poster

Góóól!

 • Česko

  Mexická vlna

 • USA

  Goal!

 • Slovensko

  Góóól!

Drama / Sportovní

USA, 2005, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ****

  Fotbalová pohádka bez přehnaného sentimentu, se špetkou romantiky a s poselstvím o štěstí, kterému šel naproti jeden chudý kluk s darem od fotbalového pána Boha. Fotbal mám rád, Premier League obzvlášť a ačkoliv to celé může působit jako jedna velká reklama na fotbal, já s tím rozhodně problém nemám. Naopak, nečekané nadšení z filmu jako takového vyhnalo moje hodnocení k silným 4*.(14.9.2009)

 • bouncer
  ****

  Typický patos sportovních filmů se tu sice objevuje, ale jen v malé míře. Tvůrcům se podařilo krásně zachytit atmosféru zápasů v anglické lize, přemluvili do filmu spoustu profesionálů a ve výsledku se konečně jedná o kvalitní film z profi-fotbalu, konečně.(4.9.2006)

 • Crazer
  *****

  Příběh o snech a přátelství. Sice nejsem takový fotbalový fanda, ale i tak hodnotím za výbornou. Přestože se dá scénář během filmu prokouknout, je to opravdu skvělá podívaná.(29.7.2007)

 • Deimos
  ****

  DVD/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +bonusy na DVD, zručně natočené, z prostředí nám blízké, -první třetina měla být obsáhlejší/// Doják jako prase, ohlasy nelhaly. V podstatě to co jsem od filmu očekával, tak to se mi dostalo a to je jedině dobře. Příběh je vystavěn dobře, snad jen některé pasáže mohly být vynechané a některé naopak podrobnější. Celkově se film zaměřuje na jeden klub a především sleduje osud jednoho kluka, který jde za svým snem. I přes všechny dějové linky je tento film uvěřitelný, avšak dojemný a hlavně ke konci přeslazený. Ovšem nemůžu se nezmínit o pár zajímavostech. Například si všimnete Milana Baroše, a tady je jedna chybyčka. Když jej v jednom zápase v poločasu vystřídá jiný hráč, tak se i přesto objeví v druhém poločasu opět na hřišti. Nj taky chci mít 2 Baroše :-)), a pokud jste ještě všímavější, tak si všimnete i Petra Čecha (hledejte ho v bráně :-) No prostě milí a příjemný film, který vás zasáhne a možná i rozpláče, tak jako mne./// Celkem 76%///(15.9.2006)

 • kinej
  ****

  Hezká pohádka, která ovšem vůbec ničím nepřekvapí. I přes všechny komplikace divák stejně ví jak to dopadne. Ale fotbal se tu hraje hezký a mihnutí Šmicra a Baroše taky potěší.(18.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace