Show se uskutečnila 25. ledna 2004 ve Wachovia Center (Philadelphia, Pennsylvania). Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) Evolution vs. The Dudley Boyz (World Tag Team Championship Tables Match)
2) Rey Mysterio vs. Jamie Noble (Cruiserweight Championship)
3) Eddie Guerrero vs. Chavo Guerrero
4) Brock Lesnar vs. Hardcore Holly (WWE Championship)
5) Triple H vs. Shawn Michaels (World Heavyweight Championship Last Man Standing Match)
6) Royal Rumble Match (TheSpearCZ)

Nix

Tak zase jsem čekal na Dudleys, ale tentokrát toho moc nepředvedli. Celkově to začalo fakt slabě, bohužel i mistrové stolů se někdy utnout. Rey a Jamie byl krátký, ale svižný zápas, který určitě nenudil. Eddie a Chavo byla pecka i kvůli zradě Chava, tohle byla krvavá odplata. No a Hardcore Holly se chtěl pomstít Bestii za zlomenej krk. No samozřejmě, že se mu to nepovedlo, nebyl to ale úplně špatnej zápas, jen trochu víc náročnější a pomalejší, ale pořád to bylo fajn. Triple H a Shawn a další z jejich mnoha zápasů. Tenhle už mne ale nudil celkem, zase nabídl krvavou podívanou, ale tentokrát to moc nebavilo. No a závěrečný Royal je rozdělen na dvě částí, první nudí a u druhé už se to rozjede a Big Show ukazuje svou dominanci a Benoit zase svou techniku díky které to dotáhl od začátku až do konce. Supr podívaná. Ale celkově to nebylo úplně top PPV, ale kvalitní bylo. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Nothing Left To Lose“ od Puddle of Mudd. (TheSpearCZ)