Zpátky do školy

Underclassman

Thriller / Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2005, 95 min

• c.tucker

Trochu podprůměrná moc nevtipná komedie o škole a kradení aut. Motiv trochu jak v Rychle a zběsile jen bez těch závodů. Ale nenudil jsem se, jinak celkem zbyteč nad zbyteč.(1.11.2008)

• Kamca_

Nuda, nuda a zase nuda. Čekala jsem od toho asi moc a ve finále je to hodně nepovedenej film. Hlavní hrdina je dost trapnej. Hlavně ze začátku. A film mi nepřišel vůbec vtipný ... Dávám 35% a to je ještě mírný.(10.10.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,655,459Tržby Celosvetovo $5,879,555(26.4.2010)

• Torision

Otravná nízkorozpočtová píčovina s neuvěřitelně trapným a přehrávajícím Nickem Cannonem, kterýho jsem díky tomuhle snímku začal nenávidět. Scénář je strašně předpověditelnej, ale hlavně není vtipnej, akční sekvence nestojej ani za tu kravskou píču a vůbec celý je to mega neprofesionálně natočený. Sorry, tohle není ani na jednu *.(19.1.2008)

Celkom slusna akcna komedia, aj ked zase az takou komediou by som to nenazval, pretoze Nick Cannon sa snazil ist po stopach E. Murphyho, ale nejako to nepomohlo. Taka lahka oddychovka na popoludnie, na ktoru ale rychlo zabudnem.........16.04.2008(11.4.2008)

• - Film měl jít původně do kin už v roce 2004, což bylo ovšem období, kdy se rozděloval Disney a Miramax a hodně filmů z Miramax and Dimension si tak muselo počkat, až bude po všem, než se dočkají svého uvedení do kin. (HappySmile)