Legenda o Zorrovi

The Legend of Zorro

Legenda o Zorrovi

Akční / Dobrodružný / Drama / Western

USA, 2005, 126 min

Jednička byla prostě mnohem lepší, tento díl je trošku zbytečný, ale jako jednohubka u dobrýho pitít a jídla funguje dobře, protože kostýmy jsou fajn, hudba taky, Jonesová je krasavice, Banderas je dobře šáhnutý tenhle díl a akci i zábavu to taky nepostrádá. 5/10(19.12.2009)

• Fr

zorro, zorro, zorro, fandí se zde jako na fotbale. již na úvod se mi zdá, že se A.Banderas musí cítit dost trapně, jestli se někdy podíval co natočil. hlášky? možná pro moje děti (vyzkouším to). vlastně většina scén je spíš pro děti. o to víc mě překvapila v akci C.Z.Jones. bohužel při rvačce zorro juniora s učitelem je jasný, že tento film je určen jiný věkový kategorii a není mi jasný, jestli toto dílo dokoukám. trapnost zorra bije do očí, když musí snést potupu před svým synem (hanba by mě fackovala !!) i postupem času získávám pocit, že C.Z.Jones je kráva, zorro debil a scénárista idiot. a že ze sebe ho dělat nehodlám !! takže doporučuji úvodní titulky a milovníci FERARI ocení malou reklamu na svého ,,koně".(11.3.2006)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $46,464,023Tržby Celosvetovo $142,400,065║ Nuž moc som sa na to tešil po mojej obľúbenej prvej časti a nakoniec som dostal len priemernú dobrodružnú jazdu, ktorá samozrejme neurazí ale ničím prevratným ani nepoteší. /videl v kine: 60%/(25.11.2005)

• MoiJe

No, ešte že som ani nič moc neočakávala. Jedna hviezdička za Joaquina a jedna za "...chcú zničit USA"--"Mydlom?!?";)(31.10.2005)

Jeden z více povedených tváří uznávaného bojovníka za svobodu. Film byl v celku dinamický o mnoho lepčí než Zorro: Tajemná tvář. která byla jen předehrou pro tento koncert. Celkem sem se bavil a i můj mladší bratr takže veliká spokojenost.(20.11.2006)

• Antonio Banderas