V tom domě straší!

Monster House

V tom dome straší

Animovaný / Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2006, 91 min

Docela milé překvapení, které nedokázalo bohužel naprosto využít svého potenciálu a menší okružní jízdou se vrátilo do průměru, který je tolik obvyklí pro animované filmy posledních let. Animace je vlastně stále stejná jen s menšími změnami formy, ale příběhy jsou stále více bez nápadu a bez hlubší myšlenky, což mohl v tomto případě Monster house zvrátit, ale skončil na půli cesty k cíli. Ale jednou za čas je příjemné vidět animovaný film, v kterém každou postavičku nemluví nějaká superhvězda a proto je celý film vlastně pouze a jen o této postavičce.(3.5.2007)

Docela slušná animárna. Příběh je rozhodně zajimavý, ale určitě né perfektní. Moc se mi líbila grafika a celé zpracování. Váhal jsem mezi 4 a 5 hvězdami, nakonec jsem dal plný počet. Rozhodně patří k těm lepším animákům. Na dušičky to bodlo.(2.11.2011)

Solidní, na můj vkus tam mohlo být více těch "burtonovských" poetických motivů jako je obryně Constance a méně akčních vsuvek, ale i pro dospěláka je to docela koukatelná halloweenovská historka o strašidelném domě.(17.3.2008)

• burina

Na to, že je to film pre deti, je to miestami celkom strašidelné až temné. To je ale jediné pozitívum filmu a teraz tie negatíva: protivní hlavní hrdinovia, príšerná animácia, nezaujímavé a hlavne zbytočné akčné scény, otrasný záver filmu, no a dalo by sa pokračovať. Kto nevidel, o nič neprišiel.(28.6.2008)

Moc se mi líbilo, ale dítěti do patnácti bych to nepustil!!!(19.11.2015)