Poslední koncert (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 19 min

Jan Hřebejk

Nemilé a nečekané události, jsou právě ty nejlepší:-) Skvělé humorné momenty zejména ten ve vlaku s tou uvízlou botou v ha*zlu nebo samotný koncert v domově seniorů v Lysé nad Labem..Ty obličeje neměli vážně chybu:-)! Co to je? To je Petr Janda s Olympikem? Styďte se mlaďoši! Průměrný příběh a zpracování ale herecké výkony byly dobré, zejména pak díky velké herecké čtyřce ve složení Sovák, Brodský, Suchařípa a Hálek. Kteří se nám tu představili jako seniorské hudební kvarteto.(2.1.2008)

Nezapomenutelné díky manželské idylce Holubové s Kleplem (protože "ty hejvymetálisti, to sou satanisti, mámo!"), křenícímu se Holubovi a barokním smyčcům.(28.6.2016)

"Já tady nejsem vod toho, abych někomu páčil nohu z hajzliku !!" - "A páčíte vůbec ?? Páčíte ?? Jenom žvaníte.." ;) Ale právě, že sa páčilo..(28.6.2016)

Herecký koncert pánů Sováka, Brodského a Suchařípy v režii Jana Hřebejka. Ikdyž má dílko pouze TV formát a krátkou stopáž, nic mu neubírá na kvalitě.(5.9.2011)

Čtyři ikony českého filmu, čtyři hvězdičky...(28.6.2016)