poster

Maximální limit

 • USA

  Two for the Money

 • Slovensko

  Maximálny limit

Drama / Thriller / Sportovní

USA, 2005, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PROROK14
  ***

  Tento film nie je zbytočný, je to výstraha pre tých, ktorí nevedia kedy prestať. Stávkovanie je závislosť, ktorá niekedy končí veľmi škaredo.(9.5.2010)

 • Rocky62
  ****

  Na sportovní žánry zrovna nejsem, ale tohle mě docela potěšilo. Skvělá sázková atmosféra, slušní Matthew McConaughey a Rene Russo, ale hlavně brilantní výkon mého oblíbence Al Pacina, díky němuž má film šmrnc a tempo, které je nasazeno už od úvodu se vůbec nezpomaluje. Navíc se mi během sledování vybavilo jedno hezké přísloví ,,Každej chvilku, tahá pilku''..., kdo už viděl, musí přesně vědět o čem mluvím a na závěr bych si dovolil jedno malé doporučení, těm co čtou tento komentář a film ještě neviděli. Zkuste se zamyslet nad povahou Waltera Abramse, nad jeho úmysly a chováním k Brandonu Langovi. Myslím, že tohle zamyšlení něco dá.(24.6.2010)

 • Mgb21
  ****

  Ale s odřenýma ušima. Film má dvě rozdílné poloviny. První je svižná, vtipná a člověk čeká co se z toho vyvrbí. Druhá půle ale zvolní a zaměří se spíš na jednotlivé postavy. Al Pacino je jako vždy úžasný, Matthew McConaughey mu zdatně sekunduje a Rene Russo je ta rozumná v pozadí. Pokud chcete oddychovku, pusťte si první půlku. Čekal jsem asi něco kapánek jiného, ale nakonec jsem díky Al Pacinovi spokojen.(14.1.2006)

 • A_FISH
  ****

  Život je vážně skvělej, a my ho ještě můžeme vylepšit...(29.9.2007)

 • petaspur
  ***

  "Moc se mi líbíte a já vám." Je hezké, když dva chlapi mají mezi sebou od začátku jasno, ale tipování výsledků zápasů NFL je poněkud prapodivné zaměstnání. Zvlášť, když výsledek většiny zápasu většinou závisí na tom, zda v poslední vteřině zápasu (ne)najde míč ty správně černé atakované ruce.(29.12.2010)

 • - Film je natočen podle skutečného příběhu Brandona Linka, který používal pseudonym Mike Anthony. Ve filmu jsou jména změněna na Brandon Lang a John Anthony. Skutečný Brandon Link se dokonce ve filmu objeví, jeho role je označena jako "Muž, který zdraví Brandona". (novoten)

 • - Natáčelo se v kanadském Vancouveru. (M.B)

 • - V čase premiéry filmu bolo číslo do Walterovej televíznej šou (1 800 BET ON IT) skutočne používaným kontaktom poradenskej kancelárie športových tipov. (U_S_O)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace