Poslední koncert (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 19 min

Jan Hřebejk

"Já tady nejsem vod toho, abych někomu páčil nohu z hajzliku !!" - "A páčíte vůbec ?? Páčíte ?? Jenom žvaníte.." ;) Ale právě, že sa páčilo..(28.6.2016)

Skutečně snad poslední herecký koncert s takovými jmény.(25.10.2009)

Herecký koncert pánů Sováka, Brodského a Suchařípy v režii Jana Hřebejka. Ikdyž má dílko pouze TV formát a krátkou stopáž, nic mu neubírá na kvalitě.(5.9.2011)

Vcelku docela vtipné, bohužel ku škodě věci jinak rutinně televizní (byť troufám si říct patřící k tomu lepšímu z jinak tristní tehdejší i současné české televizní tvorby), trpící dosti i tím, že většina herců prostě není schopná ztvárnit ROLE a hraje pořád dokola k uzoufání otravně svá naučená klišé. Zvláště zoufalé je to u dvojky Klepl - Holubová, u kterých už pomalu nerozeznáte kus, ve kterém předvádějí své >arttristní< kousky. Ale na druhou stranu - poctivých 20 minut.. :o) - - - P.S. Takhle měl vypadat "Kolja" ! :-) Možná by naši současní čeští >úmělci< vůbec měli zůstat u takovýchto malých - a krátkých (!) - kousků. Ušetří se tím (byť nechtěně - jasně, chápu) spousta peněz a i něco z dobrého vkusu trošku náročnějších diváků...(22.8.2006)

Herecký koncert.(8.3.2009)