Zpátky do školy

Underclassman

Thriller / Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2005, 95 min

Solidní odreágovačka, která pobaví. Akční scény sice nebyly nic extra, ale komediální vložka celému filmu dodává mnohem lepší efekt. Upřímně řečeno, škoda že tam je i ta akčnost. Kdyby to udělali čistě jen komedii ze střední, bez drog, kradených autách etc., bylo by to mnohem lepší.(16.1.2011)

Highschool-teenager-comedy žádný Blockbuster nebo Academy-award-candidate!!! Je to natočené nic moc, ale nemůžu jinak. Roselyn Sanchez je superkočka, Cannon je dobrý entertainer, je v pohodě, je to vtipné, má to bombovní soundtrack a o tom to je! „Počkej! Já jsem mladej, ty seš tlustej. Ale o to teď nejde."(10.2.2012)

Celkom slusna akcna komedia, aj ked zase az takou komediou by som to nenazval, pretoze Nick Cannon sa snazil ist po stopach E. Murphyho, ale nejako to nepomohlo. Taka lahka oddychovka na popoludnie, na ktoru ale rychlo zabudnem.........16.04.2008(11.4.2008)

• Kamca_

Nuda, nuda a zase nuda. Čekala jsem od toho asi moc a ve finále je to hodně nepovedenej film. Hlavní hrdina je dost trapnej. Hlavně ze začátku. A film mi nepřišel vůbec vtipný ... Dávám 35% a to je ještě mírný.(10.10.2014)

• c.tucker

Trochu podprůměrná moc nevtipná komedie o škole a kradení aut. Motiv trochu jak v Rychle a zběsile jen bez těch závodů. Ale nenudil jsem se, jinak celkem zbyteč nad zbyteč.(1.11.2008)