poster

Góóól!

 • Česko

  Mexická vlna

 • USA

  Goal!

 • Slovensko

  Góóól!

Drama / Sportovní

USA, 2005, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eawy
  ****

  Musím skonštatovať, že tento film ma dostal. Patrí medzi tie, kde niekto sníva a nakoniec sa mu všetko splní. Osobne považujem Kuna Beckera za priemerného herca a v tejto úlohe nič lepšie neukázal ako som čakala. Osobným hrdinom tohoto filmu je pre mňa Alessandro Nivola. Je tvárny, jeho úloha Gavina Harrisamaa úplne dostala. Nepoznám herca pri ktorom by som tak verila v jeho charakter ako pri ňom. Náramne som sa bavila. príbeh bol síce veľmi predvídateľný ale soundtrack a samotný futbal, ktorého bolo našťastie veľa, to vyžehlili. Anna Friel bola veľmi príjemná, čo je ďalší plus tohto športového filmu. Nakoniec ešte raz tento film bez Alessandra by podľa mňa prepadol. 80%(20.10.2009)

 • Jamal
  *****

  Krásný příběh fotbalisty Santiago Muneze, který se dostane až do klubu New Castle United přes nevoli svého otce s kterým seká trávníky bohatým lidem. Spousty dramatických momentů, zvratů, romantiky a tak.... prostě všechno co k tomu patří. Příběhu snadno uvěříte, fandíte mu a prožíváte to s ním. Jen je škoda, že film neměl zas až takovou reklamu, aby se dostal do šišího publika.(6.9.2007)

 • Pepinec
  ***

  Dovolil bych si upozornit, že následná poznámka jest spoilerová. Vrtá mi hlavou situace z finální scény. Kuno Becker celý film kopal do míče pravou nohou, a i u toho pokaždé vypadal, že upadne. No a pak přijde rozhodující přímý kop, který může spasit sezonu Newcastlu, a mladý pán zakroutí merunu do šibenice levačkou... Ale ono se to vlastně ztratí v záplavě chyb, kterých se tvůrci dopustili. Je s podivem, jaké základní souvislosti a pravidla jim unikly. Vše podstatné je poznamenáno v zajímavostech.(29.1.2011)

 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $27,610,873(13.12.2006)

 • kinej
  ****

  Hezká pohádka, která ovšem vůbec ničím nepřekvapí. I přes všechny komplikace divák stejně ví jak to dopadne. Ale fotbal se tu hraje hezký a mihnutí Šmicra a Baroše taky potěší.(18.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace