Legenda o Zorrovi

The Legend of Zorro

Legenda o Zorrovi

Akční / Dobrodružný / Drama / Western

USA, 2005, 126 min

Oproti jedničce je to výrazný pokles dolů. Pryč je šmrnc, lehký sarkasmus i Anthony Hopkins. Zůstala jen krásná Catherine, stárnoucí Antonio a mazaný Tornádo a z těchle přísad bez kvalitního scénáře víc než lepší průměr nezískáte.(15.11.2008)

• Shit

Daleko slabší než první díl, chybí tomu téměř všechno a naopak šíleně přebývá bláznivých a rádoby směšných scén. Zápletka taky nestojí za nic a Banderas je tady téměř nulovej, krom toho rodinný scénky jsou fakt úděsný a úplně to nejpříšernější je ten malej kluk, co si hraje na mini-zorra a se svojí metrovou výškou dokáže nakopat nejednoho zlýho a i nějakýho duchovního učitele, ten mě fakt drtil a i kdybych překouk všechny ty laciný fórky s Banderasem a nesmyslnou zápletku, tak tohle fakt nešlo. Velký zklamání, i když sem to trochu čekal(16.11.2008)

• Fiftis

Film, pri ktorom netreba veľa rozmýšľať. Legenda o Zorrovi je typickým pokračovaním, ktoré nepredčilo “jedničku”. A aj keď si to hlavný hrdina vo filme neželal, ja verím, že Legenda o Zorrovi už tentoraz naozaj zapadne prachom, a že sa ďalšieho pokračovania nedočkáme..(11.12.2012)

• AngelAngie

Zbytečné pokračování ..(30.5.2008)

Soundtrack James Horner: 1. Collecting The Ballots ,2. Stolen Votes ,3. To The Governor's ... And Then Elena ,4. "This Is Who I Am" ,5. Classroom Justice ,6. The Cortez Ranch ,7. A Proposal With Pearls / Perilous Times ,8. Joaquin's Capture and Zorro's Rescue ,9. Jailbreak / Reunited ,10. A Dinner Of Pigeon / Setting The Explosives ,11. Mad Dash / Zorro Unmasked ,12. Just One Drop Of Nitro ,13. The Train ,14. Statehood Proclaimed ,15. "My Family Is My Life .(19.5.2011)

• Antonio Banderas

• - Málokdo ví, že původně měl první díl režírovat Robert Rodriguez, ale producenti nebyli příliš nadšení jím připravovanou, o mnoho násilnější verzí, která by určitě byla mládeži nedostupná. (imro)

• - Zorro se na stránkách knih objevil poprvé v roce, kdy ho do boje za chudé vesničany vyslal Johnston McCully. Od té doby pokračovala jeho pouť kiny, TV sériemi, komiksy a dalšími jinými nosiči. Inspiraci v Zorrovi přiznává i tvůrce Batmana Bob Kane. (imro)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 13. (Zdroj: ČSFD.cz)