poster

Doom

 • Německo

  Doom - Der Film

 • USA

  Doom

 • Slovensko

  Doom

 • Slovensko

  Misia na Mars

Horor / Akční / Thriller / Sci-Fi

Velká Británie / Česko / Německo / USA, 2005, 100 min (Director's cut: 113 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ***

  Další snímek se známým karikaturistou Urbanem, kde toho moc nepředvedl. Ani Dweyn, který se zde honosí zatím celkem normálním tělem a ksichtem od neštovic dosud ještě nevyžehleným. No, podívaná po stránce obsazení nic moc, i když začali od Piky. Převedení hry na stříbrné plátno se celkem podařilo, ale každému je jasné, že takového Důma je lepší si zahrát, než na to jen koukat. Navíc, kvůli věrnosti, je celý film ponořený do tmy, takže si připadáte jako v tý restauraci pro slepý. Takže nic moc. Ať natočí radši Saints row, to je aspoň řácká prdel.(6.10.2015)

 • Flipper
  **

  Takto dokašľať legendu medzi hrami ajaj. Dve hviezdy akurát za first-person scénu, ktorá je podarená, ostatok až na celkom pohodového záporáka Dwayne Johnsona je len hrozná gýčovina.(30.4.2008)

 • T2
  *

  Rozpočet$60milionovTržby USA $28,212,337Tržby Celosvetovo $55,987,321Tržby za predaj DVD v USA $28,175,786 //počet predaných kusov 1,629,166║ Neviem či Bartkowiak alebo scenárista sa snaží všehovšudy vykrádať scénky a dejové roviny s filmu Votrelci, prípadne schémou vojakov Predátora ale vôbec to v tomto filme nefunguje, vyznie to dosť plocho bez vlastnej invencie v príbehu. Aj keď je to ako že vojenský zásah a dokonca ešte podľa najznámejšie hernej strielačky 90.rokov skoro po celý čas je to len nuda o hustejšiu atmosféru to len horko ťažko škrtne a nevyužitie takých búchačov ako The Rock a Karl Urban pre lepšiu gradáciu v deji až zamrazí. A to že tu hrá Barbora Nedeljáková je doslova vtip, veď sa objaví v jednej scénke na pár sekúnd bez toho aby len ústa otvorila, fakt dobrý odrazový mostík pre túto ako že nádejnú herečku. /25%/(17.11.2007)

 • Lima
  **

  Zatímco hra překypovala sladce temnou atmosférou a hustým výskytem potvor všeho druhu, filmový přepis je obrazově neskutečně FÁDNÍ záležitostí, bez atmosféry a i na těch monstrech se překvapivě škudlilo. Zde ani Rockovo charisma výsledný chabý dojem nezlepšilo. Carmacku, až potkáš Bartkowiaka, flákni mu jednu i za mně....(5.1.2006)

 • Tuxedo
  **

  Prvních 20 minut je slušných a chvíli to i vypadá, že by mohlo jít o dobrý film. Jakmile se ale spustí akce, jde všechno do háje. Největší průšvih filmu je v tom, že se snaží přesně okopírovat hru Doom 3, což se mu i daří. Háček je v tom, že už samotná hra není dobrá, takže film nakonec dopadl tak, jak musel. Takže jedinými klady filmu jsou nakonec pouze The Rock, FPS scéna, závěrečné titulky a taky fakt, že film není mládeži přístupný.(5.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace