Rána v srdci (festivalový název)

• Švédsko

Lukas Moodysson

Jacek Petrycki

Lars Jönsson
  • dANo

Nepochopil som, načo bol vôbec taký film natočený a aj keď nie je natočený zle, tak je to hnusné, odporné, úchylné a hlavne zbytočné...(28.9.2005)

• Dadel

Parta lůzrů točí v bytě amatérské porno, a to je prokládáno rádobyfilozofickými monology, sexem s barbínami, operací stydkých pysků apod. Vše roztřesenou ruční kamerou. A dojde i na nějaké to zvracení z úst do úst. Lukas Moodyson dřív natočil několik výborných filmů, ale co chtěl říct tímhle, nevím. Pokud mělo jít o nějaký varovný pohled na zkažený život městské chudiny, tak to už tu bylo (a lépe, viz Larry Clark apod.)Tudy ne, přátelé.(6.7.2005)

Pohodová oddychovka s dobrou hudbou.(7.2.2008)

• anderson

Už viem, kde čerpali inšpiráciu tvorcovia kórejského filmu GOGAL. Akurát tu sú namiesto ZOOporna, zábery z akejsi operácie z ktorých sa mi obrátil "kufr". HNUS a ODPAD je slabé vyjadrenie toho čo som počas tohto zvratku prežíval. (12.9.2009)(12.9.2009)

• Slarque

Ta jedna hvězdička je nejspíš za začátek, který mi připadal chvílemi i vtipný. To jsem ještě netušil, v jaký humus se to nakonec zvrhne. Moodysson po několika nesporně kvalitních filmech natočil naprostou úchylárnu, která se nedá nijak objektivně hodnotit a na kterou musí mít divák žaludek. Hnus!(8.7.2005)