poster

Zimní víla (TV film)

Pohádka

Česko, 1999, 52 min

 • cheyene
  **

  Typický příklad toho, že nové české pohádky stojí za ho... Hold Třem oříškům pro Popelku, Byl jednou jeden král apod. nedá žádná současná fleka.(5.1.2007)

 • viperblade
  ***

  Uhozenost téhle pohádky (Taclík jako princ? WTF?!) naštěstí vyvažuje casting (sympatická Nikola, která bohužel dostala jednoduchou roli, Sobotka, Menzel a především skvělá Ševčíková). Od TV pohádky moc nečekám, speciálně od takové, která má 52 minut. Takže se má "očekávání" splnila - průměr. 50 %.(12.7.2011)

 • Danula13
  ***

  Pěkný baladický pohádkový příběh. Ohodnocení pod 50% mi přijde nespravedlivé, znám dost stejně na CSFD hodnocených pohádek, které se ani zdaleka tak nepovedly.(5.4.2009)

 • otík
  ***

  Exteriérová pohádka s tradičním dějem o zlé maceše, hodné dceři a dobráckém králi. Pohádka není nikterak poutává, děj se poměrně dlouho vleče, spíše totální průměr. Hudba: Marek Štifter, Pavel Fanta & Kryštof Hanzlík(16.1.2013)

 • salahadin
  **

  Proč musí být hlavní hrdinka (Kateřina) tak BLBÁ?? Šlechetnost, dobrota nejsou projev totální mozkové obrny...možná že to je povinný prvek pohádek, ale když to zahrají poloviční herci, co hrají tělem od pasu dolů, tak to rve oči, uši a mozkovou buňku. Takže jsem se dostal k hereckým výkonům, které mně osobně přijdou tak na úrovni Základní umělecké školy. Přijde mi, že herci se do svých rolí nehodí. A od nehrajících herců jsme u režie, která připomíná spíš natáčení homevidea, jen na slušné technické úrovni. No a pár poznámek k scénáři...ten snad vznikal přímo na place veselou improvizací.(26.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace