Zpátky do školy

Underclassman

Thriller / Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 2005, 95 min

Celkom slusna akcna komedia, aj ked zase az takou komediou by som to nenazval, pretoze Nick Cannon sa snazil ist po stopach E. Murphyho, ale nejako to nepomohlo. Taka lahka oddychovka na popoludnie, na ktoru ale rychlo zabudnem.........16.04.2008(11.4.2008)

• Dever

Soundtrack BT: 1. California Love (Original Version) 2. The Proof 3. Ride Ride 4. Brain 5. Can I Kick It 6. Dancing on the Perimeter 7. Get on It 8. Rollin 9. Shake It(12.5.2011)

• lakikaki

"Hláškujúci černoch-policajt predá všetko," povedali si producenti tohto filmu. A výsledok? Čierny stredoškolák s nevtipnými hláškami sa hrá na policajta, získa pri tom dievča (učiteľku) snov a sám vyrieši mega-prípad, ktorý nevyriešil ani celý policajný zbor. Ospravedlňujem sa za "spoilery", ale tak takýto koniec by uhádlo aj malé decko. Slabé 2 hviezdičky.(26.12.2007)

Solidní odreágovačka, která pobaví. Akční scény sice nebyly nic extra, ale komediální vložka celému filmu dodává mnohem lepší efekt. Upřímně řečeno, škoda že tam je i ta akčnost. Kdyby to udělali čistě jen komedii ze střední, bez drog, kradených autách etc., bylo by to mnohem lepší.(16.1.2011)

Highschool-teenager-comedy žádný Blockbuster nebo Academy-award-candidate!!! Je to natočené nic moc, ale nemůžu jinak. Roselyn Sanchez je superkočka, Cannon je dobrý entertainer, je v pohodě, je to vtipné, má to bombovní soundtrack a o tom to je! „Počkej! Já jsem mladej, ty seš tlustej. Ale o to teď nejde."(10.2.2012)