poster

Poslední koncert (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 19 min

Režie:

Jan Hřebejk
 • LiVentura
  ****

  Skutečně snad poslední herecký koncert s takovými jmény.(25.10.2009)

 • igi B.
  ***

  Vcelku docela vtipné, bohužel ku škodě věci jinak rutinně televizní (byť troufám si říct patřící k tomu lepšímu z jinak tristní tehdejší i současné české televizní tvorby), trpící dosti i tím, že většina herců prostě není schopná ztvárnit ROLE a hraje pořád dokola k uzoufání otravně svá naučená klišé. Zvláště zoufalé je to u dvojky Klepl - Holubová, u kterých už pomalu nerozeznáte kus, ve kterém předvádějí své >arttristní< kousky. Ale na druhou stranu - poctivých 20 minut.. :o) - - - P.S. Takhle měl vypadat "Kolja" ! :-) Možná by naši současní čeští >úmělci< vůbec měli zůstat u takovýchto malých - a krátkých (!) - kousků. Ušetří se tím (byť nechtěně - jasně, chápu) spousta peněz a i něco z dobrého vkusu trošku náročnějších diváků...(22.8.2006)

 • Tommassi3
  ***

  "Já tady nejsem vod toho, abych někomu páčil nohu z hajzliku !!" - "A páčíte vůbec ?? Páčíte ?? Jenom žvaníte.." ;) Ale právě, že sa páčilo..(28.6.2016)

 • LadyPupu
  ****

  Vynikající Klepl v roli otce, který rozumí hře na housle asi jako já kvantové fyzice..."Hele, jim je úplně jedno, kdo jim vrže. Nikdo nepozná, že umíš úplný hovno, dyť sou úplně hluchý."(29.6.2016)

 • mikulem
  ****

  Herecký koncert.(8.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace