poster

Panenství na obtíž

 • Norsko

  Bare Bea

 • Slovensko

  Panenstvo na obtiaž

Drama / Komedie

Norsko / Švédsko, 2004, 90 min

Režie:

Petter Næss

Scénář:

Johan Bogaeus

Producenti:

Synnøve Hørsdal
(další profese)
 • Slarque
  ***

  Svižně odvyprávěná teenagerská komedie má zápletku z romantické komedie, sympatické obsazení, dobré vtípky (obzvlášť vizualizace některých představ hlavní hrdinky), současný soundtrack a střízlivou stopáž. Postrádá nechutnosti a zbytečnou vulgaritu. Skandinávci prostě filmy pro mládež umějí.(28.10.2005)

 • Smok
  *

  Problémy jednej nesympatickej severanky so zháňaním biologického materiálu na defloráciu a urýchlenú stratu hymenu na(pre)tiahnuté na hodinu a pol. Nebola jediná, komu sa na konci filmu uľavilo.(12.3.2009)

 • fallangell
  ****

  velmi vkusne a na dnesni dobu az neskutecne trefne natocena komedie na tema holky to chtej taky apod. Opravdu film o problemech dnesniho dospivani. ovsem od nemecke verze se lisi tim ze nesklouzava k nevkusu a nechutnostem.(7.9.2006)

 • Budweiser
  **

  V porovnání s ostatními filmy tohoto žánru byl film natočen do koukatelné a přirozené podoby.Díky tomu film určitě míří i ke starším generacím a není určen pouze pro teenagery. P. Næss si mohl klidně odpustit i to jedno zvracení po večírku. Film si bohužel nedokáže udržet stejné tempo od začátku do konce, což je velká škoda. Z pohledu mladého muže mohly být do rolí hlavních hereček zvoleny atraktivnější dívky :-))(10.9.2005)

 • Natascha
  **

  Typická teenagerovská komedie, které se celou dobu smějete, ale ne proto, že je to legrace, ale protože je to hloupé a do detailů předvídatelné (protože ty komedie jsou všechny úplně stejné, jen se pořád prohazují kluci a holky). Pozitivem budiž, že Panenství na obtíž neobsahuje žádné nechutně podané tělní tekutiny (vlastně žádné...) a hrdinové vypadají úplně normálně a ne jako z fashion magazínů. Každopádně stresovat se, že holka v 16 je ještě panna.....kam ten svět spěje, že se to mladým prezentuje jako nějaká katastrofa či trapnost?(26.1.2007)

 • - V pokoji Beatrice (Kaia Foss) je na stěně nalepený plakát kapely Surferosa, která vytvořila soundtrack k filmu. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace