poster

Appleseed

 • Japonsko

  Appleseed

 • Japonsko

  アップルシード

  (Japonsko)
 • anglický

  Appleseed

Animovaný / Akční / Drama / Sci-Fi

Japonsko, 2004, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yardak
  ****

  Jednou jsme se s kámošema nudili na přednášce, a tak jsme si pustili tohle. Dost mě to bavilo, neboť příběh není vůbec špatný a akce střídá akci, prostě akční anime (první anime, které jsem viděl), solidních 78 %.(25.10.2007)

 • Chrustyn
  ****

  Vizuálně naprosto úžasná podívaná plná efektních a skvěle udělaných akčních scén. Film dokonale kombinuje klasickou 2D animaci s nejmodernější 3D technologií díky čemuž vše vypadá chvílemi až neuvěřitelně. Oproti jiným japonským anime jako např. "Ghost in Shell" je film snadno přístupný i divákům, kteří se u filmu radši baví než přemýšlejí. Ke konci mi přišlo, že snímek začíná trochu ztrácet ze svého tempa a hudba mi také příliš neseděla ale i tak se jedná minimálně o vizuálně dokonalou podívanou.(17.3.2009)

 • HAL
  *

  Dokáže naleštěná forma zakrýt zapáchající obsah? Já myslím že ne, protože ač jsou vizuální kvality filmu nezpochybnitelné (i když zpracování postav by mohlo být lepší), tak samotný příběh je tak debilní že by ho nesežralo ani dvouleté dítě, klišé z něj trčí na všechny strany a charakterová hloubka postav je přímo nulová. Když už by se mohlo začít blýskat na lepší časy a přijde nějaká akční scéna, tak je buď špatně sestříhaná a natočená, nebo ji za chvíli utne další zoufalý dialog. Pokud se zajímáte jen o animaci tak se vám to možná bude líbit, i když třeba na takový Advent Childern to nemá (animací, akcí, ani dějem), ale pokud chcete slušný anime film tak prchejte co nejdál.(22.11.2006)

 • JFL
  ***

  Filmový Appleseed je sotva něčím víc než ukázkou propojení realistické počítačové animace s charakteristickými prvky japonského anime. - více v recenzi na Rejže.cz (autor Antonín Tesař).(17.4.2011)

 • Aiax
  ****

  Japonci světu opět předvádějí, jak má vypadat pořádné scifíčko. Jenže tentokrát to ani se zavřenýma očima nelze hodnotit coby umělecké dílo jako v případě filmů Mamoru Oshiiho nebo Hayao Miyazakiho. Je to nabušená sci-fi akce se spletitým příběhem, neuvěřitelně sexy vizuální stránkou ne zcela bez hloubky, ale celkově to malinko působí dojmem fetiše pro milovníky bojových robotů. Mé hodnocení sráží i klopotně tuctová hudba, jejíž šedivost překvapuje obzvláště ve srovnání s úchvatnými doprovody Oshiiho a Myiazakiho filmů. 70 %.(3.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace