Káťa a Škubánek (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 26x8 min

Vadila mi animace...(14.8.2008)

Zdařilý co se týče vypravěčského talentu paní Jitky Molavcové, i když jí moc nemusím, filmové charaktery a také konečná výtvarná podoba jednotlivých postaviček byla také celkem dobrá, dobrý byl i příběh a hudba, a seriál měl jak už to tak bývá i jednoho záporáka kterým byl závistivý a škodolibý kocour Luciáš který se nakonec ale vždy k mému smutku dnes potrestal sám ! Jinak se ale jedná o přesně ten typ večerníčku který jsem tenkrát moc nemusel, ani dnes už nevím z jakého přesného důvodu to bylo (možná že mi jednotlivé příběhy připadali na můj vkus až moc holčičí), to fakt už dnes nevím, a také to je nakonec dnes už jedno...že? Suma-sumárum dávám tomu tedy jen v uvozovkách 3* tedy jen takový lepší průměr a to víceméně za vyprávění a hudbu.(9.3.2007)

tak to je moje srdeční záležitost...(13.12.2005)

Na tento večerníček sice nevzpomínám s takovou láskou jako na jiné, ale přecejen je to součást mého dětství. Ten díl s Karlem Gottem je pikantní.(17.12.2005)

26/26 Bohatě adaptovaný seriál výtvarnice Marešové a vypravěčky Molavcové, který vycházel ve Čtyřlístku v letech 1984-1992 (Knihovnička 119-195), je pozoruhodný svými dalšími přepisy do knížek a převyprávěními na CD, jež se nikdy neobešly bez jedné z dam. V kontextu starších seriálů Čtyřlístku, které se také dostaly do Večerníčku (nebo naopak), je Káťa a Škubánek jediným s konzistentní podobou a jazykovou verzí.(23.3.2009)

• Hrabka

Tento Večerníček nebyl mým oblíbeným. Ty příběhy, hrdinové a zpracování mě prostě nesedělo.(11.1.2008)

• Stegr

0% - Omlouvám se, ale hlas Jitky Molavcové a demence Káti mě v dětství vytáčely k šílenství, takže nemůžu jinak...(25.4.2010)

Mladá slečna žije v zoofilním svazku s kabelkovým psíkem. Kocour jim tam leze na čumendu. Spolu s perlami jako Goro - bílý tesák, Béla a Sebek či kólie doporučuji nepouštět dětem, nebo se brzy ozve škrábání jejich drobounkých prstíků. A budou škrabat a škrabat tak dlouho, až se vám protunelují do a hlavy vy jim to štěňátko zakoupíte. Následující etapa obsahuje vaše půlnoční courání po sídlišti s přerostlou, slintající a chlupatou bestií, které smrdí z mordy a na rozdíl od Škubáka po sobě rozhodně nespláchne. A tím nemyslím vaši ženu.(24.5.2012)

• xxmartinxx

Musim říct, že tenhle večerníček jsem si nikdy neoblíbil. Nevim proč. Možná mu křivdím, ale jeho styl se mi moc nelíbil. Ani děj, který mi přišel i pro malé děti moc sentimentální, ani animace, která mi přišla nudná a nezajímavá.(14.12.2009)

Jak vypadá správná holčička, to je prakticky Káťa. Jak se chová bezva pejsek, tak to ukazuje Škubánek. Jen jsem postrádal rodiče Káti, a taky nevím z čeho měla peníze na provoz svého života.(21.8.2010)

Jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků, který jsem odjakživa milovala už v podobě komiksu ve Čtyřlístku. Káťa se svým roztomilým pejskem mě vždycky dokázaly 100% pobavit, ale po čase už trochu ztrácejí své kouzlo.(22.2.2005)

Pěkný večerníček, který provází příjemný hlas paní Molavcové. Zrovna je duben 2010, mě je 25 let a koukám na to. Baví mě to i po letech. Na pět to sice není, ale čtyři příjemné si to určitě zaslouží. Jen škoda, že takovéto kouzelné večerníčky už nevzniknou. Jo a taky musím podotknout, že je tam kouzelná melodie. Prostě a jasně. Dávám 80%(22.6.2008)

Scénář: Libuše Koutná, Josef Lamka; hudba: Angelo Michajlov. Spojení Káti s rošťáckým Škubánkem je v podání Jitky Molavcové správně večerníčkovské. Navíc když se podaří přelstít kocoura Luciáše, tak to je pěkně ekologická jízda. Ale pozor, aby auto na kočičí pohon nebylo žalovatelné kvůli týrání zvířat:-)(4.12.2009)

Rozpohybovaní už nikdy nebyli tak dobří. Ale stejně Kva-kva kvalita...(15.7.2006)

jitka molavcova svym hlasem pozvedla tento vecernicek o tridu vyse:)(4.8.2008)

Dabing Jitky Molavcové je nezapomenutelný. Pokaždé, když běží večerníček v TV, tak se dohadujeme, co je pejsek Škubánek za rasu. Nikdy se nedohodneme.(19.4.2010)

Dětská nostalgie... ale byly Večerníčky, které jsem měl určitě radši :)(12.11.2011)

Návrat archaických forem II: Idylický vztah nezabarvený erotickým napětím mezi příslušníky opačného pohlaví nenávratně mizí spolu s vývojem brzlíku, nebo jak se ta žláza jmenuje. Pamatuju si, jak chytali K. a Š. rybu a drzoun kocour jim jí vyfouknul. A Molavcová to nadabovala moc dobře!(18.1.2010)

Milý večerníček na Slovensku vysielaný ako Katka s Strapáčik(8.11.2008)

Tento večerníček jsem nikdy moc nemusel...(21.11.2005)

<< předchozí 1 2 3