poster

Osamělý vlk McQuade

 • USA

  Lone Wolf McQuade

 • slovenský

  Osamelý vlk McQuade

Western / Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 1983, 107 min

 • Faidra
  **

  Chuck Norris pořádá texaský masakr bez motorové pily, lítá při tom, jako kdyby ho honila druhá míza a první infarkt, je pevně rozhodnut kill David a rozhodně se s tím nemaže dva díly jako Uma Thurmanová a kupodivu je to blbost dost zábavná na to, aby se to dalo sledovat u mé časté činnosti u filmů - žehlení.(25.1.2008)

 • Andersis
  ****

  Krásná westernová hudba při které musí mít každý fanoušek husí kůži. Je to podle mě jeden z nejlepších Norrisových filmů. Škoda, že Carradine nedostal víc prostoru, jinak jako bitkař se ukázal jako velmi rychlí. Nevím co víc k tomu napsat, všechno už je tu vypsané :) Snad jenom to, že je to jeden z mála filmů které by zasloužili slušný remake, protože nové generaci by se to mohl dost líbit.(3.7.2011)

 • kleopatra
  ****

  Úplně první film na úplně prvním videu, viděla jsem ho asi 20x, což bylo při černobílé tv s podivem, ale nikdo mi nic jinýho dlouho nepujčil, protože nikdo nic jinýho dlouho neměl, bylo to jako zázrak - moct si pustit lážo plážo emerickej film a couvat si nebo popohánět. Dneska by to bylo s bídou za 2*, ale tehdy ... byla v tom romantika (Carrera Chuckovi v kutlochu vygruntovala a on ji za to postříkal hadicí) i akce (Carradine kopl při zápase Chuckovi písek do očí a to od něj nebylo vůbec pěkné) a člověk taky nebyl tak filmově (i jinak) zmlsanej, chjo.(13.6.2007)

 • Rogue
  ****

  Coogan po norrisovsku - romance v bahně, bondovský liliput, auto snů a pivo.(9.12.2010)

 • Chrustyn
  **

  Přesně ten film, který si představíte pod spojením Norrise a Carradina. VHS béčko, jako řemen, kombinující western s typickým akčňákem. Chuck neporazitelný, David nemilosrdný, ale na rozdíl od akčňáků se Slyem nebo Arniem, tento zestárl a asi bych ho jinak vnímal před 20 lety, než nyní.(18.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace