Prime

Prime

Najkrajší čas

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 99 min

Neuvěřitelně krásná Uma Thurman (a samozřejmě je "taky" dobrá herečka), sympaticky civilní scénář a solidní režie (byť film místy zbytečně zpomaluje, některé postavy se kvůli humoru občas chovají divně a závěr je trošku "na sílu") - to jsou hlavní trumfy téhle víc romance než komedie. Příjemný film. *** 1/2(9.7.2006)

Výborně herecky obsazená romantická komedie, která dokáže zabavit především díky trojúhelníku Marly Streepová, Uma Thurman a Bryan Greenberg, hlavně Streepová a Thurman, hrajou velmi dobře a jejich setkání vyznívají většinou dost komicky, tahle část filmu je asi to nejlepší co ze žánru komedie ve filmu je. Romantická část je podle mě zastoupena o něco míň, ale to neni až zas tak na škodu, bohužel konec je takovej divnej a tak trochu otevřenej, možná někomu se u koncový scény může zdát, že je vše vyřešeno a ukončeno, ale mě to tak nepřipadalo. Přesto ty 4* nakonec dám(25.3.2006)

Tak trochu jiná romentická komedie. Obsah mluví sám za sebe. Když přidám výbornou Meryl Streep, nemůžu nedoporučit.(6.4.2007)

• Jossie

Pro mě to komedie nebyla ani trochu, jako romantický film mi to přišlo zase poměrně dost nezáživné a ještě mě ti dva zrovna nepřesvědčili, že by se kdovíjak milovali a už vůbec jsem nepochopila, proč tam proboha byl zapleten židovský původ jednoho z nich? Asi scénáristům vělký věkový rozdíl připadal jako moc malá překážka a potřebovali vztah co nejvíc znemožnit. Na mě to tedy nezapůsobilo.(16.10.2006)

Nečekaně příjemný, realistický a v emocích a psychologii nadmíru dospělý patvar mezi romantickou komedií a skoro-existenciální romancí. Uma mě oslnila nejen zevnějškem, Younger nasadil brouky do hlavy na tři dny dopředu. Povinnost pro diváky řešící vztahy do větší hloubky než na Libimseti.cz (resp. nejen do TÉ "hloubky" :-). 70%(20.3.2006)