lepší seriál Alias pošlou do půlnočního času a pak ho přesunou na třetí ranní a ruská ptákovina dostane větší šance? Vzpamatujte se ani Lost vás na podzim nezachrání(osobně ho nemusím, ale řekl bych že češi na takový seriál nejsou připraveni a málo kdy mají stejné chutě jako zámořské publikum).(31.8.2006)

 • Satan
  **

  Východní gangsterka hodně ovlivněná Kmotrem, která však nenechá vyplout na povrch potenciál utopený ve vlnách zbytečně akčních scén, krveptolití a stupidních dialogů.(25.8.2006)

 • Amroth666
  *****

  Výborný seriál o ruské mafii. Nezapomenutelné: Mám ti vyřídit pozdrav od Saši Bělova. ____ Žij vlastním rozumem, Pčelo! ____(3.8.2009)

 • - Originální soundtrackové album obsahuje citace z poslední epizody, které odhalují velký "spoiler". (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - V deváté epizodě, dy Fil (Vladimir Vdovichenkov) se Sašou (Sergey Bezrukov) mluví o zrádci, mají za sebou plakát k filmu Smrtonosná past 3 (1995). Tato epizoda se však odehrává v roce 1994, tedy rok před natočením akčního filmu. (Žralok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace