poster

Této noci v tomto vlaku (TV film)

Krimi

Československo, 1984, 60 min

 • LiVentura
  ***

  Co si pamatuji, nic extra. Klasika, ale v originálně pojatém prostředí, kde se vše nakonec vyřeší.. Kdo z pasážérů nočního rychlíku je pachatelem krádeže velkého obnosu peněz z poštovního vozu, při kterém pachatelé postřelí jednoho ze strážců převozu.(9.10.2011)

 • blackrain
  **

  Škoda, že to nebylo ještě mnohem zamotanější. Prostředí bylo originální. Omezený prostor jedoucího vlaku zřejmě nedával tvůrci moc příležitosti k rozvinutí příběhu. Některé postavy byly úplně zbytečné a jiné byly zajímavé. Bohužel mi to celé přišlo nemastné a neslané.(29.4.2013)

 • amirgal
  **

  Škoda toho zpracování. Ad Magyar: to byla zřejmě ta správná soudružská socialistická morálka ...(7.5.2013)

 • - Jan Pohan hrající východoněmeckého turistu ve filmu namluvil postavu opraváře Josefa Fouska a sám byl předabován jiným německy mluvícím hercem. (Ganglion)

 • - V nočních záběrech z trati je možné si všimnout, že vlak vede dieselová lokomotiva "zamračená" řady T478. V posledním záběru ale v čele vlaku stojí lokomotiva elektrická, konkrétně "banán" E 499.2015, přičemž vlak mezitím nikde nezastavoval. (Stejšn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace