Duhová hora (TV film)

Pohádka

Česko, 1994, 66 min

• Přemek

Za záběr, kdy kamera odjíždí od nehybné Kláry Kovaříkové (komtesa Adélka) do celku. Na televizní pohádku příjemně mrazivé. A jednu hvězdičku za krásnou Kovaříkovou. Dále účinkuje Martina Delišová jako komorná.(15.8.2010)

• hazaba

Další z mnoha televizních pohádek, které kdyby nebyly, svět by se nezbořil. Velmi slabý scénář, skoro žádné kulisy, nevhodná hudba. Pouze hlasy Eduarda Cupáka a Pavla Soukupa a pohled na Kláru Kovaříkovou stály za něco.(15.8.2010)

• rakovnik

Nudná, ukecaná, natahovaná, laciná, kulisová pohádka. Kromě pomanivého hlasu (jinak v podstatě jen stojí) Eduarda Cupáka a tehdejšího idolu dívek a žen Filipa Blažka v hlavní roli, s menší rolí Sabiny Laurinové, není na této pohádce nic zajímavého.(3.4.2015)

• Paity

Filip Blažek v těch dobách jel. A vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby ho měla spousta holek na plakátech nad postelí.(7.8.2013)

• Jezinka.Jezinka

Filip Blažek byl tenkrát ještě idolem pubertálních dívenek a .......... a to je asi tak všechno. Edit 15. 8. 2015: Viděno po čase znovu a doplňuji zásadní poznatek. Všechny zahrady v pohádce vypadají jako morový hřbitov. Deprese komtesy v takovém prostředí je snadno uvěřitelná.(26.4.2013)