poster

Legenda o Zorrovi

 • USA

  The Legend of Zorro

 • Slovensko

  Legenda o Zorrovi

Akční / Dobrodružný / Drama / Western

USA, 2005, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoiJe
  **

  No, ešte že som ani nič moc neočakávala. Jedna hviezdička za Joaquina a jedna za "...chcú zničit USA"--"Mydlom?!?";)(31.10.2005)

 • Fr
  **

  zorro, zorro, zorro, fandí se zde jako na fotbale. již na úvod se mi zdá, že se A.Banderas musí cítit dost trapně, jestli se někdy podíval co natočil. hlášky? možná pro moje děti (vyzkouším to). vlastně většina scén je spíš pro děti. o to víc mě překvapila v akci C.Z.Jones. bohužel při rvačce zorro juniora s učitelem je jasný, že tento film je určen jiný věkový kategorii a není mi jasný, jestli toto dílo dokoukám. trapnost zorra bije do očí, když musí snést potupu před svým synem (hanba by mě fackovala !!) i postupem času získávám pocit, že C.Z.Jones je kráva, zorro debil a scénárista idiot. a že ze sebe ho dělat nehodlám !! takže doporučuji úvodní titulky a milovníci FERARI ocení malou reklamu na svého ,,koně".(11.3.2006)

 • Gemini
  **

  Excelentní řemeslník s lehce nevyrovnanou výkonností Martin Campbell dostal do ruky i druhý díl rutinní (ale drahé) nevážné zábavy, které vévodily kordy a ritmo latíno gitáro (a korzet Catherine Zety-Jones). A natočil v podstatě totéž co prve, ale bez Sira Anthonyho, zato s natahováním se o odvaze a vzorovosti rodičů pro svá dítka, což Banderas daleko zábavněji předváděl v prvních Spy Kids, a hlavně se zápletkou, která jako by vypadla z Wild Wild West. Rufus Sewell tu neuvěřitelně mrhá svým talentem, a divák si říká, proč vlastně takovýhle naivní za každou cenu líbivý výplach sázející na romantiku té doby a geografického zasazení vzniknul - a nemůže dojít k jinému závěru než že rozhodně ne pro jeho potěchu, ale pro peníze:P A nemůže necítit jisté zadostiučinění z toho, že hrubý kalkul producentské sebrance nevyšel. Tyhle příhody šlechetného dona s kreací žárlivého Španěláka jsou naprosto zbytečné, a proto i přes svoje nesporné řemeslné kvality nedostanou víc než první díl - proto 50%.(29.9.2012)

 • viperblade
  ****

  Já nevím, co kdo od tohoto filmu čekal, ale já jen svižnou akční komedii, která mi dovolí nemyslet na to, že to, co se ve filmu odehrává je vlastně blbost.. :-) To se filmu podařilo, takže dle mého to je jen o kapánek horší než jednička. Navíc Catherine, to je žena, jak má být!(15.11.2008)

 • forsberg
  **

  Ale jo, Zorro2 JE dobrodružný, má to švih a občas je legrace...ale Zorro a manželská krize? Co bude příště? Zorro konvertuje k judaismu? Zorro v přechodu? Bojím se, bojím.(1.4.2007)

 • Antonio Banderas

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace