Pozdní léto (TV film)

Drama / Psychologický

Československo, 1974, 84 min

Film o tom,jak je těžké vyrovnat se s tím,že člověk nemůže mít dítě.Pro tyto lidi pak přichází na řadu adopce a to přináší otázky jestli to vysněné děcko bude podle představ a jestli vůbec člověk zvládne rodičovství jako takové.Tento snímek se vám snaží na tyto otázky odpovědět.Hlavně Jiří Vala v hlavní roli je vynikající.Za mě celkově 85% a pět hvězd.(13.11.2015)

Kdyby věděli, co ze Suchánka vyroste za hovado, tak by ho možná nechtěli! :-) 90%(21.8.2011)

• triatlet

I mistr Hubač se utne. Rádobydramatický scénář sklouzává ke klišé a stylizaci a nezachrání to ani silné herecké osazenstvo. Zaujme výborné vedení dětských herců - teda hlavně Michala Suchánka.(5.2.2012)

Mě dojme máloco, ale u tohlo jsem byl místy dost naměkko. Je to udělané hodně civilně, dialogům i chování postav se dá věřit. Dobře zahráli všichni zúčastnění, včetně malého Suchánka. Faktr dobrá TV záležitost.(17.8.2008)

Povedený psychologický film s kvalitním hereckým obsazením a roztomilým Míšou Suchánkem :))(5.2.2012)

• - Poprvé před kamerou Michal Suchánek. (M.B)