Loď duchů

Loď duchov

Ghost Ship

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2002, 91 min

Tento film som kedysi strašne moc žrala a strašne som si tu obľúbila tú Katie aj keď sa tam objavila málokrát. Teda dúfam, že sa tak volala. Bola fajnová. Ale neviem ako by som sa dnes na ten film pozerala. Možno by to boli dve či tri hvízdy. Ale kedže sa k tomuto filmu už nevrátim, pretože videla som ho už 3x tak budem sa riadiť pocitmi z minula a nechám 4*.(30.5.2014)

• A_FISH

jedna * - kuliva zacatku jinak odpad!!!(16.2.2006)

Moje hodnocení je hlavně za závěrečný masakrální videoklip.(30.1.2005)

• bestlama

Jedna *, tak maximálně za ten natáhnutý drát na začátku. Jinak blbost ...(21.5.2009)

• Psema

Tento film je opravdu horor, obzvlášť pro divákovo oko a peněženku, vytáhnout stovku za takovou zrůdnost to je napováženou. Děj? Hrůza, děsivé situace? Žádné! Tady je zkrátka něco špatně. I když asi ne něco. Spíš bych měl říct, že úplně vše. Jediná dobrá scéna ze začátku filmu se strunou je fajn, ale něco podobného jsme už viděli v Resident Evil a tak i tahle scéna působí lehce ohraně. Chcete radu? Vezměte tu stovku, skočte do půjčovny, za 50 pučte vymítače ďábla, za 50 kupte pizzu a pobavíte se určitě líp(14.6.2006)

• - Pracovní název v USA byl Chimera. (Chatterer)

• - Rozpočet filmu byl 20 milionů dolarů a film celosvětově vydělal přes 68 milionů dolarů. (Chatterer)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 39. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)