poster

Legenda o Zorrovi

 • USA

  The Legend of Zorro

 • Slovensko

  Legenda o Zorrovi

Akční / Dobrodružný / Drama / Western

USA, 2005, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • forsberg
  **

  Ale jo, Zorro2 JE dobrodružný, má to švih a občas je legrace...ale Zorro a manželská krize? Co bude příště? Zorro konvertuje k judaismu? Zorro v přechodu? Bojím se, bojím.(1.4.2007)

 • D.Moore
  **

  První díl velmi příjemně voněl spielbrgovským dobrodružstvím, druhý s ním nemá téměř nic společného. Zápletka jako z laciné parodie, zvraty k smíchu, akční scény snad pouze tři, z toho jen ta první byla pořádná, žárlivá kreace Antonia Banderase vyloženě nemožná.... Ano, pěkně to vypadá a James Horner k tomu složil pěknou hudbu, jenže je to dvouhodinová nuda s pár světlými momenty.___P.S. Jak má vypadat westernová, po čertech vtipná a akčně dobrodružná podívaná pro celou rodinu s maskovaným mstitelem v hlavní roli, to všem až vloni ukázal špičkový Osamělý jezdec.(18.10.2014)

 • KarelR
  ***

  Akční scény jsou sice fajn (snad krom pekelně digitálního vlaku), ale jinak dost nevyvážený. Nemluvě o ultrablbé zápletce a nudných zvratech. Na to jaká byla jednička bomba jsem čekal víc.(24.2.2007)

 • RHK
  ***

  Překvapivě docela zábavný, i když zcela oddechový dobrodružný film s hvězdným obsazením Antonio Banderas, Catherine Zeta - Jones. Nejlepší je snad Zorův syn - mladý Adrian Alonso, kterému nelze než fandit. Režisér Martin Campbell do Legendy o Zorrovi vnesl trochu humoru, dosti nadhledu a hodně akce. Ideální film k louskání ořechů... Trailery: http://www.csfd.cz/film/185310-legenda-o-zorrovi-legend-of-zorro-the/videa/(19.12.2009)

 • Cival
  **

  Nablýskané technické zpracování a solidní akce nezachrání Zorra od pocitů unavené a krkolomně jednotvárné vzpomínky na nabitou jedničku. Klasická dvojka - víc ale hůř. A celkově zkázonosná nuda.(20.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace