poster

Prime

 • USA

  Prime

 • Slovensko

  Najkrajší čas

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  *****

  Younger je evidentně velmi vyzrálý člověk a zručný režisér, který zaujme diváka i tím nejmenším detailem. Žádný zbytečný sentiment, minimum klišé, spousta nápaditosti, svěžesti a režijní invence. Nenásilný humor a především skvěle zahrané postavy. Mnoho scén chytne u srdce a mnoho jich příjemně pobaví. Inteligentní humor je přítomen po celý film a nikdy nezklouzne k trapnosti. V současné době Prciček a podobných trapasů je toto více než příjemná náplast.(9.3.2006)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $22 million tžby celosvetovo : $66,754,957(17.12.2006)

 • petero
  *****

  Perfekné využitie každej postavy vo filme i po vrátnika u Rafiinho bytu. Vďaka výborne vytipovaným hercom a vtipným scénkam veľmi príjemný film, ľahko podaný a zbytočne nekomplikovaný.(7.10.2008)

 • Tomco
  ****

  Celý čas som mal neskutočné nutkanie kričať na Umu nech ukáže cicku :), sorry. Ale čo už, fakt sa na ňu dobre pozerá, nielen chlapsky a nadržane, ako na sexuálny objekt, ale aj nestranne, ako na kvalitnú herečku (dá sa to asi tak desať sekúnd po orgazme, potom je to zas len o tej nadržanosti). Aby ale tento koment nebol moc sexistický, odpichnem sa od samotného názvu, najkrajší čas. S týmto filmom to bol fakt tie necelé dve hodky najkrajší čas. Moc príjemné dielko. A Meryl to je nezmar, zahrá všetko a vždy na 200%. 80%(5.1.2009)

 • Beckett51
  ****

  " Máš ráda sex? Nekupuj mu Nintendo." Takhle skvěle jsem se u romantické komedie snad ještě nebavil. Herci si své role neskutečně užívají (Meryl Streep vede a Uma turman těsně za ní), atmosféra je jak má být, žádné zbytečné kecy a nudný patos... přesně jak to má být. Dokonalá romantická komedie.(27.6.2013)

 • - Během prvních třech dnů promítání (28. – 30. 10.) vydělala 22-milionová romantická komedie 6,2 milionu dolarů a celkový obrat se v kinech USA vyšplhal na 22,7 mil. dolarů. (imro)

 • - Hlavní roli měla původně ztvárnit Sandra Bullock, ale žádala výrazné zásahy do scénáře. Když to režisér Ben Younger odmítil, vzdala se účinkování ve filmu. Jen dva týdny před plánovaným začátkem filmu za ni zaskočila Uma Thurman. (imro)

 • - Autorem obrazu, který Rafi (Uma Thurman) považuje za svůj nejmilejší, je americký malíř lotyšského původu Mark Rothko. (venus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace