poster

Panenství na obtíž

 • Norsko

  Bare Bea

 • Slovensko

  Panenstvo na obtiaž

Drama / Komedie

Norsko / Švédsko, 2004, 90 min

Režie:

Petter Næss

Scénář:

Johan Bogaeus

Producenti:

Synnøve Hørsdal
(další profese)
 • bouncer
  *

  Severské filmy mám všeobecně v oblibě, ale tohle bylo opravdu trapné. Je vidět, že nakažlivý virus "Prcičkám" to vyšlo, stále ještě nebyl zcela vymýcen.(14.8.2006)

 • spaceboyCZ
  **

  Jedna velka reklama na IKEA :D. Par dobrych hlasek, jinak ten film neprinasi vubec nic noveho...navic nejak severskym holkam nemuzu prijit na chut :D(27.11.2006)

 • Natascha
  **

  Typická teenagerovská komedie, které se celou dobu smějete, ale ne proto, že je to legrace, ale protože je to hloupé a do detailů předvídatelné (protože ty komedie jsou všechny úplně stejné, jen se pořád prohazují kluci a holky). Pozitivem budiž, že Panenství na obtíž neobsahuje žádné nechutně podané tělní tekutiny (vlastně žádné...) a hrdinové vypadají úplně normálně a ne jako z fashion magazínů. Každopádně stresovat se, že holka v 16 je ještě panna.....kam ten svět spěje, že se to mladým prezentuje jako nějaká katastrofa či trapnost?(26.1.2007)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +především solidní film, bez fekálního humoru, herci, sem tam opravdu trapné scény –nic co by překonávalo zahraniční teen filmy, přece jen trošku plytký děj/// Není to tak dlouho co byl film v kinech a už tehdá jsem si ho vyhlédl. To že jej naše televize uvedla tak brzo na obrazovky mě jedině potěšilo. Film vyniká hlavně tím, že je jiný. Tím je i zajímavý a netradiční. Skutečně je obrovský rozdíl mezi tvůrci z Ameriky, Francie, Německa, od nás a nebo ze severských zemích. Všude platí jiná mentalita a jiný styl kinematografie. Navíc herečky, i když to nebyly modelky, tak byly celkem sympatické. Což v tomto směru vyhrává třeba nad Němkami. Možná film mohl mít vetší hloubku a nebo větší dopad na moji bránici (tahle stojí někde na půl cesty mezi obojím), ale i tak je to celkem příjemný film./// Celkem 60%///(19.3.2007)

 • Hunt
  *

  HUDBA: Surferosa; za sebe davam hvezdicku jednu, ale holky mezi 11-16lety, at si pripocitaji jeste dve:-))(11.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace