Ochránce

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

• salahadin

Vina Diesela rád nemám a někdy bych ho nejradši narval do motoru mého auta místo diesela, ale tady jsem ho skoro litoval. Pravidlem je, že každý svalovec, co na plátně zabíjí protivníky po desítkách, jezdí v super rychlých autech se ženskýma v latexu, nakonec dostane roli v přiblblém rodinném filmu, kdy se má starat o bandu cucáků. Obvykle to končí špatně, jindy hůř než špatně, ale tady to skončilo ještě hůř než hůř než špatně:) Lituji Johna Debneyho, že k tomuhle musel skládat hudbu (určitě mu producenti mířili na "os temporale" - tedy spánek - brokovnicí, jinak by do toho nešel).(15.10.2008)

• korbitch22

Klesnout k rodinné komedii je bohužel nutné zlo každého uvadajícího hrdiny,ale byl bych pokrytec,kdybych tvrdil že sem se párkrát opravdu nezasmál ;-)--- zasmál :-)(22.3.2007)

Rozpočet $56miliónovTržby USA $113,086,868Tržby Celosvetovo $198,636,868║ Tak mal som to možnosť vidieť v kine a musím povedať že vo svojom rámci si to u mňa splnilo účel a koľko-toľko ma to pobavilo, trošku aj pripomenulo môjho moc obľúbeného Policajta zo škôlky(90%), tak že to beriem ako taký priemer, čo ma ani pri ďalších pozretiach neodradí aj vďaka prim opatrovateľovi detí Vin Diselovi. A režisér Adam Shankman práve tu už naznačuje, že v ňom viazol nejaký potenciál a ten aj zúročil v neskoršom Hairspray. "Miestamy celkom stráviteľná zábavka a občas príde aj na akciu aj keď len takú skôr pre tie deti aby sa moc nebáli."(18.5.2005)

• Smok

Vin Diesel s kojeneckými fľašami plnými mlieka za opaskom? To snáď nie....(13.4.2008)

• golfista

Co všechno může v Americe vydělat 100 mil. dolarů, nad tím zůstává rozum stát...... No vlastně my máme taky "divácky úspěšný Kameňák" .....(12.5.2005)

• - Ve scéně na párty, kdy Shane (Vin Diesel) chytí rugbyový míč, je možné všinmout si, že se vedle Shanea mezi záběry z ničeho nic objeví postava afroameričana. (MIG29)

• - Domácího kačera Plummerových Garyho si zahrálo celkem 6 kačerů. Každý z nich uměl něco jiného: létání, nošení předmětů, kvákání, sezení, klování. (HappySmile)

• - Shane Wolfe (Vin Diesel) nosí hodinky značky Casio G-Shock. (dyfur)