Rána v srdci (festivalový název)

• Švédsko

Lukas Moodysson

Jacek Petrycki

Lars Jönsson
  • pevico

..tady se hvězdama opravdu plýtvat nedá..nicneříkající tlachání a často až nechutné výstupy bandy debilů..(16.6.2010)

• dANo

Nepochopil som, načo bol vôbec taký film natočený a aj keď nie je natočený zle, tak je to hnusné, odporné, úchylné a hlavne zbytočné...(28.9.2005)

Priznávam, že je to pomerne šok-ovo natočená DRÁMA , nechutne podaná a ťažko stráviteľná, ale preďaleko konzumovateľnejšia, ako ostatné " amaterosrandičky " Porno bizz je hazard a dokáže ukázať svoju temnú stránku. To večné " nelez kam nepatríš - najprv si over " už prebúdza únavu, tak nelez medzi kaktusy. OK snímok pre odkojencov na Lucifer V .filmových výkrikov. ( slušný vánok zo severu )(6.6.2012)

• Jhershaw

Pseudointelektuální pseudoporno, absolutní podivnost a zbytečnost. Za 3 roky na MFFKV první film, ze kterého jsem odešel.(6.7.2005)

• Slarque

Ta jedna hvězdička je nejspíš za začátek, který mi připadal chvílemi i vtipný. To jsem ještě netušil, v jaký humus se to nakonec zvrhne. Moodysson po několika nesporně kvalitních filmech natočil naprostou úchylárnu, která se nedá nijak objektivně hodnotit a na kterou musí mít divák žaludek. Hnus!(8.7.2005)