Pandemie

Joy Zimmerman

Kostýmy:

Kevin Ian Ackerman
  • Tunri

Aha, tak takhle sbalit prezidenta USA. Mimořádně mizerní padouši.(21.12.2015)

• gusman

Hodně, hodně slabé. Vykradená Smrtící epidemie od začátku do konce, dokonce byla použita stejná taxonomie virů. Na rozdíl od ní, je tento snímek velice nesmyslný, nelogický a je vidět na první pohled, jak málo musel stát. Herecké výkony teké nijak neoslní.(31.7.2005)

Dávam 3* už len s pricípu. Mám rád filmy s nádychom "katastrofický", takže som sa vydržal na to pozerať celú dĺžku filmu. Ako relax na večer v pracovnom týždni postačujúce a oddychové. Netreba čakať nejakú obrovskú zábavu, herecké výkony alebo dychberúce scény, stačí si to len pozrieť a zhodnotiť tu na CSFD.(27.9.2007)

hodne dobrej thriller, nechapu hodnoceni... podle me si to zaslouzi vic!(5.7.2010)

• igi B.

Svatá ebolito! Ono je to opravdu ještě o řád blbější než tušašská Sanitka2! . . . Pětadevadesát minut řemeslně céčkové filmařské šmíry a coby happyend pro nány u žehlení chlapeček siroteček žijící kdesi ve špitálu, prolézající furt vzduchotechnikou a nakonec adoptovaný panem presidentem - tak to mi poser prsa teda... %-/.. - - - P.S. Hehe, a ten blábol coby oficiální text distributora, zase jednou se pomátli v Intersoniku, ani se nedivím, že ten v posledních letech už jen zoufalý distributor sraček konečně krachuje... Mmj. totiž jde v ději o neskutečně pitomý "atentát" a neumře skoro nikdo, celé se to prakticky odehrává v interiéru nemocnice a děj se jen motá hlavně kolem toho, jak "slavná" doktorka (kterou nikdo nezná - ani stejně "slavná" atentátnice!) zachraňuje hrdinsky trpícího pana p.! . . . Jo, fakt se nakonec asi vezmou! Jinak kvanta nelogičností a scénáristické impotence v jakési podivné televizácké produkci. Howgh. - - - - - Poprvé viděno za nudy při kuckání někdy na podzimek 2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v ořezu obrazu 4:3 - výprodej za 10 kaček kus - no nekup to a neudělej se s tím/, hodnocení 102., komentář zde jako čtvrtý - 18.11.2013)(18.11.2013)