Ochránce

The Pacifier

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

Vin Diesel chtěl zřejmě ukázat, že dokáže zahrát cokoliv, ale měl spíš zůstat u akčňáků. :D Tohle mu asi moc nesedlo a trochu to na něm bylo i znát. Chvílema to je dost přitažený za vlasy, ale taky je to občas vtipný, takže si nakonec film svůj průměr udržel.(31.5.2016)

Nazdar fakani. Jmenuju se Šejn Wolf a jsem drsnej, plešatej a mam větší kozy než vaše mutr. Umlátil jsem gumovym kačerem Kadáfího a nafukovacim kulometem se spajdrmenem ustřelil Ládinovi škebli. Jo, tomu Ládinovi. V týhle černý tašce mam plyšovýho šmoulu, podělaný pemprsky, pískacího hranostaje a nukleární hlavici. Takže mě moc neserte a jestli tady nebudu do tejdne v červenejch číslech, tak zažijete peklo na zemi. Až do konce svejch krátkejch životů budete koukat noc co noc na tanec Pítra Pandy, vy malí smradi.(12.2.2012)

• mandes

rozpočet : $56 million tržby celosvetovo : $198,636,868(28.1.2007)

Pre deti fajn. 55% - 3*(9.11.2010)

• Tuxedo

Nic nového, jen snůška klišé. Neurazí.(27.10.2005)

• - Shane Wolfe (Vin Diesel) nosí hodinky značky Casio G-Shock. (dyfur)

• - Kapitán Bill Fawcett, v snímku ho ztvárnil Chris Potter, pracoval v Americké armádě během První světové války. Vydával zde humoristický oběžník pro členy své jednotky Captain Billy's Whiz Bang. Ten se stal základem pro vydavatelství Fawcett Publications, které má ve stáji kromě dalších časopisů a knih i komiksy s populárním Kapitánem Marvelem. (imro)

• - Producenti poskytli režisérovi Shankmanovi 56 milionů dolarů, což pro ně byla rozumná investice. Už během prvního březnového víkendu totiž Ochránce v severoamerických kinech vydělal 30,5 mil. dolarů a celkový zisk byl něco přes 106 milionů. (imro)