poster

Pozdní léto (TV film)

Drama / Psychologický

Československo, 1974, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  *

  Může bejt něco horšího než adoptovat Suchánka? Snad jedině adoptovat Genzera. Nesnášim filmy o dětech...(11.12.2011)

 • Ivoshek
  *****

  Mě dojme máloco, ale u tohlo jsem byl místy dost naměkko. Je to udělané hodně civilně, dialogům i chování postav se dá věřit. Dobře zahráli všichni zúčastnění, včetně malého Suchánka. Faktr dobrá TV záležitost.(17.8.2008)

 • LiVentura
  ****

  Milý rodinný snímek-drama o vztahu otce a adoptovaného syna. Krásně roztomilý malý Suchánek se dostává do nové rodiny za hudby skvostného Fišera...(7.11.2010)

 • mchnk
  ****

  Příběh o človíčkovi s kufříkem, který převážně čeká na rozhodnutí druhých. Opuštěn a zavalen různými názory se nakonec rozhodne jednat sám. Velmi silný závěr byl celých 84 minut na spadnutí a i když je scénář možná až moc rodinný, kombinace lehkého humoru a silného dráma s vynikajícím hereckým obsazením funguje dokonale. Nenápadná TV inscenace ze sedmdesátých let strká do kapsy většinu současných pokusy diváka dojmout.(27.10.2013)

 • D.Moore
  ****

  Citlivý scénář Jiřího Hubače je základ, z něhož výborné herecké obsazení dělá více než příjemnou podívanou. Na konci jsem se dojetí neubránil, ale o nějakém laciném klišé či citovém vydírání nemůže být řeč.(4.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace