poster

Sedm statečných

 • anglický

  The Magnificent Seven

 • slovenský

  Sedem statočných

Western

USA, 1960, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morien
  ***

  Tak, když jsem se podívala na Sedm statečných poprvé, byla jsem uchvácena. Někde vzadu v hlavě přitom zůstával malý osten, že něco mi tam přece jenom nevoní, nebo by se mi líbilo udělané jinak. Teď, poté, co jsem viděla i Sedm samurajů, už přesně vím, co to je. Je to ta žoviální melodramatičnost, prezentovaná dokonale závěrem. Upřednostňuji chladnou tragičnost originálu.(9.4.2009)

 • Slasher
  ****

  Jeden z filmů co do mě táta jako do prcka sypal na videu a 100% chlapská záležitost - co vám nastaví ty správný hodnoty až na věky. [kino projekce Lucerna](13.4.2016)

 • viperblade
  *****

  Jeden z nejlepších remaků.(19.8.2007)

 • BadoXXII
  *****

  Calvera: Kolik si vás najali? Chris: Dost...... Môj úplne najviac najoblúbenejší western s najparádnejšou hrdinskou hudbou všetkých čias.(19.2.2012)

 • T2
  *****

  Rozpočet $2miliónyTržby USA $4,905,000Tržby Celosvetovo $4,905,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Režisér John Sturges nám naservíroval kvalitnú westernovú porciu, z vtedajšou hereckou "nezabudnuteľnou - večnou" elitou ako boli Yul Brynner ako charizmatický vodca pištoľníkov - Steve Mcqueen ako jeho opora pri riešení problémov - Charles Bronson ako obľúbenec detského osadenstva vesnice - James Coburn tichý obratný chlapík s dobrou technikou hádzania noža - Robert Vaughn v podaní pištoľníka prenasledovaného nočnou morou z toľkého zabíjania - Horst Buchholz zbrklí frajersky mladík ale tiež schopní pištoľník ale i záporák v podaní herca ako Eli Wallach bol tiež nezabudnuteľný. "Famózny Western s výbornou doprovodnou melódiou!"(28.12.2007)

 • James Coburn

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace