poster

Lhát se nemá, princezno! (TV film)

Pohádka

Československo, 1991, 31 min

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Když jsem to viděla kdysi, přišly mi princezniny pruhované kalhoty, tvořící s kabátkem kostýmek, strašně zábavné a možnost připnutím sukně z toho udělat princeznovské šaty mě naprosto uchvacovala. Navíc ty luxusní bílé kozačky. Smutné je, že tohle trochu komické oblečení je na té pohádce vlastně to nejlepší.(31.12.2015)

 • otík
  ****

  Sice velmi prostá, ale o to více zábavná studiová pohádka československé televize o princezně, která si lstí vymohla svatbu s královským štolbou. Nemohu si pomoci, ale starší pohádky české (československé) televize mají své osobité kouzlo. Je to dáno hlavně proto, že v malých postavách vystupují známí herci (tady např. v rolích dvorních dam Světlana Nálepková, Zlata Adamovská, král Petr Čepek) a své postavy dokáží zahrát zábavně a s přehledem.(28.12.2007)

 • Chrysopras
  **

  Žel ani mistr Čepek nezachranuje dosti mdlou podívanou...(20.10.2014)

 • kocik1
  *

  "Tak řekni pod tou první hvězdičkou, co by sis nejvíc přál." ptá se princezna. Ať to skončí, ať to skončí...! odpovídám jí já. Jak už tu psal někdo přede mnou, půlhodinová pohádka se vleče jak opožděný vlak Českých drah a ta jedna hvězdička v hodnocení patří celá Petru Čepkovi.(19.10.2014)

 • lekr
  odpad!

  Neuvěřitelná tupost a vrchol veškeré televizní stupidity! Nenávidím české studiové pohádky!!(29.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace