Zpátky do školy

Underclassman

Thriller / Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2005, 95 min

• Torision

Otravná nízkorozpočtová píčovina s neuvěřitelně trapným a přehrávajícím Nickem Cannonem, kterýho jsem díky tomuhle snímku začal nenávidět. Scénář je strašně předpověditelnej, ale hlavně není vtipnej, akční sekvence nestojej ani za tu kravskou píču a vůbec celý je to mega neprofesionálně natočený. Sorry, tohle není ani na jednu *.(19.1.2008)

• lakikaki

"Hláškujúci černoch-policajt predá všetko," povedali si producenti tohto filmu. A výsledok? Čierny stredoškolák s nevtipnými hláškami sa hrá na policajta, získa pri tom dievča (učiteľku) snov a sám vyrieši mega-prípad, ktorý nevyriešil ani celý policajný zbor. Ospravedlňujem sa za "spoilery", ale tak takýto koniec by uhádlo aj malé decko. Slabé 2 hviezdičky.(26.12.2007)

• c.tucker

Trochu podprůměrná moc nevtipná komedie o škole a kradení aut. Motiv trochu jak v Rychle a zběsile jen bez těch závodů. Ale nenudil jsem se, jinak celkem zbyteč nad zbyteč.(1.11.2008)

Celkom slusna akcna komedia, aj ked zase az takou komediou by som to nenazval, pretoze Nick Cannon sa snazil ist po stopach E. Murphyho, ale nejako to nepomohlo. Taka lahka oddychovka na popoludnie, na ktoru ale rychlo zabudnem.........16.04.2008(11.4.2008)

Solidní odreágovačka, která pobaví. Akční scény sice nebyly nic extra, ale komediální vložka celému filmu dodává mnohem lepší efekt. Upřímně řečeno, škoda že tam je i ta akčnost. Kdyby to udělali čistě jen komedii ze střední, bez drog, kradených autách etc., bylo by to mnohem lepší.(16.1.2011)

• - Film měl jít původně do kin už v roce 2004, což bylo ovšem období, kdy se rozděloval Disney a Miramax a hodně filmů z Miramax and Dimension si tak muselo počkat, až bude po všem, než se dočkají svého uvedení do kin. (HappySmile)