poster

Panenství na obtíž

 • Norsko

  Bare Bea

 • Slovensko

  Panenstvo na obtiaž

Drama / Komedie

Norsko / Švédsko, 2004, 90 min

Režie:

Petter Næss

Scénář:

Johan Bogaeus

Producenti:

Synnøve Hørsdal
(další profese)
 • Slarque
  ***

  Svižně odvyprávěná teenagerská komedie má zápletku z romantické komedie, sympatické obsazení, dobré vtípky (obzvlášť vizualizace některých představ hlavní hrdinky), současný soundtrack a střízlivou stopáž. Postrádá nechutnosti a zbytečnou vulgaritu. Skandinávci prostě filmy pro mládež umějí.(28.10.2005)

 • Aleee89
  **

  Tak zprvu musím říct, že tenhle film rozhodně není špatný. V klidu se vyrovná americkým komediím podobného ražení a je mnohem příjemnější, lepší a sympatičtější než podobně německé ptákoviny. Děj a příběh je sice ohraný, místy divný a trapný, ale nakonec z toho celkově vyleze něco vcelku milého. Takže - dalo se to přežít.(19.6.2013)

 • Natascha
  **

  Typická teenagerovská komedie, které se celou dobu smějete, ale ne proto, že je to legrace, ale protože je to hloupé a do detailů předvídatelné (protože ty komedie jsou všechny úplně stejné, jen se pořád prohazují kluci a holky). Pozitivem budiž, že Panenství na obtíž neobsahuje žádné nechutně podané tělní tekutiny (vlastně žádné...) a hrdinové vypadají úplně normálně a ne jako z fashion magazínů. Každopádně stresovat se, že holka v 16 je ještě panna.....kam ten svět spěje, že se to mladým prezentuje jako nějaká katastrofa či trapnost?(26.1.2007)

 • Smok
  *

  Problémy jednej nesympatickej severanky so zháňaním biologického materiálu na defloráciu a urýchlenú stratu hymenu na(pre)tiahnuté na hodinu a pol. Nebola jediná, komu sa na konci filmu uľavilo.(12.3.2009)

 • Hunt
  *

  HUDBA: Surferosa; za sebe davam hvezdicku jednu, ale holky mezi 11-16lety, at si pripocitaji jeste dve:-))(11.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace