Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Před celkem průměrném Živnostníkovi, přichází ve stejný rok Hadí tanec. Je depresivní, beznadějný, despotický a dramatický. CITÁT - Po porodě žádné dítě, po rozvodu žádný chlap. Nejsem robot........ Ivana Chýlková v rodinném dramatu plného násilí a neštěstí. CITÁT - Co ti to pomohlo, že ses postavila na vlastní nohy, když jsi samá modřina........... Opět jeden z těch silnějším příběhů této série.(24.12.2014)

 • Sarkastic
  ****

  Hadí tanec se může plně spolehnout na herecké výkony Ivany Chýlkové, Aloise Švehlíka a také na divákovy sympatie a soucítění k hlavní hrdince. Téma mi samo o sobě příjde docela zajímavé a příběh nenudí, i když je odzačátku jasné, jak to dopadne. Přestože některé scény mi nepřišly tolik věrohodné a chování určitých postav (matky Olgy nebo policistů) bylo silně mimo, pořád se film drží na slušné 4* hladině.(5.4.2011)

 • Marthos
  *****

  Mrazivý thriller, který nemá vítěze ani poražené. Peklo, z něhož není úniku. Příběh, který je pouze jedním z tisíců stejných nebo podobných osudů. Mimořádné herecké výkony Ivany Chýlkové a Aloise Švehlíka dodávají filmu až nebezpečně autentické zázemí. Možná nejlepší epizoda z volného cyklu Oběti.(28.5.2014)

 • veronikav
  *****

  Nádhera ..v uvozovkách :-) Tohle mě fakt hodně rozbrečelo :-( Miluju filmy které mají co říct ... a kdyby to pomohlo jedné jediné -super ( jen pro mě -proč I.Chýlková umí tyhle role -úúúúplně úžasně :-) ... a A.Švehlík -taky bude hrát jen despotu :-D...)(9.4.2011)

 • blackrain
  *****

  Krásný učebnicový příklad smutného příběhu. Kde se to v těch lidech bere, že se dokážou takhle chovat ke svým? Je to šílené. Vůbec to nechápu. Pan Švehlík byl tak přesvědčivý, že bych ho od nás z práce hnala svinským krokem. Ivana Chýlková taky předvedla působivý herecký výkon. Nedivím se tomu, co udělala, vždyť tím celá situace vygradovala. Taky to mohlo dopadnout jinak. Nebylo mi z toho filmu dobře po těle a to jak fyzicky tak i psychicky. Opravdu velmi působivý příběh. Nejhorší na tom bylo, že se tohle děje dnes a denně za zavřenými dveřmi domovů a bytů.(4.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace