Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +báječní herci, dobře napsané postavy, melodické hudebné téma, příjemná i dramatická atmosféra, některé scény jsou nezapomenutelné -nejvíce mi vadí, že to má jen 2 řady a celkem 8 dílů./// Tento seriál je velké překvapení. Hned od prvního dílu jsem si ho užíval a velice se těšil na každý další záběr. Sešlo se tu bezvadné herecké obsazení. Charismatický Pavel Řezníček a Roman Zach, sympatický Marek Taclík a zábavný Adrian Jastraban. Kupodivu nevadila ani Martha Issová, překvapila Ivana Chýlková a zaujala Veronika Nová. Často jsem si říkal, že v téhle partě bych chtěl být a vyvolalo to ve mě chuť si taky trošku užít nějaké turistiky a dobrodružství. Každá část je o něčem jiném a přitom je to vždy zajímavé, napínavé, zábavné a dojemné. Doufám, že bude i třetí řada./// Celkem 84%///(1.2.2009)

 • Schuldiner
  *

  Slabé, po všech stránkách.. Když už je to ze sportovního hlediska všechno tak nějak nerealisticky udělané, čekal bych alespoň od herců nějaké výkony. No a ty se nedostavily, takže... Navíc - ty dialogy psal nějaký blb.(14.8.2011)

 • SallyZen
  ****

  Na české filmové poměry je to hodně dobrý seriál. Já se u toho vždy skvěle bavil, teda především u tý první řady. Stejně nejlepší byl Jastraban v epizodě "Na kolech" jak zkejsnul u tý selky a její maminky. Hezky si ho vykrmovali. Víc takovýchto seriálů by naší kinemošce prospělo a ne pořád všechno na jedno brdo(VKV, Ordinace...). 75%(29.7.2011)

 • Cejny
  ***

  Určitě jsem tento seriál sledoval, ale nijak mě nezaujal, jelikož už si ho ani nijak nepamatuji.(22.11.2010)

 • meave
  ****

  Som rozvedená, mám dve deti a vždy som chcela stihnúť vodu či isť na bike. Deťom sa nechce a ja nemám s kým - preto si to rada užijem aspoň pred telkou.(15.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace