Ples příšer

Monster's Ball

Ples príšer

Drama / Romantický

USA, 2001, 111 min (Director's cut: 112 min)

Musím přiznat, že jsem se ve filmu napoprvé zklamal. Nechápal jsem za co Halle dostala Oskara. Na Oskara to moc nebylo. A to jí fandím. Dialogy nebyly nijak exceletní. Billy byl ale super. Po druhém zkouknutí s odstupem času to vidím mnohem lépe...(2.2.2004)

Halle Berry se prosouložila k oscaru.(26.10.2003)

BBT jako obvykle, téměř bezchybný, HB jako obvykle nic moc, malej tlustej negr, kterýho máme všichni litovat, protože mu zlý bělouši zabili nevinnýho tátu...no nevím, nevím, pro Ameriku možná věrohodný příběh, pro kluka ze Sudet ani jako pohádka:-))))(4.12.2007)

Pekný príbeh.(24.1.2006)

Soundtrack Asche & Spencer a Chris Beaty : 1. Opening Title ,2. Close Thirteen ,3. Night Into Day ,4. Resignation ,5. Paying Respects ,6. Tyrell ,7. I Needed You ,8. Hank's Transition ,9. I Don't Want To Go Out Like This ,10. Hit and Run ,11. Under the Stars ,12. End Title ,13. I'm Your Man - The Jayhawks ,(15.5.2011)

• - Muž, který dá Leticii příkaz o opuštění prostranství, je vedoucí výpravy Robert Ortiz. (Othello)

• - Wes Bentley odmítnul roli Sonnyho. (hot_spot)

• - Scénárista Milo Addica si zahrál člena vězeňské stráže Tommyho. (Othello)