Uvnitř tančím

Jeffrey Caine

Peter Robertson

David Julyan

Eric Fellner, James Flynn

Dlho som tento film chcela vidieť, dlho som sa naň chystala... a výsledok prekonal moje očakávania. Skvelé.(19.8.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,864Tržby Celosvetovo $1,224,000(20.7.2010)

Nestavím se nijak zvlášť negativně proti tomu, když hlavní snahou filmu je diváka dojmout, popřípadě rozbrečet, ale proboha, takhle uměle vytvořené dojímání se hned tak nevidí. Na mne to nefungovalo, hlavní hrdina Rory mi byl krajně nesympatický, uvítal bych trochu reálnější pohled na život postižených. Kdyby se ty dva-tři hlavní charaktery zasadily do reálně fungujícího světa, fungovalo by to celé imho o hodně lépe. A ta prvoplánová snaha o divácké slzy by alespoň nebyla tak nápadná. 70%(26.12.2008)

Slzy. Dostanou se nám do očí z lítosti nad handicapovanejma lidma, nebo že i handicapovaný dokáže svým způsobem vyjádřit emoce? Věřte, že je to ten druhý případ. Film si na nic nehraje a nenutí vás litovat. Ukáže vám jejich pohled, že i oni jsou stejní jako my. Bojují s životem a překonávají překážky líp než vy. Do života nám vstoupí mnoho lidí. Někteří na delší dobu a někteří jen krátce. Přesto všichni do vás zaryjí nesmazatelnou a pozmění vás. Ve filmu Inside I'm dancing je názorná ukázka, jak vás jeden člověk dokáže vytáhnout s nudného stereotypu a ukázat vám svět z lepší stránky. Vůbec nelituji toho, že mě několikrát během filmu tekly slzy z očí, proč bych se taky měl bránit. Režísér se o to snažil a to že divák u film má slzy v očích je důkazem, že opravdu umí.(11.8.2008)

Drámy o postihnutých sú všetky na jedno kopyto, od slepoty po problémy z hemeroidmi. Predurčený scenár je až nechutne v rovnošate a ostatné veci sú už len kulisy. keď už rozmýšľať v týchto intenciách ok anarchista, ktorý obviňuje všetko okolo seba, spozná ďalších retardov feťáka, punkáča s epilepsiou a fanatického kresťana. Všetci sa ožerú a sfetujú a zomrú ako normálny ľudia a huala máme srdcervúci odkaz. Aj keď máš hociaký postih, si len človek a zomrieš na chlast a drogy.(23.9.2010)