Blbec k večeři

Blbec na večeru

Komedie

USA, 2010, 109 min

• Beagle

Nevydržela jsem ani do v titulu zmiňované večeře. Možná to byla chyba, ale spíš jsem si ušetřila několik stovek mozkových neuronů, které by to trapno nemusely přežít...(22.10.2011)

• troufalka

Blbec je ten, kdo si k večeři pustí tento film. Pokud se chcete královsky pobavit, běžte na Blbce do divadla, nebo si pusťe francouzský film s vynikajícím scénářem Francise Vebera. Tak jako je každý dobrý skutek po zásluze potrestán je každý dobrý film zmršen americkým remake. Bohužel.(9.6.2014)

• kapsomut

Neviděl jsem a asi ani neuvidim ... tohle bude propadák už jen kvůli tomu, že originál se překonat nedá a ani se mu nedá vyrovnat! Zasraný američani ... do všeho se serou, ale všechno stojí za hovno!(15.12.2010)

• - Komedie byla do kin distribuována pod krycím názvem Emphasis. (oje)

• - Film je remakom úspešnej francúzskej komédie z roku 1998 Le Diner de cons, u nás uvádzanej pod názvom Jeden blbec na večeru. Hlavnú úlohu blbca si tu zahral známy francúzsky herec Jacques Villeret. (BathoryMan)

• - V raných fázích projektu se uvažovalo o obsazení Saschy Barona Cohena. (oje)