poster

Sněhová kalamita

 • USA

  Snow Day

 • Slovensko

  Snehová kalamita

Komedie / Rodinný / Dobrodružný / Romantický

USA, 2000, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Zdlouhavá a nudná komedie bez špetky nápadu a i když trvá jen 83min. měl jsem pocit že byla dvakrát delší. Vystupuje zde spousta známých herců,ale téměř ničím nezaujmou. Tenhle film je snesitelný pouze v zimním období.(20.2.2009)

 • blackrain
  ***

  Hurááááá, sněhové prázdniny jsou tady. O sněhových prázdninách se dá zažít cokoliv, i když trvají třeba jeden nebo dva dny. Mile mě překvapilo obsazení Chevyho Chase jako televizní rosničky. Iggy Pop jako správce kluziště, co hraje nudné písničky. Příjemný rodinný film na sobotní dopoledne.(27.12.2008)

 • Djkoma
  **

  Sněhová kalamita není taková tragédie, jak by mohla být i přes stokrát ohraný příběh. Některé postavy jsou celkem fajn a to se týká i asi největší hvězdy Chevyho Chase, který po delší době je někde trochu víc vidět. Přesto nelze nepřiznat, že jsou tu zde zase staré známé příběhové linie, opět pospojované jen tak "přáteli nebo rodinou". Na sobotní dopoledne to neurazí, jindy by to bylo opravdu špatně investovaný čas. Je zajímavé, jak ve filmu vypadá Emmanuelle Chriqui jako Claire, i když jí v době natáčení bylo už 23, přesto nevypadá ve filmu starší (pouze hezčí:)) než ostatní.(27.12.2008)

 • Flipper
  *

  Afekt, afekt, afekt. Deti, ktoré majú vyspelosť dospelých a dospelý, ktorí sú na úrovni deti. K tomu ešte hrozný slovenský dabing, plný citosloviec, ktoré lezú na nervy a konečný "tragický" záver, a la ukameňovanie guľami musí rozčúliť každého. Snehové prázdniny veru tiež nemám rád.(30.1.2009)

 • Shit
  **

  Co to bylo za děsnou blbost?Opravdu jenom chvilkama se na to dalo koukat, ale zase potěší pár zapomenutých herců jako je třeba Cehvy Chase toho už sem neviděl v novějším filmu ani nepamatuju, tady sice žádná velká role, ale aspoň něco a nebo se tady ještě objeví Pam Grier, ale to je asi tak všechno kvůli čemu se na tenhle film stojí podívat a to je fakt dost málo(10.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace