Legenda o Zorrovi

The Legend of Zorro

Legenda o Zorrovi

Akční / Dobrodružný / Drama / Western

USA, 2005, 126 min

Jeden z více povedených tváří uznávaného bojovníka za svobodu. Film byl v celku dinamický o mnoho lepčí než Zorro: Tajemná tvář. která byla jen předehrou pro tento koncert. Celkem sem se bavil a i můj mladší bratr takže veliká spokojenost.(20.11.2006)

Oproti jedničce je to výrazný pokles dolů. Pryč je šmrnc, lehký sarkasmus i Anthony Hopkins. Zůstala jen krásná Catherine, stárnoucí Antonio a mazaný Tornádo a z těchle přísad bez kvalitního scénáře víc než lepší průměr nezískáte.(15.11.2008)

• Payushka

Aneb o tom, jak malej kluk zachranil cely svet, dama na podpatcich utekla besnicim psum a americkou obcanskou valku odvratil maskovany mstitel. Jo, je to docela blbost.(24.8.2008)

• forsberg

Ale jo, Zorro2 JE dobrodružný, má to švih a občas je legrace...ale Zorro a manželská krize? Co bude příště? Zorro konvertuje k judaismu? Zorro v přechodu? Bojím se, bojím.(1.4.2007)

• Cival

Nablýskané technické zpracování a solidní akce nezachrání Zorra od pocitů unavené a krkolomně jednotvárné vzpomínky na nabitou jedničku. Klasická dvojka - víc ale hůř. A celkově zkázonosná nuda.(20.9.2005)

• Antonio Banderas