Ochránce

The Pacifier

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

Nazdar fakani. Jmenuju se Šejn Wolf a jsem drsnej, plešatej a mam větší kozy než vaše mutr. Umlátil jsem gumovym kačerem Kadáfího a nafukovacim kulometem se spajdrmenem ustřelil Ládinovi škebli. Jo, tomu Ládinovi. V týhle černý tašce mam plyšovýho šmoulu, podělaný pemprsky, pískacího hranostaje a nukleární hlavici. Takže mě moc neserte a jestli tady nebudu do tejdne v červenejch číslech, tak zažijete peklo na zemi. Až do konce svejch krátkejch životů budete koukat noc co noc na tanec Pítra Pandy, vy malí smradi.(12.2.2012)

• Janek

neškodná ptákovina, řekl bych, kdybych byl ve vězení a nudil se, tak bych ten film skousnul.(20.6.2006)

• korbitch22

Klesnout k rodinné komedii je bohužel nutné zlo každého uvadajícího hrdiny,ale byl bych pokrytec,kdybych tvrdil že sem se párkrát opravdu nezasmál ;-)--- zasmál :-)(22.3.2007)

Diesel sa vydal v šľapajách bývalého pána akcie. I keď je film dostatočne zábavný (pre deti, ktorým určite kvalitný scenár nič nehovorý) na Policajta zo škôlky rozhodne nemá. Našťastie Diesel disponuje potrebnou charizmou a dej svižne ubieha.(23.1.2006)

• Matty

Horší než Policajt ze školky. 35% Zajímavé komentáře: Isherwood, Rex Mundi, honza-tesa, arbakel, Goodlooker, LucLuc(28.3.2005)