poster

Zmizení

 • USA

  Brick

 • Slovensko

  Zmiznutie

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2005, 105 min

Režie:

Rian Johnson

Scénář:

Rian Johnson

Kamera:

Steve Yedlin

Producenti:

Ram Bergman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Richie666
  **

  Tak tohle šlo naprosto mimo mě... Přijde mi to jako německá kriminálka na středeční večer s ORF.(28.5.2007)

 • dr.horrible
  **

  Zmätená vlažná nuda utopená vo vlastnej štylizácii.Nebyť ale jej,Brick by bol naozaj hodne prázdny film. 50%(3.2.2013)

 • DEXTER099
  ***

  Něco jako detektivka,ale z prostředí školy kde sám vyšetřovatel je student Brendan Frye snažící se přijít na kloub zmizení jeho nedávné přítelkyně Emily.Cesty ho zavedou mezi různé lidi ,ale nečekejte kdovíjak velké záhady a ta mysterióznost vězí nejspíš hlavně v tom,že dlouho nebudete vědět jak to nakonec celé dopadne.Pro mě Žánrově průměrnější snímek,ale výkon Josepha Gordona-Levitta je dobrý a chlapec zraje jak víno.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.(27.1.2015)

 • Xmilden
  **

  Vůbec mě to nesedlo, na můj vkus byl film překombinovaný až hrůza, tohle by se spíše vyjímalo v knižní podobě. Orientovat se ve jménech mě problém nedělalo, ten nastával ve chvílích kdy se děj sunul kupředu. A závěrečné vysvětlení jsem nepobral vůbec, to jako na tohle měl divák přijít sám? Jako epizoda do seriálu Hříchy pro pátera Knoxe výborné. Takže Rianu Johnsonovi "děkuji" že mě trošku odradil od Loopera.(25.10.2012)

 • emma53
  ***

  Ačkolv Brick byl pro někoho dokonalý, téměř dechberoucí, tak pro mě tedy rozhodně ne. Zbytečná překombinovanost vedla jen k tomu, že celý příběh šel mimo mě a občas i mimo mé chápání. Takže žádné vtažení do děje se nekonalo a ani Gordon-Lewitt to nezachránil. Zůstal ve mě jen velmi ambivalentní pocit k celému tomuto snímku. 60%(7.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace