poster

Káťa a Škubánek (TV seriál)

 • Československo

  Katka a Strapáčik

  (Československo)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 26x8 min

Střih:

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián
(další profese)
 • SLOTH
  ****

  jitka molavcova svym hlasem pozvedla tento vecernicek o tridu vyse:)(4.8.2008)

 • kulyk
  ***

  Mladá slečna žije v zoofilním svazku s kabelkovým psíkem. Kocour jim tam leze na čumendu. Spolu s perlami jako Goro - bílý tesák, Béla a Sebek či kólie doporučuji nepouštět dětem, nebo se brzy ozve škrábání jejich drobounkých prstíků. A budou škrabat a škrabat tak dlouho, až se vám protunelují do a hlavy vy jim to štěňátko zakoupíte. Následující etapa obsahuje vaše půlnoční courání po sídlišti s přerostlou, slintající a chlupatou bestií, které smrdí z mordy a na rozdíl od Škubáka po sobě rozhodně nespláchne. A tím nemyslím vaši ženu.(24.5.2012)

 • Stegr
  odpad!

  0% - Omlouvám se, ale hlas Jitky Molavcové a demence Káti mě v dětství vytáčely k šílenství, takže nemůžu jinak...(25.4.2010)

 • corona
  ****

  Milý večerníček na Slovensku vysielaný ako Katka s Strapáčik(8.11.2008)

 • Nancy
  ****

  Jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků, který jsem odjakživa milovala už v podobě komiksu ve Čtyřlístku. Káťa se svým roztomilým pejskem mě vždycky dokázaly 100% pobavit, ale po čase už trochu ztrácejí své kouzlo.(22.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace