poster

Temné vody

 • USA

  Dark Water

 • Slovensko

  Temná voda

Drama / Thriller / Horor

USA, 2005, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  *

  "Nemusí pršet, stačí když kape." Tak takhle by se dal jednou větou shrnout děj tohoto filmu. Jennifer Connelly (ač někomu připadá přitažlivá, mně přijde jako úplně obyčejná herečka) hraje příšerně a Walter Salles (proboha..nemůžu pochopit, že tento člověk natočil výborný film Diarios de motocicleta..to snad nemohl být on) vůbec nezapracoval na obohacení scénáře a vůbec nevěděl, kdy má film ukončit, a když už se pro konec rozhodl, provedl to hrozně. Řada absurdit a nelogičností provází celý snímek, což sice nevadí, protože ani to by už ho nevyzvedlo z propadliště nudy.(25.4.2006)

 • Enšpígl
  **

  Podobnej flek jsme měli na stropě na chatě v Týně nad Vltavou, poněvadž nám pokrývači zapoměli zandat dvě střešní tašky.(28.8.2006)

 • kajda.l
  ****

  Žánrová jednohubka s přijemně mrazivou atmosférou, lekačkami které vylekají, poněkud bláznivými postavami, které mě bavilo sledovat a nádhernou Jennifer Connelly. Tak těchto pár drobností, společně s "temnou" vodou, která mi po celou stopáž lehce nepříjemně kapala z promáčeného stropu na maják, mi udělalo z dalšího amerického remaku "žluťáckého" hororového originálu lehce nadprůměrnou a hlavně příjemnou paranoidní zábavu. Takže..v záplavě zdejších podprůměrných hodnocení si trošku nadsadím a ... 80%(9.10.2010)

 • Tosim
  **

  Klonuji, klonuješ, klonujeme. Víc snad ani nejde napsat.(9.11.2005)

 • DaViD´82
  ***

  Vyvedená kamera, dobré obsazení a pomalu plynoucí nic. Vzhledem k tomu, že se v celém filmu krom pár posledních minut nic nestane a nemá téměř žádnou atmosféru je až s podivem, že si mi to vlastně vcelku líbilo, byť je to ten nejčistší možný průměr.(19.2.2006)

 • - Původní inspirací je povídka z hororové sbírky pojmenované "Temné vody", kterou napsal Suzuki Kodži, autor populární a zfilmované knihy „Kruh“. (akisha)

 • - V únoru 2013 bylo v jistém losangeleském hotelu nalezeno mrtvé tělo 21leté dívky ve vodní nádrži na střeše budovy více než dva týdny poté, co si hosté stěžovali na divnou chuť a zabarvení vody. Hotel se jmenuje Cecil, podobně jako jméno dcery hlavní hrdinky příběhu, a má temnou minulost, neboť uvnitř jeho zdí řádili dva sérioví vrazi a zemřelo zde mnoho lidí. U poslední oběti - Elisy Lam - existuje husí kůži nahánějící záznam (poslední, kdy byla viděna živá) z kamery ve výtahu, který odmítl fungovat, podobně jako ve filmu, a v němž dívka komunikuje s někým nebo něčím neviděným. (kriplozoik)

 • - Jennifer Connellyová často natáčela scény v ledové vodě. Vymohla si proto, že bude mít stále k dispozici vanu s horkou vodou. (Mahalik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace