poster

Zakletá třináctka (TV film)

Pohádka

Česko, 2004, 54 min

 • otík
  ***

  Naprosto průměrná televizní pohádka s dvěma rozhádanými čarodějkami a dvěmi děvčaty, které jim mají pomoct se ze stoletého prokletí dostat. Hudební režie: Václav Fiala(4.2.2013)

 • Rodriguez
  *

  Posledně jsem v chumelenici taky zabloudil, ale žádná pohádka s šťastným koncem se nekonala. Takže nevím, proč bych měl nějakejm dvoum pizdám, který furt ječej, dávat supr hodnocení, když mě podělali náladu na celý odpoledne! 10%(10.2.2013)

 • sahe
  ***

  50%(20.7.2008)

 • iMovie
  ***

  Klasická pohádka která ničím nepřevyšuje ty ostaní. Normálně bych dal 2 hvězdičky, ale vzhledem k tomu že znám osobně Šárku Vaculíkovou, tak dávám tři. 60%(14.3.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Puberťáci jsou tak trochu pitomí, o tom žádná, ale nejsou tak pitomí, jak je ukazováno v téhle ... ehm ... pohádce. Tuhle uječenou příšernost na slušný průměr nevytáhla ani paní Maciuchová a skutečnost, že kočku hrálo živé zvíře. Jestliže je Šárka Vaculíková největší hereckou nadějí budoucnosti, je naše budoucnost velmi, velmi temná.(17.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace