Poslední koncert (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 19 min

Jan Hřebejk

Skutečně snad poslední herecký koncert s takovými jmény.(25.10.2009)

Nemilé a nečekané události, jsou právě ty nejlepší:-) Skvělé humorné momenty zejména ten ve vlaku s tou uvízlou botou v ha*zlu nebo samotný koncert v domově seniorů v Lysé nad Labem..Ty obličeje neměli vážně chybu:-)! Co to je? To je Petr Janda s Olympikem? Styďte se mlaďoši! Průměrný příběh a zpracování ale herecké výkony byly dobré, zejména pak díky velké herecké čtyřce ve složení Sovák, Brodský, Suchařípa a Hálek. Kteří se nám tu představili jako seniorské hudební kvarteto.(2.1.2008)

Nezapomenutelné díky manželské idylce Holubové s Kleplem (protože "ty hejvymetálisti, to sou satanisti, mámo!"), křenícímu se Holubovi a barokním smyčcům.(28.6.2016)

Vcelku docela vtipné, bohužel ku škodě věci jinak rutinně televizní (byť troufám si říct patřící k tomu lepšímu z jinak tristní tehdejší i současné české televizní tvorby), trpící dosti i tím, že většina herců prostě není schopná ztvárnit ROLE a hraje pořád dokola k uzoufání otravně svá naučená klišé. Zvláště zoufalé je to u dvojky Klepl - Holubová, u kterých už pomalu nerozeznáte kus, ve kterém předvádějí své >arttristní< kousky. Ale na druhou stranu - poctivých 20 minut.. :o) - - - P.S. Takhle měl vypadat "Kolja" ! :-) Možná by naši současní čeští >úmělci< vůbec měli zůstat u takovýchto malých - a krátkých (!) - kousků. Ušetří se tím (byť nechtěně - jasně, chápu) spousta peněz a i něco z dobrého vkusu trošku náročnějších diváků...(22.8.2006)

"Já tady nejsem vod toho, abych někomu páčil nohu z hajzliku !!" - "A páčíte vůbec ?? Páčíte ?? Jenom žvaníte.." ;) Ale právě, že sa páčilo..(28.6.2016)