Rána v srdci (festivalový název)

• Švédsko

Lukas Moodysson

Jacek Petrycki

Lars Jönsson
  • Jhershaw

Pseudointelektuální pseudoporno, absolutní podivnost a zbytečnost. Za 3 roky na MFFKV první film, ze kterého jsem odešel.(6.7.2005)

• d-fens

ocenenia : MFF Mar del Plata 2005 - nominácia na 1. cenu(2.3.2010)

• dANo

Nepochopil som, načo bol vôbec taký film natočený a aj keď nie je natočený zle, tak je to hnusné, odporné, úchylné a hlavne zbytočné...(28.9.2005)

Priznávam, že je to pomerne šok-ovo natočená DRÁMA , nechutne podaná a ťažko stráviteľná, ale preďaleko konzumovateľnejšia, ako ostatné " amaterosrandičky " Porno bizz je hazard a dokáže ukázať svoju temnú stránku. To večné " nelez kam nepatríš - najprv si over " už prebúdza únavu, tak nelez medzi kaktusy. OK snímok pre odkojencov na Lucifer V .filmových výkrikov. ( slušný vánok zo severu )(6.6.2012)

• anderson

Už viem, kde čerpali inšpiráciu tvorcovia kórejského filmu GOGAL. Akurát tu sú namiesto ZOOporna, zábery z akejsi operácie z ktorých sa mi obrátil "kufr". HNUS a ODPAD je slabé vyjadrenie toho čo som počas tohto zvratku prežíval. (12.9.2009)(12.9.2009)

• - Natáčelo se ve městě Trollhättan ve Švédsku. (Cheeker)

• - Filmový štáb se dohodl, že o filmu nic neprozradí dříve než týden před premiérou, která se konala 17. září 2004 ve Švédsku. (Cheeker)