Blbec k večeři

Blbec na večeru

Dinner for Schmucks

Komedie

USA, 2010, 109 min

Rozpočet $69miliónovTržby USA $73,026,337Tržby Celosvetovo $86,796,502Tržby za predaj DVD v USA $13,522,983 //počet predaných kusov 824,259║ bláznovina, miestami až neúnosná, ale ten rozpočet na takýto film dobrá paľba /40%/(15.1.2011)

• Janek

Sekundující britští (a novozélanští) komici jsou dobří a dobře se na ně dívá. Jinak po dlouhé době film, který mě svou debilitou rozčílil.(9.2.2011)

• jojinecko

Neskutočný shit a trapas, pri ktorom som trpko oľutoval svoje presvedčenie, že je vhodné vždy pozerať film až do konca...(13.2.2011)

Když je extra kvalitní předloha špatně se dělá povedený remake a nepomůžou tomu ani oblíbené komediální tváře. Každopádně chci říct, že Blbec k večeři není žádný průšvih. Průměrná příjemná zábava. Možná tak tři trapné scény bych vypustil, čímž by se snížila i celkem dlouhá stopáž. 60%(29.1.2011)

• D.Moore

Steve Carell má ohromný komediální potenciál. Vlastně nejen komediální. V jednu chvíli ze sebe dokáže dělat idiota, a o vteřinu později vás dojme příběhem vyprávěným pomocí preparovaných myší. Bohužel ale také představuje skoro vše, co remake Blbce k večeři nabízí. Zbytek je (až na Shapirovu velmi dobrou hudbu) zavrženíhodná ptákovina, která neměla vzniknout. A ani se vlastně moc nedivím, když ji má na svědomí tým velice podobný tomu, který spáchal Kopačky. Zkrátka zbytečný remake natočený stylem "čím víc, tím líp". Carellovi držím palce, ať je jeho další film lepší.(9.4.2011)