poster

Pozdní léto (TV film)

Drama / Psychologický

Československo, 1974, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ivoshek
  *****

  Mě dojme máloco, ale u tohlo jsem byl místy dost naměkko. Je to udělané hodně civilně, dialogům i chování postav se dá věřit. Dobře zahráli všichni zúčastnění, včetně malého Suchánka. Faktr dobrá TV záležitost.(17.8.2008)

 • triatlet
  **

  I mistr Hubač se utne. Rádobydramatický scénář sklouzává ke klišé a stylizaci a nezachrání to ani silné herecké osazenstvo. Zaujme výborné vedení dětských herců - teda hlavně Michala Suchánka.(5.2.2012)

 • DEXTER099
  *****

  Film o tom,jak je těžké vyrovnat se s tím,že člověk nemůže mít dítě.Pro tyto lidi pak přichází na řadu adopce a to přináší otázky jestli to vysněné děcko bude podle představ a jestli vůbec člověk zvládne rodičovství jako takové.Tento snímek se vám snaží na tyto otázky odpovědět.Hlavně Jiří Vala v hlavní roli je vynikající.Za mě celkově 85% a pět hvězd.(13.11.2015)

 • LoLaa
  ****

  Povedený psychologický film s kvalitním hereckým obsazením a roztomilým Míšou Suchánkem :))(5.2.2012)

 • mchnk
  ****

  Příběh o človíčkovi s kufříkem, který převážně čeká na rozhodnutí druhých. Opuštěn a zavalen různými názory se nakonec rozhodne jednat sám. Velmi silný závěr byl celých 84 minut na spadnutí a i když je scénář možná až moc rodinný, kombinace lehkého humoru a silného dráma s vynikajícím hereckým obsazením funguje dokonale. Nenápadná TV inscenace ze sedmdesátých let strká do kapsy většinu současných pokusy diváka dojmout.(27.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace