poster

Novodobí Robinsoni

  • USA

    New Swiss Family Robinson, The

  • Slovensko

    Novodobí Robinsoni

Dobrodružný

USA, 1998, 90 min

Režie:

Stewart Raffill

Kamera:

Willy Kurant

Hudba:

John Scott

Střih:

Terry Kelley

Scénografie:

John Zachary
(další profese)
  • Hismael
    *

    Stovky vystřelených kulek, někdy jen z pár metrů a jen jedna z nich zasáhne jedno rameno. Prostě oddychovka u který se nepřemýšlí. Opice s berlema, pirát se zlomenou nohou kterou mu pohromadě drží venkovní kusy želeleza navrtané do kostí si běží v klidu první a celá banda teprve za nim, další za stejnou konstrukci na hlavě dokáže vyset za hák na laně, piráti chtějí pro své nepřítele jistou smrt, ale tady se oponenti zbaví pirátů jen tím, že je postupně nahází do vody a kulky se používají vždy v nesprávnou chvíli. V beznadějných situacích se však parta dokáže usmívat a vypadá to, jako by dokázali všechno na světě. Jediná záchrana je zdrhnout, ale proč si před tím nepostavit parádní rodinný domek dokonce i s nábytkem...oni asi opravdu vzládnou všechno na světě. Na nějaké plavidlo které by je všechny dopravilo pryč se bohužel zapomělo... prostě pohoda...ale je toho mnohem víc... Nesmysl který si zaslouží krásnou *. Na druhou stranu z neznámého důvodu koukatelné až do konce.(21.6.2008)

  • MM_Ramone
    *

    Absoultne nepodarený dobrodružný film, ktorý je plný nelogického konania hrdinov, chabých hereckých výkonov a trapných, nereálnych akčných scén. Technické spracovanie je rovnako úbohé. Nevýrazná kamera, strih aj réžia nedokázala nič vyťažiť ani z inak divácky atraktívneho prostredia subtropického opusteného ostrova. Už scenár je nebetyčná sprostosť, avšak jeho filmové spracovanie to celé tlačí ešte nižšie. Skoro až do odpadu! *(3.9.2009)

  • troufalka

    To bylo tak blbý, nebyla to náhodou americká komedie?! Nebyla... Tak nevím, jestli to má být polehčující okolnost nebo spíš přitěžující. Jako bláznivé komedii bych snad byla ochotna dát jednu hvědzu, páč odpad dávám jen nerada. :o)(1.7.2013)

  • Boogeyman
    *

    Příšerná kokotina!(9.4.2007)

  • Historik
    ***

    Není to žádný zázrak, ale to snad od tohoto filmu divák ani nečeká. Čeká pouze relax a toho se i dočká. Ideální pro nějaké odpoledne. 50 %.(7.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace