poster

Prime

 • USA

  Prime

 • Slovensko

  Najkrajší čas

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Ben Younger .. Rutinně působící záležitost. Každému, kdo chodí pravidelně do kina, bohužel nepřinese ani nic překvapivého, neboť celá zápletka a devadesát procent zvratů je už v traileru vyzrazeno. Humor je velice decentní, výbuchy smíchu nehrozí a v podstatě jsem se více pousmál jen dvakrát (např. koupě Nintenda, ..). V rovině romantické se naštěstí jedná o vyspělou, dobře režírovanou záležitost s velmi vhodně zvoleným obsazením, které odvádí maximum. Sice se to neobejde bez klišé, ale celkem dobře ze všeho v závěru vybruslí a ve výsledku snímek slušně potěší. Zejména dospělou část diváků.(28.3.2006)

 • Mahalik
  *****

  U průměrných romantických filmů jíž předem víte jak skončí, jenže Prime je od těch ostatních odlišný stejně jako banán mezi pomerančema (hmm!) Velmi přijemným překvapením byla pro mě Uma, protože v "limonádovém" filmu Proč kočka není pes? byl její výkon byl dost bizarní. Mluvit o výkonu Meryl Streep je stejná blbost jako vysvětlovat psovi matiku. Ale jinak pro ty "psy" to byl samozřejmě geniální výkon. Bryana Greenberga neznám, ale jeho zběsilý jiskření mezi ním a Rafi mi málem sežehlo vlasy, což značí, že tenhle mladík je dost slibným kandidátem na můj objev roku a ten jeho kamarád (na jméno si teď nevzpomenu:0), který házel po svých přítelkyních čerstvé dorty byl taky drsnej. Ale teprve teď přijdou famfáry. Na řadě je totiž......kameraman. O tomhle hlavním pilíři filmu se ve svých komentářích moc nezmiňuju, jenže zde prostě nemůžu jinak. Jeho skvělé záběry a stříhané okamžiky byli prostě famózní. Tomuhle filmu nemám co vytknou takže skvělých 5 hvězdiček.(8.4.2007)

 • Gilmour93
  ***

  Analyze This Meryl! Bláznivá zamilovanost často končí jen empirií a možná je tomu tak dobře. Younger se vydal po mostu klasických romantických komedií směrem k Newyorčanovi Woody A. Někde v prostředku se však zastavil, chvíli pošlapoval na místě, aby nakonec přelezl zábradlí a skočil dolů. Utonul? Analyze That.. Klasické moudro říká, že nejlépe se naučíš jezdit na starém kole a já za sebe dodávám, že pokud má povedený design, je velmi těžké z něho sesednout..(20.7.2009)

 • Malarkey
  ***

  Říkal jsem si, že není možný, aby v tomhle Woody Allen neměl pracky. A on fakt nemá. Ale samotný film mě vcelku mile překvapil. Není ani špatný, ani dobrý. Má výborné herce a zajímavý, chytlavý příběh. Jediné, co mu ale chybí, je více vtipu. Ale to nakonec zachraňují samotní herci a nečekané scény, při kterých se rozbuší srdce. Prime je tak nečekanou a o to příjemnější zábavou, která příjemně překvapila, a co víc, potěšila.(5.10.2010)

 • LiVentura
  ****

  Roztomilá komedie o vztahu starší ženy k mladšímu příteli, jehož matka navíc nad vším dozírá coby psycholog radící se se ženou a pomalu detekující vztah, který musí za každou cenu skončit. Stojí za shlédnutí.(1.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace