Ochránce

The Pacifier

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

Rozpočet $56miliónovTržby USA $113,086,868Tržby Celosvetovo $198,636,868║ Tak mal som to možnosť vidieť v kine a musím povedať že vo svojom rámci si to u mňa splnilo účel a koľko-toľko ma to pobavilo, trošku aj pripomenulo môjho moc obľúbeného Policajta zo škôlky(90%), tak že to beriem ako taký priemer, čo ma ani pri ďalších pozretiach neodradí aj vďaka prim opatrovateľovi detí Vin Diselovi. A režisér Adam Shankman práve tu už naznačuje, že v ňom viazol nejaký potenciál a ten aj zúročil v neskoršom Hairspray. "Miestamy celkom stráviteľná zábavka a občas príde aj na akciu aj keď len takú skôr pre tie deti aby sa moc nebáli."(18.5.2005)

• Marigold

Neuvěřitelná blbost, což by vlastně až tak nevadilo, kdyby byl Vin Diesel podobný komický "talent" jako třeba Arnie. Bohužel tenhle svalovec se ani nedokáže pořádně ztrapnit prkenností a mermomocí se snaží působit okázale, sympaticky a komicky. Škoda, že mu chybí Arnieho univerzální grimasy a dřevní strnulost, která by z té role udělala aspoň trochu zábavnou záležitost. Vždycky mi unikal smysl obsazování muskulaturních "herců" do podobných komických rolí, nicméně určitá sorta tupých diváků si to žádá, podboně jako bezduché gagy, pitomé akční sekvence a rozuzlení tak dojemně blbá, že by člověk nejradši sežral kuchyňský mixér. Diesel by se měl nadále věnovat anihilaci pangalaktických monster a ne vyměňování posraných plen... U toho druhého totiž až moc vynikne, že pouhé svalstvo nestačí.(1.5.2006)

No jo, nízké zdejší hodnocení sice chápu ale stejně, nepřehnali jste to trochu ??? Vždyť je to skvělý film ! Tohle je film k pobavení, ne k přemýšlení. Já se pobavil dost ...... ,-))(24.9.2007)

• Dudek

Když byl Arnie ve školce, byla to ještě celkem sranda, ale pokus Vina Diesela o podobnou komedii, jako byl právě Policajt ve školce prostě nevyšel. Chybý tomu jak humor, tak i vše ostatní co od komedie čekáte. Vtipně situace můžete očekávat dopředu skoro tak rychle jako je tomu u snímků v rádobyvtipných pořadech Natočto! a Neváhej a toč! a stejně jako u nich se budete, či spíše nebudute, smát.(2.6.2005)

Vin Diesel chtěl zřejmě ukázat, že dokáže zahrát cokoliv, ale měl spíš zůstat u akčňáků. :D Tohle mu asi moc nesedlo a trochu to na něm bylo i znát. Chvílema to je dost přitažený za vlasy, ale taky je to občas vtipný, takže si nakonec film svůj průměr udržel.(31.5.2016)

• - Ve scéně na párty, kdy Shane (Vin Diesel) chytí rugbyový míč, je možné všinmout si, že se vedle Shanea mezi záběry z ničeho nic objeví postava afroameričana. (MIG29)

• - Shane Wolfe (Vin Diesel) nosí hodinky značky Casio G-Shock. (dyfur)

• - Režisér Shankman začínal u filmu jako autor choreografie, pracoval například na druhém Vřískotu, Tank Girl nebo Misi na Mars. (imro)