poster

Panenství na obtíž

 • Norsko

  Bare Bea

 • Slovensko

  Panenstvo na obtiaž

Drama / Komedie

Norsko / Švédsko, 2004, 90 min

Režie:

Petter Næss

Scénář:

Johan Bogaeus

Producenti:

Synnøve Hørsdal
(další profese)
 • spaceboyCZ
  **

  Jedna velka reklama na IKEA :D. Par dobrych hlasek, jinak ten film neprinasi vubec nic noveho...navic nejak severskym holkam nemuzu prijit na chut :D(27.11.2006)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,600,195/20%/(9.9.2010)

 • Natascha
  **

  Typická teenagerovská komedie, které se celou dobu smějete, ale ne proto, že je to legrace, ale protože je to hloupé a do detailů předvídatelné (protože ty komedie jsou všechny úplně stejné, jen se pořád prohazují kluci a holky). Pozitivem budiž, že Panenství na obtíž neobsahuje žádné nechutně podané tělní tekutiny (vlastně žádné...) a hrdinové vypadají úplně normálně a ne jako z fashion magazínů. Každopádně stresovat se, že holka v 16 je ještě panna.....kam ten svět spěje, že se to mladým prezentuje jako nějaká katastrofa či trapnost?(26.1.2007)

 • Aleee89
  **

  Tak zprvu musím říct, že tenhle film rozhodně není špatný. V klidu se vyrovná americkým komediím podobného ražení a je mnohem příjemnější, lepší a sympatičtější než podobně německé ptákoviny. Děj a příběh je sice ohraný, místy divný a trapný, ale nakonec z toho celkově vyleze něco vcelku milého. Takže - dalo se to přežít.(19.6.2013)

 • Faye
  ***

  Přiznávám, že mám ke všemu co má jenom nádech Švédska zvláštní zamilovaný vztah. Ale když porovnám žánr teenagerské komedie s americkou a německou konkurencí, tak Skandinávie u mě jednoznačně vede už jenom za absenci fekálních a jiných nechutností!!! Film plný trapasů, ale naštěstí ne trapností.(4.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace