poster

Nepohodlný

 • Velká Británie

  The Constant Gardener

 • Německo

  Der ewige Gärtner

 • Slovensko

  Nepohodlný

Drama / Thriller / Romantický / Mysteriózní

Velká Británie / Německo / USA / Čína, 2005, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ***

  Po Městě bohů, které jsem viděl ve stejný den musím uznat, že opět výborná režie, kamera a scénář, z filmařiny nemám moc co vytknout, Rachel je úžasná a Fiennes se také snaží, ale film je pro mne nezajímavý, moc mě neoslovil zdlouhavý příběh, který poukazuje na více globálních problémů, takže 3in1. Kvalitní drama o pvysoké politické hře po všem stránkách, ale ta délka, není stejně vyvážena kvalitou.(17.3.2008)

 • Lynn
  ****

  "Nepohodlný" je jeden z těch filmů, při jejichž sledování si uvědomím, jakou cenou se platí to MOJE POHODLÍ (v tomto případě dostupné a bezpečné léky). Nejvíce zabíjí lhostejnost. Ať už k těm nejpotřebnějším, nebo k těm, kteří se snaží alespoň trochu pomoci a stávají se tak těmi nepohodlnými. Vždycky tedy bude mít smysl natočit takovýhle film, a vždycky bude mít smysl vidět ho.(6.5.2006)

 • Legas
  ***

  Obsahově důležitý film, skvělá kamera, dobrý Fiennes a Weisz... Přesto jsem se docela nudil. Doporuřuji raději shlédnout Město bohů.(18.10.2006)

 • ajuska
  ****

  Kvalitní thriller s tíživým a emocionálně působivým tématem - Afrika jakožto pokusný králík vyspělého chladného světa, kde jde jen o to vydělat pořádný balík a na životech nějakých afrických domorodců přitom nesejde. Film je dobře postaven na ústředním manželském páru a následném pátrání po pravé příčině smrti jednoho z nich. Ocenit si rozhodně zaslouží také samotný konec filmu, který (po už trochu zdlouhavém rozplétání nitek) notně vylepšuje výsledný dojem.(18.6.2007)

 • Djkoma
  ****

  Jedno z nejlepších drama poslední doby dojíždí na délku, která není vyplňena potřebnou dávkou kvality. Ze začátku se dozvídáme vše o vztahu obou manželů a zjistíme velmi zajímavé věci. Vše postupně graduje ke konci, který se dá pochopit a je slušně zvládnutý. Kdo je nepohodlným, zůstane jím navždy. Krásná práce kamery a režie otce Města Bohů Fernando Meirellese. Nutnost pro každého kdo miluje politická spiknutí a rád celý film přemýšlí jak to vše bylo.(19.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace