Ochránce

The Pacifier

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

promiňte, viděl jsem kousíčky. ale můj pětiletý syn by vám to jistě ohodnotil hvězdami čtyřmi. a vo tom asi film z produkce walt disney bude. bohužel, nebo bohudík. škoda, že ten můj kluk neumí ještě psát. to by jste čuměli !(1.11.2005)

• Tuxedo

Nic nového, jen snůška klišé. Neurazí.(27.10.2005)

Hovorte si čo chcete, ale podľa mňa Vin Diesel vie hrať! Napriek tomu, že ďalšia disneyovská rodinná komédia má biedny scenár pozliepaný z toľkých filmov, až sa nedajú spočítať a očividne nenápadití scenáristi sa nehanbili použiť ani desaťkrát omleté, prepláchnuté a dávno sparodované motívy, ten Diesel, ktorého toľko ohovárate, sa na to nevykašľal a postavil sa ku svojej roli natoľko zodpovedne, že je takmer jediným človekom, ktorý v tomto filme naozaj hrá. Väčšina ostatných si vystačila s tromi výrazmi tváre. On naopak používa svoju tvár v porovnaní so zvyškom filmu nadpriemerne a pôsobí pri tom dosť prirodzene. Niektoré scény sú skutočne herectvavzdorné, ale to je dnes v rodinných filmoch pravidlom. Čo sa môžme čudovať, keď scenár napísali dvaja chlapíci, ktorí predtým písali pre seriály a z tých zopár filmových pokusov ani jeden na IMDb nedosahuje 5 bodov, pričom jeden z nich je americká prerábka francúzskeho Taxi. Niektoré hlášky a scénky im však predsa len vyšli a je z toho typická rodinná komédia, akých sú tucty. Za Vina Diesela pridávam 1,5*. Jasné, že som jeho veľký fanúšik a aj preto (avšak nie len preto), spravil pre mňa z otravnej infantilnej zlátaniny pozerateľný film. Keby som mohla, urobím si megamix len z jeho scén a tie budem pozerať :-)(20.7.2005)

Pre deti fajn. 55% - 3*(9.11.2010)

• Dever

Soundtrack John Debney: 1. Everyday Super Hero ,2. The Good, The Bad and The Ugly ,3. Skip to My Lou ,4. Saturday Night ,5. Sixteen Going on Seventeen ,6. We Will Rock You ,7. The Anthem ,8. The Power ,9. Sound Off (Duckworth Chant) ,10. The Sound of Music(15.5.2011)