poster

Poslední koncert (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 19 min

Režie:

Jan Hřebejk
 • rakovnik
  *****

  Spíše než "opravdový" koncert, jedná se poslední nebo jeden z posledních hereckých koncertů mých milovaných filmových hvězd, dá-li se to tak říci. Bělovlasí dědouškové v hlavních rolích byli skvělí a můžeme jen smutně konstatovat, že byli...úsměvná zápletka a příjemné vyústění mě vždy pobaví. A jen ty pohledy Jiřího Sováka a Vlastimila Brodského na konci filmu stojí samy o sobě za pět hvězdiček.(6.5.2011)

 • Šimpy
  ****

  Čtyři ikony českého filmu, čtyři hvězdičky...(28.6.2016)

 • Karlos80
  ****

  Nemilé a nečekané události, jsou právě ty nejlepší:-) Skvělé humorné momenty zejména ten ve vlaku s tou uvízlou botou v ha*zlu nebo samotný koncert v domově seniorů v Lysé nad Labem..Ty obličeje neměli vážně chybu:-)! Co to je? To je Petr Janda s Olympikem? Styďte se mlaďoši! Průměrný příběh a zpracování ale herecké výkony byly dobré, zejména pak díky velké herecké čtyřce ve složení Sovák, Brodský, Suchařípa a Hálek. Kteří se nám tu představili jako seniorské hudební kvarteto.(2.1.2008)

 • LadyPupu
  ****

  Vynikající Klepl v roli otce, který rozumí hře na housle asi jako já kvantové fyzice..."Hele, jim je úplně jedno, kdo jim vrže. Nikdo nepozná, že umíš úplný hovno, dyť sou úplně hluchý."(29.6.2016)

 • 6thSun
  ****

  Nezapomenutelné díky manželské idylce Holubové s Kleplem (protože "ty hejvymetálisti, to sou satanisti, mámo!"), křenícímu se Holubovi a barokním smyčcům.(28.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace