poster

Této noci v tomto vlaku (TV film)

Krimi

Československo, 1984, 60 min

 • 6thSun
  ***

  65%(28.3.2011)

 • Rosalinda
  ***

  Příběh, hudba, vyznění... všechno je to celkově poplatné době. Těžko teď někdo natočí něco podobně jednoduchého, jako byla tahle jízda vlakem. Zkrátka dřív stačilo málo..., vemte si třeba jen "Malého pitavala"; to jsou zápletky dnes již úsměvné, ale na tu dobu to nebylo natočené vůbec špatně a tak nějak to zkrátka bylo. Celkem tedy vcelku zajímavé. Jako bavící se a slavící cestující bych se svezla hned. Jinak už bych hrabala po té záchrané brzdě mnohem dřív, aby se celý vlak nestačil dostat do tak přiblblého konce.(12.10.2011)

 • dobytek
  **

  Starý český kriminální a detektivní filmy mam rád a při hodnocení mam tendenci nad nějakejma chybama přivřít oko, ale tohle se mi teda moc nelíbilo. Sice hodinka se dala vydržet, ale nějak nevim, za co vůbec rozdávat hvězdičky. Celý je to strašně naivní, herecký výkony nic moc a hraje k tomu strašná, stále se opakující hudba. Na konci aspoň přišlo nějaký překvapení a trochu mě pobavily ty dobový reálie. Škoda, že je tam Vaculík neseřezal jako Steven Seagal. To by byla větší prdel. 40%(27.10.2014)

 • blackrain
  **

  Škoda, že to nebylo ještě mnohem zamotanější. Prostředí bylo originální. Omezený prostor jedoucího vlaku zřejmě nedával tvůrci moc příležitosti k rozvinutí příběhu. Některé postavy byly úplně zbytečné a jiné byly zajímavé. Bohužel mi to celé přišlo nemastné a neslané.(29.4.2013)

 • Magyar
  **

  Nejvíc mě fascinovalo, jak se do jakýchkoli dveří vstupovalo uprostřed noci bez klepání a bez vyzvání. A nikomu to nevadilo. Záhada. Jinak jako detektivka nic moc.(27.4.2013)

 • - Jan Pohan hrající východoněmeckého turistu ve filmu namluvil postavu opraváře Josefa Fouska a sám byl předabován jiným německy mluvícím hercem. (Ganglion)

 • - V nočních záběrech z trati je možné si všimnout, že vlak vede dieselová lokomotiva "zamračená" řady T478. V posledním záběru ale v čele vlaku stojí lokomotiva elektrická, konkrétně "banán" E 499.2015, přičemž vlak mezitím nikde nezastavoval. (Stejšn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace