Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  ****

  Hadí tanec se může plně spolehnout na herecké výkony Ivany Chýlkové, Aloise Švehlíka a také na divákovy sympatie a soucítění k hlavní hrdince. Téma mi samo o sobě příjde docela zajímavé a příběh nenudí, i když je odzačátku jasné, jak to dopadne. Přestože některé scény mi nepřišly tolik věrohodné a chování určitých postav (matky Olgy nebo policistů) bylo silně mimo, pořád se film drží na slušné 4* hladině.(5.4.2011)

 • Marthos
  *****

  Mrazivý thriller, který nemá vítěze ani poražené. Peklo, z něhož není úniku. Příběh, který je pouze jedním z tisíců stejných nebo podobných osudů. Mimořádné herecké výkony Ivany Chýlkové a Aloise Švehlíka dodávají filmu až nebezpečně autentické zázemí. Možná nejlepší epizoda z volného cyklu Oběti.(28.5.2014)

 • triatlet
  *****

  Působivě zachycené domácí násilí prezentované Švehlíkem a přijímané Chýlkovou. Celý cyklus Obětí byl výborný nápad, takové Soukromé pasti na ČT.(13.12.2008)

 • Enšpígl
  ****

  Na mém hodnocení se podepsaly především emoce, protože podobný typ chování vůči ženám, co tady předvádí Alois Švěhlík je mě bytostně odporný. Nechutenství k panu Švehlíkovi bylo ještě vynásobeno jeho skvělým hereckým výkonem, ostatně stejně tak kvalitný výkon předvedla i Ivanka. Jediný co mě trošku tahalo za vlasy byl scénář, některé věci mě přišli nerealné (první soulož v hotelu ), na druhou stranu jiné věci zase až příliš realné, chování a reakce policie ČR, které je dávám velký díl viny za to, že domácí nasilí na ženách kolikrát dospěje do tragických konců.(4.4.2011)

 • veronikav
  *****

  Nádhera ..v uvozovkách :-) Tohle mě fakt hodně rozbrečelo :-( Miluju filmy které mají co říct ... a kdyby to pomohlo jedné jediné -super ( jen pro mě -proč I.Chýlková umí tyhle role -úúúúplně úžasně :-) ... a A.Švehlík -taky bude hrát jen despotu :-D...)(9.4.2011)

 • - V čase 1.02.17, kdy malá dcera doma sleduje televizi, je na obrazovce kratičký záběr z 8 dílu seriálu Ranč U zelené sedmy (od r. 1998). (Ganglion)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace