Zpátky do školy

Underclassman

Thriller / Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2005, 95 min

• Kamca_

Nuda, nuda a zase nuda. Čekala jsem od toho asi moc a ve finále je to hodně nepovedenej film. Hlavní hrdina je dost trapnej. Hlavně ze začátku. A film mi nepřišel vůbec vtipný ... Dávám 35% a to je ještě mírný.(10.10.2014)

Celkom slusna akcna komedia, aj ked zase az takou komediou by som to nenazval, pretoze Nick Cannon sa snazil ist po stopach E. Murphyho, ale nejako to nepomohlo. Taka lahka oddychovka na popoludnie, na ktoru ale rychlo zabudnem.........16.04.2008(11.4.2008)

• c.tucker

Trochu podprůměrná moc nevtipná komedie o škole a kradení aut. Motiv trochu jak v Rychle a zběsile jen bez těch závodů. Ale nenudil jsem se, jinak celkem zbyteč nad zbyteč.(1.11.2008)

• lakikaki

"Hláškujúci černoch-policajt predá všetko," povedali si producenti tohto filmu. A výsledok? Čierny stredoškolák s nevtipnými hláškami sa hrá na policajta, získa pri tom dievča (učiteľku) snov a sám vyrieši mega-prípad, ktorý nevyriešil ani celý policajný zbor. Ospravedlňujem sa za "spoilery", ale tak takýto koniec by uhádlo aj malé decko. Slabé 2 hviezdičky.(26.12.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,655,459Tržby Celosvetovo $5,879,555(26.4.2010)

• - Film měl jít původně do kin už v roce 2004, což bylo ovšem období, kdy se rozděloval Disney a Miramax a hodně filmů z Miramax and Dimension si tak muselo počkat, až bude po všem, než se dočkají svého uvedení do kin. (HappySmile)