poster

Beowulf: Král barbarů

 • Kanada

  Beowulf & Grendel

 • Velká Británie

  Beowulf & Grendel

 • Island

  Bjólfskviða

 • USA

  Beowulf & Grendel

 • Slovensko

  Beowulf - vikingská legenda

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

Kanada / Velká Británie / Island / USA / Austrálie, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • annihilation
  **

  Takový ten pocit, když je film koukatelný jen díky dlouhovlasému Gerardu Buttlerovi...(4.2.2014)

 • Phobia
  ***

  Jako Beowulf bojoval s Grendellem, tak jsem i já po celý film sváděla hrdinnou bitvu - mým protivníkem byl Morpheus, nelítostný bůh spánku. Beowulf zvítězil (ups, spoiler:-)), já musela vyhlásit spravedlivou remízu; nechrápala jsem konstantně a větší část příběhu jsem viděla. Film je dobře obsazený, prostředí vypadalo správně seversky, kostýmy a kulisy se docela povedly (masky mohly být lepší), nadsázka se zajímavě mísila s pochmurností, ale něco tomu prostě chybělo. Možná by stačilo nesledovat "Beowulfa" v hodinách, kdy (slovy poslance ČSSD Krátkého) pracují jen zloději a kurvy... a možná tohle zpracování legendy opravdu postrádalo šmrnc - přinejmenším na choreografii soubojů se určitě dalo zapracovat, Gerard mával mečem, jako když rekreační hráč badmintonu odhání mouchy. Někdy v budoucnu dám filmu druhou šanci, tentokrát vynáším ortel 65%.(18.3.2013)

 • Terva
  **

  Hrdina. Zrůda. Mýtus - skoro hnus.(5.7.2011)

 • Dannysek4U
  ****

  U me moc dobry, krasne naturalisticky a realne se tvarici, spravny celky a la National Geographic. Jen skoda, ze si ke konci rejza nepohlidal scenar, napriklad veci s matkou/carodejnici uz tam rozhodne nemusely bejt, jsou navic a pusobej zbytecne epizodne. Ale v celku velmi prijemnej dojem. A moc chvalim hudbu, bajecna. A je moc fajn konecne poznat, odkud kradl Crichton pri psani Pojidacu mrtvych.(30.5.2008)

 • Shakers
  **

  Dej to má celkom slušný, Butler je najvýraznejší zo všetkých hercov, ale vyzerá to až príliš lacno.Sem tam nejakú tu atmosféru to má, a celková výprava a kostými niesu zlé, ale pripadá mi to ako keby sa parta spolužiakov rozhodla natočiť najlepší historický-akčný-fatasy film bez peňazí.Chápem že niektorým sa to páči už len s toho dôvodu, že je to fakt nehollywoodsky film, ale mne to pripadalo amatérske.Pekné prostredie, ale celkovo je to suché po všetkých stránkach a akcie tiež stoja za prd.Pripadajú mi niekedy až komické. 50% - 2*(29.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace