poster

Lhát se nemá, princezno! (TV film)

Pohádka

Československo, 1991, 31 min

 • otík
  ****

  Sice velmi prostá, ale o to více zábavná studiová pohádka československé televize o princezně, která si lstí vymohla svatbu s královským štolbou. Nemohu si pomoci, ale starší pohádky české (československé) televize mají své osobité kouzlo. Je to dáno hlavně proto, že v malých postavách vystupují známí herci (tady např. v rolích dvorních dam Světlana Nálepková, Zlata Adamovská, král Petr Čepek) a své postavy dokáží zahrát zábavně a s přehledem.(28.12.2007)

 • kocik1
  *

  "Tak řekni pod tou první hvězdičkou, co by sis nejvíc přál." ptá se princezna. Ať to skončí, ať to skončí...! odpovídám jí já. Jak už tu psal někdo přede mnou, půlhodinová pohádka se vleče jak opožděný vlak Českých drah a ta jedna hvězdička v hodnocení patří celá Petru Čepkovi.(19.10.2014)

 • Chrysopras
  **

  Žel ani mistr Čepek nezachranuje dosti mdlou podívanou...(20.10.2014)

 • Elyssea
  **

  Hloupoučká pohádka, které doslova kraluje Petr Čepek. Jeho postava je jediná, do které se může divák vcítit, a to zejména díky jeho výrazu čirého utrpení. Pan král ty lsti nesežral, já taky ne.(11.5.2013)

 • lekr
  odpad!

  Neuvěřitelná tupost a vrchol veškeré televizní stupidity! Nenávidím české studiové pohádky!!(29.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace