Som rozvedená, mám dve deti a vždy som chcela stihnúť vodu či isť na bike. Deťom sa nechce a ja nemám s kým - preto si to rada užijem aspoň pred telkou.(15.5.2005)

Druhý díl byl sice trochu slabší, ale jinak je to opravdu zábavný rodinný seriál. Vtipné repliky, zajímavé postavy a jejich logický vývoj, absurdní sportovní situace, dokonalé obsazení snad všech rolí, prostě paráda. Ve druhé řadě sice přibyla výrazná posila v podobě Ondřeje Vetchého, ale roztahané příběhy to nezachránilo (o hvězdičku méně).(29.1.2005)

První série 4*, druhá série 2*. (4+2)/2 = 6/2 = 3*. Škoda těch pokračování, mohl to být povedený český rodinný seriál, takhle si dá za pár let možná ještě jednu reprízu a pak bude pomalu umírat... I když abych zas jen nehanil, vzhledem k dnešní české seriálové tvorbě, rozhodně ten povedenější příspěvek.(24.11.2008)

V dnešní době Pojišťoven, Ordinací, Vztahů a podobných zabijáků je tento seriál opravdu skvělý. Hrají v něm výborní herci a příběh s hudbou je taky dobrý. Proto musím v porovnání s ostatními českými seriály dát plné hodnocení. Škoda jen, že to má tak málo dílů. Pro mě jeden z nejlepších českých seriálů. [88%](26.10.2008)

Nemám slov. Po druhém shlédnutí přidávám i pátou hvězdičku. Tenhle super seriál vyzařuje tak krásnou a realistickou poetiku, že mě až občas mrazí (a ono taky není divu...). Možná je to proto, že i přes to, že život je tak zatraceně krutý, si ho partička hlavních hrdinů dokaže užívat. Člověk jim prostě musí závidět... :-)(22.8.2005)

• Martha Issová