JamesSi

"Glam Metal Detectives, vaším úkolem je zachránit ekologii naší planety s vašimi hitovými alby!" Jaká je premisa tohodle pořadu? Sledujete televizi, ale někdo vám neustále přepíná kanály. Premisa vhodná nejen pro mě, ale i pro všechny, co mají ADHD. Celý styl pořadu velmi připomíná pozdější pokusy o reflexy televizního vysírání jako VHYes a Saturday Morning All-Star Hits. Jak VHYes a SMASH oba parodovali dobu osmdesátek a devadesátek - Glam Metal Detectives reflektují stejnou dobu, která ale byla pro autory současností. Bohužel parodie bych to nazval v klasickém smyslu slova, protože je to spíš napodobenina než skutečně humor. Zasmál jsem se fakt málokdy. Frky jsou dost hit-and-miss. Užil jsem si například většinou segmenty - titulní GMD, egoistické talkhow jako Big Me/Big Steve, soutěžní pořad s drsnými následky a občas i retro pořad o hrdinkách stylu Bonnie a Bonnie - Betty's Mad Dash. Zvlášť když se objevil Bettin naivní syn . Vtipný i byly fiktivní filmy ze stanice B-Movies, které parodovali 70s scifi, artové filmy a slashery. Klasikou je "Volejte Mickeyho". Závěrečný útok na Aculardovo sídlo v Transylvánii byl fajn. A předchozí Alucardův rozhovor s Oprah připomínal slavný rozhovor BBC s princem Andrewem (ovšem dvacet pět let před tím). Nejvtipnější GMD je ale bohužel to v těch rychlých bizarních přestřizích, když se to zastaví na jednom pořadu je to často dost trapas. Segment, který mě fakt štval na tolik, že jsem ho přeskakoval byl "Colin Corleone - Muž, který si myslí, že je Kmotr". A to díky Colinově falešnému italskému přízvuku a jeho idiotským dobrodružstvím. Happy Hour taky stálo za houby.Premisa tohodle pořadu je ovšem geniální a nebojím se tomu dát ty 4*. ()