Lhát se nemá, princezno! (TV film)

Pohádka

Československo, 1991, 31 min

• lekr

Neuvěřitelná tupost a vrchol veškeré televizní stupidity! Nenávidím české studiové pohádky!!(29.11.2009)

• kocik1

"Tak řekni pod tou první hvězdičkou, co by sis nejvíc přál." ptá se princezna. Ať to skončí, ať to skončí...! odpovídám jí já. Jak už tu psal někdo přede mnou, půlhodinová pohádka se vleče jak opožděný vlak Českých drah a ta jedna hvězdička v hodnocení patří celá Petru Čepkovi.(19.10.2014)

• Jezinka.Jezinka

Když jsem to viděla kdysi, přišly mi princezniny pruhované kalhoty, tvořící s kabátkem kostýmek, strašně zábavné a možnost připnutím sukně z toho udělat princeznovské šaty mě naprosto uchvacovala. Navíc ty luxusní bílé kozačky. Smutné je, že tohle trochu komické oblečení je na té pohádce vlastně to nejlepší.(31.12.2015)

• blackrain

Tahle pohádka má sice nějakých 30 minut, ale při sledování má člověk pocit, že je mnohem delší. S tou půl hodinou šlo určitě zatočit i jinak. Takhle je to velmi nezáživné a tupé dílo. Nevím, jestli si z ní děti odnesou nějaké mravokárné poučení. Já jsem si z této pohádky nikdy nic neodnesla. Nejzajímavější postavy z celého pohádkového příběhu jsou jedině královští rodiče zamilované princezny.(22.5.2012)

Luxusni Zlata v prumerne televizni pohadce...s kralovnou Jitkou Smutnou (?) a princeznou Kamilou Sprachalovou (!?)... :-)(21.12.2013)