Zpátky do školy

Underclassman

Thriller / Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2005, 95 min

• Kamca_

Nuda, nuda a zase nuda. Čekala jsem od toho asi moc a ve finále je to hodně nepovedenej film. Hlavní hrdina je dost trapnej. Hlavně ze začátku. A film mi nepřišel vůbec vtipný ... Dávám 35% a to je ještě mírný.(10.10.2014)

• Ivoshek

Zbytečný film.(21.8.2008)

• lakikaki

"Hláškujúci černoch-policajt predá všetko," povedali si producenti tohto filmu. A výsledok? Čierny stredoškolák s nevtipnými hláškami sa hrá na policajta, získa pri tom dievča (učiteľku) snov a sám vyrieši mega-prípad, ktorý nevyriešil ani celý policajný zbor. Ospravedlňujem sa za "spoilery", ale tak takýto koniec by uhádlo aj malé decko. Slabé 2 hviezdičky.(26.12.2007)

• Torision

Otravná nízkorozpočtová píčovina s neuvěřitelně trapným a přehrávajícím Nickem Cannonem, kterýho jsem díky tomuhle snímku začal nenávidět. Scénář je strašně předpověditelnej, ale hlavně není vtipnej, akční sekvence nestojej ani za tu kravskou píču a vůbec celý je to mega neprofesionálně natočený. Sorry, tohle není ani na jednu *.(19.1.2008)

• Dever

Soundtrack BT: 1. California Love (Original Version) 2. The Proof 3. Ride Ride 4. Brain 5. Can I Kick It 6. Dancing on the Perimeter 7. Get on It 8. Rollin 9. Shake It(12.5.2011)

• - Film měl jít původně do kin už v roce 2004, což bylo ovšem období, kdy se rozděloval Disney a Miramax a hodně filmů z Miramax and Dimension si tak muselo počkat, až bude po všem, než se dočkají svého uvedení do kin. (HappySmile)