Zakletá třináctka (TV film)

Pohádka

Česko, 2004, 54 min

• Rodriguez

Posledně jsem v chumelenici taky zabloudil, ale žádná pohádka s šťastným koncem se nekonala. Takže nevím, proč bych měl nějakejm dvoum pizdám, který furt ječej, dávat supr hodnocení, když mě podělali náladu na celý odpoledne! 10%(10.2.2013)

Naprosto průměrná televizní pohádka s dvěma rozhádanými čarodějkami a dvěmi děvčaty, které jim mají pomoct se ze stoletého prokletí dostat. Hudební režie: Václav Fiala(4.2.2013)

• Trucker

Neskutečná blbost. A mobil, který už v dnešní zhovadilé době musí být i v pohádce, to celé jenom korunoval.(26.7.2014)

• terina.92

Dlouho jsem takhle zklamaná nebyla. Sobotní či nedělní pohádka má pobavit a poučit. Tady jsem se nudila od začátku až do konce. Za mě nic moc.(26.7.2014)

• Jezinka.Jezinka

Puberťáci jsou tak trochu pitomí, o tom žádná, ale nejsou tak pitomí, jak je ukazováno v téhle ... ehm ... pohádce. Tuhle uječenou příšernost na slušný průměr nevytáhla ani paní Maciuchová a skutečnost, že kočku hrálo živé zvíře. Jestliže je Šárka Vaculíková největší hereckou nadějí budoucnosti, je naše budoucnost velmi, velmi temná.(17.7.2016)