poster

Pozdní léto (TV film)

Drama / Psychologický

Československo, 1974, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Citlivý scénář Jiřího Hubače je základ, z něhož výborné herecké obsazení dělá více než příjemnou podívanou. Na konci jsem se dojetí neubránil, ale o nějakém laciném klišé či citovém vydírání nemůže být řeč.(4.10.2015)

 • DEXTER099
  *****

  Film o tom,jak je těžké vyrovnat se s tím,že člověk nemůže mít dítě.Pro tyto lidi pak přichází na řadu adopce a to přináší otázky jestli to vysněné děcko bude podle představ a jestli vůbec člověk zvládne rodičovství jako takové.Tento snímek se vám snaží na tyto otázky odpovědět.Hlavně Jiří Vala v hlavní roli je vynikající.Za mě celkově 85% a pět hvězd.(13.11.2015)

 • kleopatra
  ****

  Věra Galatíková a Jiří Vala jako případní adoptivní rodiče roztomilého Michala Suchánka (nechce se věřit, že z něj jednou bude "netáhlo Kopeček" z Tele Tele) v krásně napsaném Hubačově scénáři o tom, zda "vzít či nevzít" si dítě z dětského domova a taky PROČ.(1.1.2005)

 • mchnk
  ****

  Příběh o človíčkovi s kufříkem, který převážně čeká na rozhodnutí druhých. Opuštěn a zavalen různými názory se nakonec rozhodne jednat sám. Velmi silný závěr byl celých 84 minut na spadnutí a i když je scénář možná až moc rodinný, kombinace lehkého humoru a silného dráma s vynikajícím hereckým obsazením funguje dokonale. Nenápadná TV inscenace ze sedmdesátých let strká do kapsy většinu současných pokusy diváka dojmout.(27.10.2013)

 • triatlet
  **

  I mistr Hubač se utne. Rádobydramatický scénář sklouzává ke klišé a stylizaci a nezachrání to ani silné herecké osazenstvo. Zaujme výborné vedení dětských herců - teda hlavně Michala Suchánka.(5.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace