poster

Prime

 • USA

  Prime

 • Slovensko

  Najkrajší čas

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr
  ****

  80%(27.5.2007)

 • Aluska88
  ****

  Velmi milé a hezké dílo:) Uma Thurman i její (herecký) partner Bryan Greenberg spolu vytvořili přirozený, americky pohledný a věkově rozdílný pár. Meryl Streep jako rozvážná psycholožka je rovněž výborná. Její klid a potěšení nad pozitivním vývojem klientky se však začne postupně vytrácet, když zjistí, že ten muž, s kým si začala, je její syn. Začnou se rozvíjet komicky nechtěné situace a humorné scénky. Zároveň se však vztah Rafi a Davida začne potýkat s prvními problémy a nastupujícím stereotypem. Konec filmu vyznívá otevřeně a ne jeden divák si možná říká: "Co jako teda?":) Rozhodně vydařená, konverzační vztahová komedie.(21.12.2011)

 • Matty
  **

  Ignorovat prvních čtyřicet minut, je to úplně všední a nezáživná romantická ani ne komedie. Brát prvních čtyřicet minut na vědomí, je to lehoučce originální, nezáživná romantická ani ne komedie. Střídavě vážné drama, pateticky romantický film a roztomilá komedie se nikdy nesloučí do fungujícího celku. Ben Younger si na sebe nachystal past, když se rozhodl obsadit dvě výborné herečky, oběma dát dostatečný prostor a zároveň zajistit, aby ani jedna nezůstala po těch sto minutách nešťastná. Zajímavý nápad, dobří herci, špatný film. 40% Zajímavé komentáře: Adrian, Lynn, novoten, RAiken, Mahalik(16.8.2006)

 • IQ Tiqe
  ****

  Tak trochu jiná romentická komedie. Obsah mluví sám za sebe. Když přidám výbornou Meryl Streep, nemůžu nedoporučit.(6.4.2007)

 • Gilmour93
  ***

  Analyze This Meryl! Bláznivá zamilovanost často končí jen empirií a možná je tomu tak dobře. Younger se vydal po mostu klasických romantických komedií směrem k Newyorčanovi Woody A. Někde v prostředku se však zastavil, chvíli pošlapoval na místě, aby nakonec přelezl zábradlí a skočil dolů. Utonul? Analyze That.. Klasické moudro říká, že nejlépe se naučíš jezdit na starém kole a já za sebe dodávám, že pokud má povedený design, je velmi těžké z něho sesednout..(20.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace