Cassanova Benson (Marlon Brandon) pohrdá ženami a proto se jich snaží co nejvíce dostat do postele. K tomu mu pomáhá historka o jeho těžce nemocné babičce.Takovému příběhu žádná žena neodolá. Všechno mu skvěle vychází, než potká někoho, kdo je stejný jako on. Lawrence Jameson je profesionální svůdce, který se představuje jako princ a na konci každé schůzky odcizí ženě nějaký šperk. Benson nesnese konkurenci, a proto s Lawrencem uzavře sázku o to, kdo se stane sexuálním králem malého letoviska. (topr harley)

Javert

Prakticky stoprocentně totožné s Ozovým remakem - navíc je u původní verze pouze úvod "Tady bydlela moje babička." a pozměněn je konec. Přeci jen je ale tenhle příběh jednou z mála výjimek v tom, že remake je lepší originálu. Brandovi komediální poloha příliš nesedne, pro Cainea mám slabost, a ona zvláštní "lehkost" remakeu mi zde také chybí. Navíc McDiarmid je McDiarmid. :) Solidní čtyři. ()

pepo

Az po strop gagmi nabita zalezitost, ktora ma v tejto dobe iba dve vady na krase. A obe su velkymi paradoxmi. Prvym je, ze Brandovi tato komedialna poloha nesedi na sto percent a dryhym existencia remaku. Ten komedialny potencial scen este viac podojil a hlavne vytasil paradny zaverecny zvrat, ktory tu tak velmi chybal. Aj tento original je vsak kralovskou zabavou. 8/10 ()

Flego

Zábavná komédia, akých sa v tom čase točilo neúrekom. Neberie to však na hodnote, príbeh je scenáristicky dobre postavený, ale najväčším prínosom sú dialógy. Príbeh dvoch nerovných lovcov bohatých žien je vtipný a osviežujúci. David Niven je ako ryba vo vode, na Marlona Branda v netypickej úlohe si treba dlhšie zvykať. ()

Duke90

Asi nebudu jediný, kdo Marlona Branda v této komediální úloze příliš nedocenil. Marlon byl fantastický herec a má můj velký obdiv, jenže zrovna tento film je výjimka. S Davidem Nivenem jsem naopak neměl problém žádný, ale pokud se budete chtít doopravdy zasmát, podívejte se raději na daleko lepší remake z roku 1988 od Franka Oze. Já jej viděl jako první a musím říct, že ta správná komediální jiskra v originálním provedení prostě mírně schází.... ()

cheyene

Velice příjemná a pohodová podívaná, z níž ten milý "feeling" 60. let přímo sálá. Souhlasím s názory, že Brando v takovéto komediální roli je netypický a zvláštní, byť hraje skvěle. Možná, že bych si na jeho místě lépe představil Paula Newmana či Steve McQueena, kterým tento druh rolí možná lépe sedl na tělo. ()

• Marlon Brando často při natáčení s Davidem Nivenem propadal záchvatům smíchu, a tak zničil spousty záběrů. Někdy to prý bylo až tak zlé, že se musel přinutit se mu během scény nedívat do očí. (Mol)