poster

Duhová hora (TV film)

Pohádka

Česko, 1994, 66 min

 • Bohemák
  **

  Takové nedotažené... Žádný extra nápad a ono to asi dneska stačí. Jenom sehnat pár herců a zadat dekoratérům v ČT práci na 2 týdny. A hodina vysílání je zaplácnutá!(21.8.2010)

 • hazaba
  *

  Další z mnoha televizních pohádek, které kdyby nebyly, svět by se nezbořil. Velmi slabý scénář, skoro žádné kulisy, nevhodná hudba. Pouze hlasy Eduarda Cupáka a Pavla Soukupa a pohled na Kláru Kovaříkovou stály za něco.(15.8.2010)

 • otík
  **

  Těžká kulisovka natahovaná na neuváženou dobu. Kdyby to bylo tak půl hodiny, budiž. Ale takto docela těžká nuda. Naivní mladík v podání Filipa Blažka uzdraví svou láskou a snahou smutnou a nešťastnou panskou dcerku. Hudba: Jiří Václav(28.5.2013)

 • lubospoti
  **

  Vždycky jsem říkal(a stále říkám), že mi studiové pohádky nevadily. To ale většinou platí pro pohádky natočené v 80. letech. Tam totiž herci dokázali strhnout pozornost na sebe a člověk ty papundeklové kulisy příliš nevnímal. Nota bene, když mu bylo maximálně 10 let. Ale přece jen, v polovině 90. let už ze studiové pohádky odvařený nejsem. Kulisy jsou zrovna v téhle pohádce extra příšerné a jako druhé negativum beru herecké výkony.(7.5.2013)

 • Monoxid
  ***

  Ty pohádky mi nějak splývají...to je to jak oslepne?(12.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace