Ochránce

The Pacifier

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

Rozpočet $56miliónovTržby USA $113,086,868Tržby Celosvetovo $198,636,868║ Tak mal som to možnosť vidieť v kine a musím povedať že vo svojom rámci si to u mňa splnilo účel a koľko-toľko ma to pobavilo, trošku aj pripomenulo môjho moc obľúbeného Policajta zo škôlky(90%), tak že to beriem ako taký priemer, čo ma ani pri ďalších pozretiach neodradí aj vďaka prim opatrovateľovi detí Vin Diselovi. A režisér Adam Shankman práve tu už naznačuje, že v ňom viazol nejaký potenciál a ten aj zúročil v neskoršom Hairspray. "Miestamy celkom stráviteľná zábavka a občas príde aj na akciu aj keď len takú skôr pre tie deti aby sa moc nebáli."(18.5.2005)

Diesel sa vydal v šľapajách bývalého pána akcie. I keď je film dostatočne zábavný (pre deti, ktorým určite kvalitný scenár nič nehovorý) na Policajta zo škôlky rozhodne nemá. Našťastie Diesel disponuje potrebnou charizmou a dej svižne ubieha.(23.1.2006)

• WANDRWALL

Každému by se ochránce hodil. Ale je jich tak málo kvalitních. Bohužel.(31.7.2010)

• mandes

rozpočet : $56 million tržby celosvetovo : $198,636,868(28.1.2007)

• Dudek

Když byl Arnie ve školce, byla to ještě celkem sranda, ale pokus Vina Diesela o podobnou komedii, jako byl právě Policajt ve školce prostě nevyšel. Chybý tomu jak humor, tak i vše ostatní co od komedie čekáte. Vtipně situace můžete očekávat dopředu skoro tak rychle jako je tomu u snímků v rádobyvtipných pořadech Natočto! a Neváhej a toč! a stejně jako u nich se budete, či spíše nebudute, smát.(2.6.2005)