poster

Panenství na obtíž

 • Norsko

  Bare Bea

 • Slovensko

  Panenstvo na obtiaž

Drama / Komedie

Norsko / Švédsko, 2004, 90 min

Režie:

Petter Næss

Scénář:

Johan Bogaeus

Producenti:

Synnøve Hørsdal
(další profese)
 • fallangell
  ****

  velmi vkusne a na dnesni dobu az neskutecne trefne natocena komedie na tema holky to chtej taky apod. Opravdu film o problemech dnesniho dospivani. ovsem od nemecke verze se lisi tim ze nesklouzava k nevkusu a nechutnostem.(7.9.2006)

 • castor
  **

  Citlivá „komedie“, která se snaží dokázat, že problémy s panenstvím mají i ve Skandinávii. Míra vkusu je tu ovšem na snesitelném stupni, místy zarážející je ale skutečnost, že když se dva mladí potkají, stačí pár dialogů, které byste spočítali na prstech jedné ruky a už jdou na věc!! No, na moralizování tu nemám právo a asi bych byl za něj lynčován, tak alespoň ocením snahu ozvláštnit teenagerský svět formálními (v daném žánru) novinkami, ať už jde třeba o flashbacky nebo zpomalené záběry. Pečlivá práce byla i při výběru vcelku sympatických herců a hudebního doprovodu. Přesto mi tu (přes svižnost a vkusnost celého projektu) znatelně chyběly vypointované gagy a zapamatovatelnější momenty!!(28.1.2007)

 • bouncer
  *

  Severské filmy mám všeobecně v oblibě, ale tohle bylo opravdu trapné. Je vidět, že nakažlivý virus "Prcičkám" to vyšlo, stále ještě nebyl zcela vymýcen.(14.8.2006)

 • Budweiser
  **

  V porovnání s ostatními filmy tohoto žánru byl film natočen do koukatelné a přirozené podoby.Díky tomu film určitě míří i ke starším generacím a není určen pouze pro teenagery. P. Næss si mohl klidně odpustit i to jedno zvracení po večírku. Film si bohužel nedokáže udržet stejné tempo od začátku do konce, což je velká škoda. Z pohledu mladého muže mohly být do rolí hlavních hereček zvoleny atraktivnější dívky :-))(10.9.2005)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,600,195/20%/(9.9.2010)

 • - V pokoji Beatrice (Kaia Foss) je na stěně nalepený plakát kapely Surferosa, která vytvořila soundtrack k filmu. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace