Panenství na obtíž

Norsko / Švédsko, 2004, 90 min

Petter Næss

Johan Bogaeus

Synnøve Hørsdal

Přiznávám, že mám ke všemu co má jenom nádech Švédska zvláštní zamilovaný vztah. Ale když porovnám žánr teenagerské komedie s americkou a německou konkurencí, tak Skandinávie u mě jednoznačně vede už jenom za absenci fekálních a jiných nechutností!!! Film plný trapasů, ale naštěstí ne trapností.(4.9.2005)

velmi vkusne a na dnesni dobu az neskutecne trefne natocena komedie na tema holky to chtej taky apod. Opravdu film o problemech dnesniho dospivani. ovsem od nemecke verze se lisi tim ze nesklouzava k nevkusu a nechutnostem.(7.9.2006)

Svižně odvyprávěná teenagerská komedie má zápletku z romantické komedie, sympatické obsazení, dobré vtípky (obzvlášť vizualizace některých představ hlavní hrdinky), současný soundtrack a střízlivou stopáž. Postrádá nechutnosti a zbytečnou vulgaritu. Skandinávci prostě filmy pro mládež umějí.(28.10.2005)

• Hunt

HUDBA: Surferosa; za sebe davam hvezdicku jednu, ale holky mezi 11-16lety, at si pripocitaji jeste dve:-))(11.5.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,600,195/20%/(9.9.2010)