• LiVentura
  ***

  Novodobá ruská mafía....no heleďme.....dávám průměr.....(20.7.2007)

 • Folpa
  *****

  To je prostě parádní seriál s hustým koncem.(5.9.2008)

 • Sarkastic
  ***

  Хорошо Алексей Сидоров, очень хорошо. To jsem si bohužel říkal snad jen pár počátečních dílů. Byl jsem mile překvapen, že nám Бригада celkem věrohodně nastínila kriminální scénu v Rusku, které nechyběla určitá realičnost, přirozenost a brutalita. Hlavním hrdinům jsem docela fandil, ale pak jsem se začal s přibývajícími díly docela nudit. Příběh začal nabývat na naivitě a začal mu docházet dech, až to bylo moc málo akční i na mě (a to je co říct :-)). Rozhodně jsem pro to, aby se naši slovanští příbuzní pokusili o něco nového v tomhle směru, ale doufám i za ně, že to zvládnou lépe.(18.3.2008)

 • Satan
  **

  Východní gangsterka hodně ovlivněná Kmotrem, která však nenechá vyplout na povrch potenciál utopený ve vlnách zbytečně akčních scén, krveptolití a stupidních dialogů.(25.8.2006)

 • A_FISH
  odpad!

  Děkujeme tv nova, že se naši ukrajinští spoluobčané kolem půlnoci po návratu z nálevny mají na co dívat a v době kdy sní o tom jak ráno oblíknou kvádro a do ruky vezmou balšoj gulomet místo lopaty je na ulicích na chvíli klid .... škoda, že na ubytovnách nejsou píplmetry, to by byl koláč !(18.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace