poster

Valachiho svědectví

 • Francie

  Valachi Papers, The

 • slovenský

  Valachiho svedectvo

Krimi / Drama

Francie / Itálie, 1972, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ****

  Ventura, Bronson, předloha podle skutečnosti a sedmdesátá léta francouzského filmu - copak by to mohlo dopadnout špatně?(5.11.2011)

 • nascendi
  ***

  Prakticky bez vážnejšieho dôvodu som si opakovane pozrel zdramatizovaný kus histórie zločineckej organizácie. Vecne mi nepriniesol nič nové, akurát som si nepamätal všetky mená, časovú a vecnú nadväznosť. A tak jediné, čo ma prekvapilo, bol mimoriadne nepresvedčivý výkon Charlesa Bronsona, o ktorom začínam byť presvedčený, že zvládne iba úlohy šité na telo.(30.8.2016)

 • zette
  ****

  Vyborna vyprava, hlavne interiery se povedly! Bronson je muj oblibeny herec a ani v tomto filmu me nezklamal. Dalsi z rady mafianskych snimku. Tento ma sice pomalejsi rozjezd, v prubehu vsak tempo nabere. Plusem je i to, ze scenar cerpa ze skutecnych udalosti.(21.10.2010)

 • kinderman
  *****

  První věta Maasova dokumentárního románu je jedno z nejlepších literárních otevření, jaké jsem zatím zaznamenal. Skutečný příběh převedl T.Young adekvátně do filmové podoby a Bronson zde vytváří jednu ze svých nejlepší kreací v titulní roli muže, který se z prostého mafiánského poskoka během 30 let vypracoval na trochu lepšího mafiánského poskoka a nakonec byl nucen zpronevěřit se přísaze, aby si zachránil život.(25.8.2010)

 • Tommassi3
  ***

  "Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem ?? No, to je úžasný !! Člověk nikdy nemůže vědět, kdy se mu to může hodit.." ;)(29.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace