poster

Pozdní léto (TV film)

Drama / Psychologický

Československo, 1974, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ****

  Hubačovský doják v intencích, jaké si víkendové odpoledne žádá. Akurátní herecké výkony, potlačené dojetí za maskou nepřítomného úsměvu. "Tak že bychom si povídali. Já zapnu televizi."(5.2.2012)

 • mchnk
  ****

  Příběh o človíčkovi s kufříkem, který převážně čeká na rozhodnutí druhých. Opuštěn a zavalen různými názory se nakonec rozhodne jednat sám. Velmi silný závěr byl celých 84 minut na spadnutí a i když je scénář možná až moc rodinný, kombinace lehkého humoru a silného dráma s vynikajícím hereckým obsazením funguje dokonale. Nenápadná TV inscenace ze sedmdesátých let strká do kapsy většinu současných pokusy diváka dojmout.(27.10.2013)

 • Ivoshek
  *****

  Mě dojme máloco, ale u tohlo jsem byl místy dost naměkko. Je to udělané hodně civilně, dialogům i chování postav se dá věřit. Dobře zahráli všichni zúčastnění, včetně malého Suchánka. Faktr dobrá TV záležitost.(17.8.2008)

 • Snorlax
  *****

  Hubač asi nikdy nic špatného nenapsal. Moskalyk byl již v té době zkušený televizní režisér, katastrofu, v niž se Petru Kostkovi proměnila Konvalinková v Hegerlíkovou, teprve připravoval. A tak sáhl pro kvalitní dospělé herce, které doplnil tehdy výborným Michalem Suchánkem. V téhle inscenaci je zkrátka všechno dobře.(23.12.2012)

 • triatlet
  **

  I mistr Hubač se utne. Rádobydramatický scénář sklouzává ke klišé a stylizaci a nezachrání to ani silné herecké osazenstvo. Zaujme výborné vedení dětských herců - teda hlavně Michala Suchánka.(5.2.2012)

 • - Poprvé před kamerou Michal Suchánek. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace