Cesta ke zlu

Vraždy v mene satana

Horor

USA, 2005, 90 min

• MáŠa

B.L.B.O.S.T. Vypadalo to celkem snesitelně ještě někde na začátku, kdy si člověk říkal, že jen ty triky a herecký výkony mohli být trošku lepší, ale když pak celý děj nějak začal souviset s ďáblem, přestalo to všechno nějak dávat smysl a začlo mě to celkem štvát(21.5.2010)

Film mě velmi překvapil. Čekal jsem něco fakt hroznýho, ale bylo to nakonec fajn. Herci hráli dobře, kamera celkem v pohodě a scénář takovej průměr, jen škoda konečných efektů. Dávám 4 hvězdy a jsem docela rád, že to nemá happy end:)))(29.9.2007)

• darkrobyk

Nenechal jsem se odradit slabším hodnocením, mile jsem však překvapen nebyl. Začátek je velmi slibný - les, osamocený lovec, útok, opuštěná chata...a v ní zlo. Pak jakoby se tvůrci nedokázali rozhodnout, co vlastně chtějí točit. Satanský horror? Drama pošuka s morbidními sny, které se možná plní? Příběh o splněných přáních? Nu, nakonec je to všechno napůl. Celý film je poněkud zmatený, i když má jakési směřování. Bohužel, kromě herců není moc na co koukat - žádný sex, žádné gore, jen pár průměrných scén s kapkou krve. Bez toho se ovšem obejde jen velmi silný příběh, což není tento případ. A ruku na srdce - satan jako mendelský kozel snad už dnes nikoho ve filmu nevystraší.(16.11.2012)

• Jimmi

Z tohto filmu som mal zmiesane pocity,od zaciatku az do konca....dobre pasaze sa striedali s totalnouu nudou....este stastie ze to trvalo len 1 a pol hodiny..ale koniec sa mi celkom pacil...(15.7.2005)

• Ištván87

Jensen Ackles je sympaťák a Shannyn Sossamon je krásná (ostatně jako vždycky). Ale tomuhle filmu to nijak výrazně nepomohlo.(27.3.2009)