poster

V tom domě straší!

 • USA

  Monster House

 • Slovensko

  V tom dome straší

Animovaný / Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mariin
  ***

  Slibný začátek, ale pak neuvěřitelně hloupá zápletka a lacině pojatý boj s "živým" domem. Největší hodnotu na tomto filmu spatřuji ve výstižných karikaturách postaviček běžného života (kamarád "Buřt", slečna na hlídání, rodiče, policisté), nikoliv těch strašidelných. Myšlenkově či morálně naprosto prázdné.(2.8.2009)

 • NinadeL
  ****

  Pointa sice nedává příliš smysl, ale atmosféra, animace a jednotlivé postavy jsou vysloveně okouzlující. Je to asi takový zážitek jako dřív The Adventures of Pete a Pete na SuperMaxu, kdyby měli celovečerní film.(4.9.2015)

 • BioGrower
  ****

  Pri pozeraní tohto filmu som sa cítil fakt výborne. Škoda, tých pár slabších a nudnejších pasáží. Okrem tohto však nemám žiadnu výhradu. Film mal veľmi peknú atmosféru, vizuálne bol nádherný, bol dosť vtipný a svižny a rozhodne si zaslúži pozornosť aj za tú hororovú zápletku.(30.6.2007)

 • imf
  ***

  Překvapivě zábavné, nepříliš dětské, občas dokonce i trochu temné. CGI dává téhle teenagerské honičce křídla a dovoluje hrdinům nevídané věci. Mistrně zvládnutá gradace a úžasné finále zachraňují slabé dialogy a mírně kýčovitou vizuální stránku. Pokud jste ještě příliš nevyrostli, je to film, který vám udělá radost a zahřeje u srdce. Nezapomeňte... každý je tak stár, na kolik se cítí. (70%)(22.9.2006)

 • MM_Ramone
  ****

  Po dlhšom čase som sa odhodlal pozrieť si nejaký 3D animovaný film. A vybral som si veľmi dobre. Horrorovo ladený príbeh o monštróznom dome ma zaujal a zároveň aj pobavil. Spokojný som bol nie len s námetom, ale i celkovým spracovaním a samotnými animáciami. Veľké plus pre tento snímok vidím tiež v tom, že v ňom vystupujú animovaní homo sapiens a nie pestrofarebné hovoriace zvery, ako tomu býva zvykom. ****(16.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace