poster

Golfový sen

 • USA

  Greatest Game Ever Played, The

Drama / Sportovní

USA, 2005, 120 min

Režie:

Bill Paxton

Předloha:

Mark Frost (kniha)

Scénář:

Mark Frost

Kamera:

Shane Hurlbut

Hudba:

Brian Tyler

Producenti:

Larry Brezner

Střih:

Elliot Graham

Scénografie:

François Séguin

Kostýmy:

Renée April
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ****

  Pro někoho možná jen pohádka, ale báječně natočená a hlavně emotivní až běda. Ještě teď uroním při vzpomínce na tento filmeček slzu....(31.7.2007)

 • rikitiki
  ***

  Nápaditá, místy až trochu legračně artistní kamera ozvláštňuje příběh, který jsme už viděli stokrát. V tomhle případě vychází ze skutečnosti, to ale nic nemění na tom, že je prostě provařený - i když je mi to líto, protože F. Quiment si obdiv určitě zaslouží, narozdíl od všech schématických a fiktivních ousiderů z nesčetných filmů o amerických snech. Hodnotím ale film, nikoliv osobnost a historické události. /4. 2. 12./(4.2.2012)

 • ambron
  *****

  Po zhliadnutí tohto filmu som bol šťastný. Šťastný, že z tak nenápadnej snímky sa vykľul film o veľkej odvahe siahnuť na vrchol, aj napriek tomu, že proti stojí váš veľký idol. Golf je hra gentlemanov , pričom v snímke vyzdvihujem aj gentlemenský výkon Shiu pred kamerou a Billa za ňou.(15.8.2011)

 • bogomira
  ****

  Velmi, velmi povedené. Mě osobně nejvíc zaujala střihová pasáž asi ve třech čtvrtinách filmu, která ve spojení s krásně dramatickou hudbou opravdu stojí za to. Na některé efektní záběry míčku v letu se také dobře dívalo. Bohužel, když se zrovna nehrál golf, tak mě to moc nebavilo.(19.12.2006)

 • Falko
  ****

  Mily dojemny pribeh o chudobnom chlapcovi, ktory tuzil hrat golf na U.S. Open aj napriek zakazu svojho otca. Neskor sa ukaze, ze chlapec nie je amater, ale talentovany hrac golfu, ktory dokazal sokovat aj tych najlepsich hracov. Rezisera Billa Paxtona ako herca pozname z Cameronovych filmov Terminator, Votrelci, Pravdive klamstva alebo Titanic, ale i v hlavnej ulohe filmu Twister, preto ma o to viac prekvapil ako reziser tohto filmu. Pocitacove zabery z lietajucou golfovou gulkou, strihy alebo hudba boli vynikajuce a vidiet, ze Shia Labeouf je talentovany herec, ktory si zahral vo filmoch Transformers, Ja, robot, Constantine alebo najnovsi Spielbergov Indiana Jones a kralovstvo kristalovej lebky.......30.04.2008(30.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace