poster

Snílek

 • USA

  Dreamer: Inspired by a True Story

 • Slovensko

  Rojko

 • Slovensko

  Splnený sen

Drama / Rodinný

USA, 2005, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $32miliónovTržby USA $32,751,093Tržby Celosvetovo $38,741,732Tržby za predaj DVD v USA $28,018,612 //počet predaných kusov 1,602,512║ Klasický rodinný film s množstvom známych tvári a na prekvapenie ani jedna sa v tomto počine nestráca a v rámci možností funguje pre dej a povyšuje ho do radov tých konzumnejších. Najlepšie chvíle nám ponúka záverečný dostih, ten mohol byť kľudne o pár minút dlhší, lebo to čo nám režisér John Gatins ponúkne je zvládnuté strhujúco a priam cítime ten dupot koní na vlastnej koži, len škoda že ten dostih prebehne rýchlejšie než sa z neho stihneme poriadne nabažiť. "Slušný priemer čo neunudí a poslúži ako kľudná oddychovka." /60%/(14.5.2008)

 • Dudek
  ***

  Příjemné to, ano, jenže svou nucenou infantilitou. Na všechno je tu nahlíženo z dětské perspektivy, až na jedno menší škobrtnutí tenhle snímek neobsahuje ani jeden jediný beznadějný moment. Téměř každá překážka se během chvíle sama vyřeší, problémy jako by neexistovaly. Disfunkčním dojmem působící rodina funguje výborným dojmem a splnění snu je téměř na dosah. Dreamer běží jak po másle, doslova. Klidně se na něj můžete za pár dnů podívat znovu, neboť v něm není moc momentů, které by stály za zapamatování.(26.10.2008)

 • fmash
  ***

  Film se výborně hodí na sobotní dopoledne, kdy se vám nic nechce dělat, ale zabít čas sledováním studia kamarád (nebo co to ráno běhá) se vám taky nechce. Neoslní, neurazí, ale ani neznudí. Pohodička zvláště pro koníčkáře, kteří si mohou připolíbit hvězdičku.(4.10.2010)

 • Falko
  ***

  Celkom slusny snimok, aj ked chvilkami bol aj nudny. Od Dakoty Fanning som cakal pri zraneni kona trosku väcsi herecky koncert, ako som bol na nu zvyknuty vo filmoch MUZ V OHNI alebo vo VOJNE SVETOV, ale potom to uz zvladla celkom fajn. Film, ktory by sa dal prijemne zhliadnut v nedelu popoludni.......21.03.2008(18.3.2008)

 • maverick10
  ***

  V ramci zanru rodinnych blbustek je to nadprumer.(4.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace