Chraň si svůj život

• slovenský

Obhájiť svoj život

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 1991, 112 min

První pravdivý příběh o tom, co se stane, až zemřete.(9.5.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,371,128Tržby Celosvetovo $-(17.2.2009)

Film o posmrtnym životě zcela oproštěnej od náboženství. Žádnej ráj, žádný peklo, žádnej bůh, ale Judgement city. Tohle se mi docela zamlouvá. Pokud si odmyslíte, že hlavní postavy jsou po smrti, tak je to v podstatě romantická komedie. Já romantický filmy moc nemusim, ale tohle patří rozhodně k tomu lepšímu. Docela přijemnej film, na kterej se rád podívám, když náhodou běží v televizi. 65%(26.7.2010)

Odpoveď na otázku jak vlastně funguje nebeská justice... v podobě příjemné komedie k zamyšlení... Zavzpomínejte, jak byste asi obstáli na Danielobvě místě.. :-))(30.11.2004)

Velice zajímavý film s neobvyklým námětem. Brooks zvládl režii i hlavní roli znamenitě a Streepová je opět mimořádně sympatická. A ta ústřední melodie ? Té se nezbavím ještě hodně dlouho. Jenom škoda, že jsme se nedozvěděli, co je tam dál a dál... ;)(4.8.2004)