poster

Novodobí Robinsoni

 • USA

  New Swiss Family Robinson, The

 • Slovensko

  Novodobí Robinsoni

Dobrodružný

USA, 1998, 90 min

Režie:

Stewart Raffill

Hudba:

John Scott

Střih:

Terry Kelley
(další profese)
 • Hismael
  *

  Stovky vystřelených kulek, někdy jen z pár metrů a jen jedna z nich zasáhne jedno rameno. Prostě oddychovka u který se nepřemýšlí. Opice s berlema, pirát se zlomenou nohou kterou mu pohromadě drží venkovní kusy želeleza navrtané do kostí si běží v klidu první a celá banda teprve za nim, další za stejnou konstrukci na hlavě dokáže vyset za hák na laně, piráti chtějí pro své nepřítele jistou smrt, ale tady se oponenti zbaví pirátů jen tím, že je postupně nahází do vody a kulky se používají vždy v nesprávnou chvíli. V beznadějných situacích se však parta dokáže usmívat a vypadá to, jako by dokázali všechno na světě. Jediná záchrana je zdrhnout, ale proč si před tím nepostavit parádní rodinný domek dokonce i s nábytkem...oni asi opravdu vzládnou všechno na světě. Na nějaké plavidlo které by je všechny dopravilo pryč se bohužel zapomělo... prostě pohoda...ale je toho mnohem víc... Nesmysl který si zaslouží krásnou *. Na druhou stranu z neznámého důvodu koukatelné až do konce.(21.6.2008)

 • troufalka

  To bylo tak blbý, nebyla to náhodou americká komedie?! Nebyla... Tak nevím, jestli to má být polehčující okolnost nebo spíš přitěžující. Jako bláznivé komedii bych snad byla ochotna dát jednu hvědzu, páč odpad dávám jen nerada. :o)(1.7.2013)

 • Stanley
  *

  Rodina Robinsonů na pustém ostrově... Už ten námět vzbuzuje skeptický úsměv. Celý film je jedno velké klubko trapných scén, z nichž se zmíním aspoň o jedné, která mě dostala: Jeden ze synů, náctiletý Robinsonek, se zamiluje do domorodkyně a sdělí rodičům svůj záměr, že se chtějí vzít - a to nejlíp teď a tady - aniž by si do té doby rozuměli jediné slovo. Rodiče neskrývají nechápavý údiv, z čehož se Robinsonek puberťácky rozčiluje a rozhazuje argumenty "že je to přece mezi lidmi normální". Zavzpomínáte na Modrou lagunu, která v sobě oproti tomuto skrývala aspoň trochu smysluplného děje, věrohodné romatiky a přesvědčivých vyvrcholení (nemyslím těch sexuálních). Prostě kravina, nad kterou by snad i dětem, pro které je zřejmě určena, z nevěřícnosti cukaly koutky. Zaručeně jediné, co z filmu vyznívá velmi kvalitně, je hudební složka Johna Scotta.(18.11.2004)

 • Historik
  ***

  Není to žádný zázrak, ale to snad od tohoto filmu divák ani nečeká. Čeká pouze relax a toho se i dočká. Ideální pro nějaké odpoledne. 50 %.(7.4.2007)

 • tron
  **

  „Uniesli ma!“ – „Takto únos nevyzerá.“ Vlastne celkom milé, o to viac, o čo radšej máte aj vy radi príbehy stroskotancov. Nie je to práve druhý STROSKOTANEC, ale ani ďalší STROSKOTANCI.(29.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace