poster

Restart

 • Finsko

  Restart

Drama

Česko / Finsko, 2005, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  CITÁT - Chceš přijít vo voko nebo vo ucho......... Český film, české prostředí a nevýrazní herci. Hudba je příšerná. Jen kameraman si sem tam pohraje a vytvoří zajímavý záběr. Příběh je celkem slušný, ale nepomáhat nám v tom Finové, asi by to nestálo vůbec za nic. CITÁT - Jsem ti nevěrná. Už půl roku........ Já to vidím tak na 50%(12.10.2014)

 • sharky
  **

  na mě trošku moc chotické, nějak jsem nestíhal, co je představa a co se opravdu stalo a především hlavní hrdinka je extrémně nesympatická, neustále jsem měl chuť nakopat ji kamsi..., nevěřím tomu, že by s ní kdokoli dokázal chodit, ještě takovej docela sympatickej kluk.(11.12.2005)

 • Slarque
  ***

  Jednoznačné vítězství formy nad obsahem, v tomto roce už druhé, ale narozdíl od Blízko nebe to nenudí. Scénář sice originálně pracuje s fantazií hlavní hrdinky, ale buď to měl trochu odlehčovat humorem, nebo vystavět nějakou dramatickou linii – tady sledujete jednu nesympatickou krávu (nebrat jako výhradu vůči Lence Krobotové, zahrála ji dobře), která se nijak nezmění a na konci je stejně nesympatická, blbá a do sebe zahleděná jako na začátku. Jen vám dojde, jak málo jí vlastně na udržení vztahu záleželo. Pokuď film s výjimkou hudby zachraňují hlavně kamera, střih a zvuk, vypadá to, že tohle utkání vyhráli Finové.(6.2.2006)

 • HoneyBunny
  ***

  Tři hodiny po shlédnutí Restartu jsem si nedokázala vybavit, jak vlastně skončil. Tenhle lehce banální příběh je ale zabalený do jedinečného obalu. Kdyby Ševčík příště našel kvalitnější scénář, mohla by to být skoro revoluce v českém filmu. Pro příště bych ale doporučovala ubrat těch obrazových fajnovostí. Filmy se přece netočí, aby se ukazálo, jak šikovný je váš kameraman.(7.12.2005)

 • Tommassi3
  ****

  "Sylvie, myslím, že jsme si minule nerozuměly.. Nemám vás ráda, myslím, že jste rozmazlená puberťačka !! A jestli vás Robert opustil, udělal dobře.."(1.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace