V tom domě straší!

V tom dome straší

Animovaný / Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2006, 91 min

• Skejpr

Celým filmem se táhne přesně ten Zemeckisovský rozpor, který mu někteří vyčítali u Beowulfa. Na jednu stranu je tu mistrovská mrazivá atmosféra (včetně "ruční" kamery) a geniální pointa, na druhou se ale film tváří jako dětský, na to je ale zase místy příliš nekorektní, až hnusný (možná sem jen citlivka)... Stylizace postav a podivná animace ale rozhodně neladí s cílovým zaměřením snímku. K tomu rozplilé a nudné finále... Ve výsledku ani ryba, ani rak, Na poli 3D snímků najdete mnoho lepších záležitostí.. Vlastně prakticky cokoliv...(16.3.2008)

Blofeld: Dík za varování. Na mladší sourozence jsem se teda vykašlal, a šel jsem na to se svým starším synem. Náramně jsme si to oba užili.(9.11.2006)

Pro někoho kdo vyrůstal na osmdesátkových klasikách typu The Goonies či Fright Night je Monster House takovým malým splněným snem o návratu do dětských let. Ovšem vznik v roce 2006 tak úplně nechápu, dnešní děti to těžko zaujme a je to opravdu spíše pro ty, kteří pamatují.(23.3.2008)

Super dobrodružstvo. Poteší hlavne fandov hororov, lebo niektoré scény sú ozaj slušne natočené, teda nakreslené. Občas som si nebol istý, či to je vhodné pre deti :-) Ja som sa bavil...(15.4.2012)

rozpočet : $75 million tržby celosvetovo : $140,175,006(17.6.2007)

• - Závěrečnými titulkami snímek nekončí, jejich součástí je ještě několik scén. (LEGACY)

• - Na začátku filmu si děvčátko jezdící na tříkolce brouká melodii ze seriálu Stevena Spielberga Neuvěřitelné příběhy. (imro)

• - Čtyřicetidenní natáčení, které předcházelo převedení do digitální podoby, probíhalo v místnosti o rozměrech 6 x 6 metrů. (Cherish)