Určitě jsem tento seriál sledoval, ale nijak mě nezaujal, jelikož už si ho ani nijak nepamatuji.(22.11.2010)

Super! Konecne, po dlouhy dobe, fakt dobrej serial pro celou rodinu.(23.1.2005)

Ve velmi kalných vodách české televizní produkce vyčnívá Hop nebo Trop jako stožár (zejména svou první sérií). Vřele doporučuji, vedle klasického "když to zrovna dávaj v televizi", zhlédnout klidně i z vlastní iniciativy.(11.1.2014)

No..."sportovních" seriálů jsme i tak moc neměli... Asi to bude znít jako fráze, ale každý díl tohoto seriálu mi dokázal zvednout náladu. I ten druhý... Pěkná instrumentální hudba. TY VOLE, JÁ ŽIJU!(24.1.2005)

Nemám slov. Po druhém shlédnutí přidávám i pátou hvězdičku. Tenhle super seriál vyzařuje tak krásnou a realistickou poetiku, že mě až občas mrazí (a ono taky není divu...). Možná je to proto, že i přes to, že život je tak zatraceně krutý, si ho partička hlavních hrdinů dokaže užívat. Člověk jim prostě musí závidět... :-)(22.8.2005)