poster

Tam, kde jsem nikdy nebyl

 • USA

  Neverwas

Drama / Mysteriózní / Fantasy

USA / Kanada, 2005, 108 min

 • Aelita
  ****

  Takže zkusím vyjmenovat žánry, které by se daly přičíst tomuto filmu: psychologicko dramatická životopisná retrospektivní fantazy pohádková detektivka s romantickou náladou. A výsledek přitom vůbec není blbý, ba naopak nečekaně příjemný. Nejvíce oceňuji propletení dvou příběhů a také barvy a paprskové světlo. Tento film je asi svým charakterem (mají-li filmy charakter) nejblíže k Faunovu labyrintu, ale pokud mám vybrat mezi nimi, rozhodně dávám přednost tomuto snímku - Tam, kde jsem nikdy nebyla.(15.7.2011)

 • Pet
  ****

  Neverwas is real, czech distribution title is unreal.(8.4.2007)

 • T2
  ****

  Príjemný film ponorený do ľudskej "dospeláckej" fantázie v štýle ako bol Most do Krajiny Terabithia. Zaujme skvelé herecké obsadenie, postupne vznikajúce čaro príbehu vyvrcholiace záverom. /80%/(21.4.2010)

 • Tomasso001
  ****

  Skvělý Ian McKellen vás strhne do pohádkové říše jím stvořené, aby se vymanil z krutých podmínek v dětství. Stvořil si natolik kouzelný příběh, že strhává miliony lidí. Kdyby mi zůstala dětská mysl, asi bych byl strašně rád jako on. Ikdyž má film svoje mouchy, mě se líbil a to mnoem víc než jemu tématem podobný Bridge to terabithia. Abych nezapoměl Nick Nolte je tu uveden v seznamu herců nakonci, ale osobně podával druhý nejlepší výkon ve filmu:-)(4.1.2008)

 • Jenda
  ***

  Téměř žádný příběh, ale ohromné kouzlo a krásná hudba(4.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace