poster

Golfový sen

 • USA

  Greatest Game Ever Played, The

Drama / Sportovní

USA, 2005, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  *****

  Výtečné sportovní drama, výtečné proto, že není jen sportovní. Trošku na hodnocení přidávám za toho malého tlustého kluka(18.7.2009)

 • StarsFan
  ****

  Sympatická retro atmosféra ve filmu podle skutečného příběhu, u kterého je předem jasné, jak dopadne, ale přesto nezapadává do nudného patosu.(12.12.2006)

 • rikitiki
  ***

  Nápaditá, místy až trochu legračně artistní kamera ozvláštňuje příběh, který jsme už viděli stokrát. V tomhle případě vychází ze skutečnosti, to ale nic nemění na tom, že je prostě provařený - i když je mi to líto, protože F. Quiment si obdiv určitě zaslouží, narozdíl od všech schématických a fiktivních ousiderů z nesčetných filmů o amerických snech. Hodnotím ale film, nikoliv osobnost a historické události. /4. 2. 12./(4.2.2012)

 • rt12
  ****

  Ačkoliv kdykoliv a kdokoliv plká o golfu, začnu se ošívat a drbat po celém těle páč mě tento sport nic neříká. Ovšem tenhle snímek mě oslovil úžasnou kamerou, skvělým příběhem, hereckým uměním a hlavně samotným golfem. Sakriš zejtra asi začnu hledat nejbližší golfový hřiště.(6.12.2013)

 • E=mc2
  *****

  dej je ako vystreleny sip. leti rovno a priamo, nik ho nemoze zastavit .krasny film a o to viac ze je skutocny ")(29.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace