Káťa a Škubánek (TV seriál)

• Československo

Katka a Strapáčik

(Československo)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 26x8 min

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián

Mladá slečna žije v zoofilním svazku s kabelkovým psíkem. Kocour jim tam leze na čumendu. Spolu s perlami jako Goro - bílý tesák, Béla a Sebek či kólie doporučuji nepouštět dětem, nebo se brzy ozve škrábání jejich drobounkých prstíků. A budou škrabat a škrabat tak dlouho, až se vám protunelují do a hlavy vy jim to štěňátko zakoupíte. Následující etapa obsahuje vaše půlnoční courání po sídlišti s přerostlou, slintající a chlupatou bestií, které smrdí z mordy a na rozdíl od Škubáka po sobě rozhodně nespláchne. A tím nemyslím vaši ženu.(24.5.2012)

Rozpohybovaní už nikdy nebyli tak dobří. Ale stejně Kva-kva kvalita...(15.7.2006)

Jak vypadá správná holčička, to je prakticky Káťa. Jak se chová bezva pejsek, tak to ukazuje Škubánek. Jen jsem postrádal rodiče Káti, a taky nevím z čeho měla peníze na provoz svého života.(21.8.2010)