poster

Lady Terminator (festivalový název)

 • Indonésie

  Pembalasan ratu pantai selatan

 • anglický

  Lady Terminator

Akční / Horor

Indonésie, 1989, 82 min

Režie:

H. Tjut Djalil
 • TheRaven
  *****

  Až do stropu našláplá záležitost, která skvěle baví od začátku až do konce. Nejlepší parodie na Trminátora, jako jsem si ani ve snu nedokázal představit ..."komentář ještě dodělat"... (Festival otrlého diváka 2010)(13.2.2010)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Něco jim ukouslo ptáky." ,,Úhoř?" ,,Orál od ryby je prej nejlepší!" Povedená taškařice o vraždící vagině, nezničitelné Královně v looku 80.let a jejím téměř nezničitelném autě. Typická béčková osmdesátka s vloženým discoklipem, automobilovými honičkami a nekonečnými přestřelkami. Jasně, terminátorská likvidace policejní stanice i vstávání z ohně nepokrytě kopíruje Terminátora, ale to se podle názvu dá čekat. Na rozdíl od něj je však tohle dílko notně krvavé, takže krev šplouchá plným proudem, a nešetří záběry na velmi pěkné obnažené tělo hlavní likvidátorky. Masakr, který nám spustí, strčí hravě do kapsy běsnění v RoboCopovi a ještě ho předčí. A prcháte-li s krásnou dívkou před vraždícím strojem, co uděláte ve chvilce krátkého oddechu? Správně, romanticky se s ní pomilujete...u přírodního krbu, jak jinak.(22.5.2012)

 • Bluntman
  ***

  (FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA 2010) Neočekávejte zábavné béčko od začátku do konce ani vzhledem k zemi vzniku genderově radikální podívanou, protože guilty pleasure potenciál je přítomen pouze ve scénách nekopíruících první díl terminátoří ságy a vtipnost napodobování scén z Cameronova techno-noir thrilleru se brzy omrzí. Mužský machismus a americké herojství je zde sice karikováno a ženské postavy jsou prezentovány jako ty silné, schopné na rozdíl od těch chlapských vyřešit problém, ale... ženy jsou zde především na pohled a potěchu mužského diváka. Ten není znepokojován detailními scénami vaginy dentaty v akci (film o kastraci nevyvolávající kastrační komplex?), naopak se usmívá zjevné lacinosti celého projektu a hloupé doslovnosti. Ve výsledku "ani tak špatné, až je to zábavné", ani "genderově radikální", fungující nejspíš jen se správně naladěným publikem, posíleným patřičnými substancemi.(12.2.2010)

 • Adrian
  ***

  No jo....80´s .... byt vtedy maly stupel a pozerat piratske VHSky je dnes 100% istota nostalgickeho usmevu.(21.4.2009)

 • Rover
  ****

  A to jsem Terminátora neviděl (nebo možná právě proto?).(14.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace