poster

Lady Terminator (festivalový název)

 • Indonésie

  Pembalasan ratu pantai selatan

 • anglický

  Lady Terminator

Akční / Horor

Indonésie, 1989, 82 min

Režie:

H. Tjut Djalil
 • Mi Nü-Chai
  ***

  Krystalická špatnost. Plus za spojení legendy o Královně jižních moří s Terminátorem, hrdě příšerné triky a komické dialogy, mínus za místy se vkrádající nudu.(18.2.2012)

 • Bluntman
  ***

  (FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA 2010) Neočekávejte zábavné béčko od začátku do konce ani vzhledem k zemi vzniku genderově radikální podívanou, protože guilty pleasure potenciál je přítomen pouze ve scénách nekopíruících první díl terminátoří ságy a vtipnost napodobování scén z Cameronova techno-noir thrilleru se brzy omrzí. Mužský machismus a americké herojství je zde sice karikováno a ženské postavy jsou prezentovány jako ty silné, schopné na rozdíl od těch chlapských vyřešit problém, ale... ženy jsou zde především na pohled a potěchu mužského diváka. Ten není znepokojován detailními scénami vaginy dentaty v akci (film o kastraci nevyvolávající kastrační komplex?), naopak se usmívá zjevné lacinosti celého projektu a hloupé doslovnosti. Ve výsledku "ani tak špatné, až je to zábavné", ani "genderově radikální", fungující nejspíš jen se správně naladěným publikem, posíleným patřičnými substancemi.(12.2.2010)

 • Ruut
  ***

  Dost špatný kopírák pana Hasta La Vista, Baby. jasně chápu - má to být tak příšerné až je to vtipné a tak neumětelské, ža se má člověk škodolibě smát. Jenže tenhle škvát je vtipný jen pokud T101 nekopíruje a jde si po vlastní linii (ehm skoro vůbec). Opravdu dobré béčko je Exterminátor a tak špatné až je dobré je asylácká kravinka Terminators. Jednu rudou hvězdu navrh za finále se škvarkem.(14.1.2011)

 • strougy
  *****

  Absolutní pecka. Asi takhle by vypadal Terminátor, kdyby ho natočili Monthy Python.(15.2.2010)

 • giallo
  *****

  Tak tenhle film vážně nemá obdoby a musím říct, že lepší trash jsem v životě neviděl a to už mám něco nakoukáno!! Tenhle remake schválený samotným Cameronem má snad úplně všechno, posuďte sami: Terminátorka oživená hadem, který jí vleze do vagíny se speciální schopností ukosnout chlapům ptáky; indonéská policie vybavená standardně automatickou M16; gangestři, kteří umějí čurat 2 metry do vzduchu; hlavní hrdina jenž startuje auta bez klíčů a mnoho dalšího. A k tomu geniálně zpracované klasické scény z terminátora 1 a sice ta vyřezáním oka a zúčtování na policejní stanici (stačí mít 2 zásobníky s 500 náboji a body count jde jednodušše nad 70). No prostě, kdo se chce pobavit a má terminátora 1 v malíku, nemůže udělat chybu. PS: Já se začal soustavně řechtat hned už u titulků, kdy byla hlavní herečka uvedena zároveň jako make-up specialistka. Let's teach her a lesson!(20.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace