• Německo

Doom - Der Film

Misia na Mars

Horor / Akční / Thriller / Sci-Fi

Velká Británie / Česko / Německo / USA, 2005, 100 min (Director's cut: 113 min)

• kiddo

Ve středu zavítám do školy a bude mě učit Dr.Carmack, ale ani to žel bohu nestačí na to, aby byl tenhle zplozenec pekel povýšen ze sračky na film.(10.10.2009)

• mysicka

občas sama sebe překvapuju, jaké všemožné krávoviny jsem schopná dokoukat až do konce a co všechno mě dokáže pobavit.. rozhodně to nebyla taková tragédie, jak jsem předpokládala.. hodnotím z pohledu někoho počítačovými hrami nepolíbeného.. a ty dvě hvězdy jsou myslim tak akorát.. vetřelec je vetřelec...:)(9.3.2008)

• H34D

Doom mohl být zpracován buď jako nenáročná, ale chytlavá řežba s hromadami hrozivých příšer ala Doom 1, 2, nebo jako atmosferický survival horror typu Doom 3, místo toho však film nemá se svou herní předlohou téměř nic společného. Jedná se o prachsprosté akční béčko s triviální zápletkou, provařeným a nezajímavým dějem, kde se první polovinu jakože "buduje atmosféra" v nijakém stylu jen proto, aby později stejně nebyla využita, neboť vše eskaluje v akční řež... Ovšem díky bohu za ni, střet Rocka a Urbana je mocný, film dostává konečně nějaký náboj a svou adrenalinovou akcí z první osoby (vynikající nápad!) může konkurovat i akčním filmům první třídy. 5/10(7.7.2009)

• AngelAngie

Tak nějak pořád nevím, jestli tohle byl vtip či ne ..(30.5.2008)

• monolog

Někde jsem kdysi četl, že Dwayne Jonson je důstojným nástupcem Arnolda Schwarzeneggera. Hovno! Kdyby Arnie hrál ve stejných sračkách, jako tenhle Skála, nikdy by se z něj guvernér nejmocnějšího státu USA nestal, protože by fanoušky nezískal. Nevím, jaká česká společnost do toho dala prachy, ale měli by se zamyslet, jestli je nechtějí raději vkládat do něčeho smysluplnějšího. Postavy plytký, děj o ničem prokládanej akcí pro oko, která je vložená čistě jen kvůli zrychlení děje. Jedinej mě zaujal Karl Urban, ale to možná bude tím, že jsem ho viděl v Riddickovi. No, pohoršil si. Film nemá děj a to je to nejhorší, co se filmu může stát, přestože u filmů podle počítačových her je to pravidlem. Je to škoda, mohl to bejt dobrej SF akčňák, takhle to je jen nuda. Jedna lepší scéna je téměř finále, který je natočený jak ve hře (první osoba, střídá zbraně, zabíjí mrchy apod.), ale to na dobrej film nestačí. Nevadilo by mi ani tak, kdyby postavy nebyly nijak moc prokreslený, příběh ohranej a herci jaloví, ale muselo by to být zábavný. A to to není.(9.5.2006)