Ochránce

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

• Conner.s

My máme Trošku, Amerika Shankmana. 10%(5.4.2013)

• Tuxedo

Nic nového, jen snůška klišé. Neurazí.(27.10.2005)

Má tohle akční hvězda Vin Diesel zapotřebí? Ne v žádným případě ne ale je pravda že do této role by se nehodil nikdo lépe než právě sympaťák Vin Diesel na kterém je vidět , že si práci s dětmi užívá.Scénář je celkem v pohodě sem tam jsem se i zasmál.Není to nic zázračnýho ale určitě to neurazí.(31.5.2006)

• Superpero

Tohle snad Vin Diesel neměl zapotřebí, já vím že za to asi dostal slušnej honorář, ale tohle je pod jeho důstojnost. Fakt smutná komedie, když jsem se zasmál 2x za film a to když Diesel zrasí vrtulník (a to zrovna ani nemá být vtipné) a podruhý, když ten kluk sejmul toho šikmookýho hasičákem do ksichtu. Toť vše ničeho lepšího se nedočkáte, jen trapnejch hereckejch výkonů a situací kdy vám bude trapně i za tvůrce. Nevím proč všichni namakaný herci maj potřebu točit s dětma, ale Arnoldův "Policajt ze školky" byl docela v pohodě a "Pan chůva" s Hulkem Hoganem byl zas tak strašnej až byl geniální, a proto je "Ochránce" asi nejhorší z nich.(3.1.2006)

• Momo_desu

Piece of shit ani Dízlák to nezachránil.(16.1.2013)