Ochránce

The Pacifier

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

Co naplat? Mně se tyto "výchovné" filmy líbí. Navíc, když onou chůvou je nabušený Vin Diesel. Za pasem místo kvéru sunar, fruka a nějakého toho plyšáka. :-) Navíc to všechno tak dobře dopadne. Já to prostě můžu... 67%(3.5.2009)

• AngelAngie

Záměr tvůrců dát do hl. role Vina Diesela známého do té doby jako velkého drsňáka, byl povedený .. já se bavila :)(11.2.2007)

• Boss321

Vin Diesel musel mít asi hodně velkou nouzi o filmy, že se upsal takovéhle kravině a nebo mu dali přečíst jiný scénář než podle kterého točili :)........(12.9.2007)

• Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +Vin Diesel (mohu ho kdykoliv), některé vtipy –hodně trapné, podprůměrné zpracování, mnohokrát viděný scénář./// Když máti chtěla vidět tento film, tak jsem ho půjčil. Ovšem přisedl si k němu i otec, a to neměl dělat. Pravou je, že jsem se více bavil jejich reakcemi, než tímto filmem samotným. Hudba může být dobrá, ale tak nějak nevím proč jsem ji nevnímal. Tedy alespoň ne tolik abych si ji teď pamatoval. Navíc mi zde chybí lepší (čti hvězdnější) obsazení dětských rolí. (Ok Brittany Snow ještě ujde) Přesto je to spíše i její filmový start. Z dospělých rolí potěší Chris Potter (ten ze seriálu Kung fu: Legenda pokračuje), tady mi jeho role byla sympatická, navíc zahrál obstojně. Přesto na obsazení filmu 12 do tuctu to skutečně nemá. Technicky se taky nejedná o kdovíjakou dokonalost. Když dobře, tak se jedná o standart. Nejvíce však film sráží jeho infantilnost, či snad trapnost. Ale konec kritiky. Docela jsem se občas u některých scén i bavil. A poslední maličkost, Policajt ze školky nebyl překonán./// Celkem 44%///(9.1.2007)

• Enšpígl

Jestli se to natočilo aby mě to nasralo, tak se to povedlo.Na oplátku za mé přiznání už se nenatočí nic podobného, jo?(29.8.2006)

• - Ve scéně, kdy Shane Wolfe (Vin Diesel) pátrá po pravé identitě rumunské pečovatelky (Carol Kane), objeví se v policejních záznamech následující: Helga Popescu, Miss Československa 1978, občankou USA od roku 1995. (Pepinec)

• - Shane Wolfe (Vin Diesel) nosí hodinky značky Casio G-Shock. (dyfur)

• - Domácího kačera Plummerových Garyho si zahrálo celkem 6 kačerů. Každý z nich uměl něco jiného: létání, nošení předmětů, kvákání, sezení, klování. (HappySmile)