poster

Sněhová kalamita

 • USA

  Snow Day

 • Slovensko

  Snehová kalamita

Komedie / Rodinný / Dobrodružný / Romantický

USA, 2000, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  *

  Čekal jsem něco jako Christmas Vacation, jenže tyhle dva filmy maj společný opravdu akorát to, že tam je sníh a Chevy Chase. Navíc Chevy Chase tady hraje docela nevýrazou vedlejší roli. Po většinu času sledujete nezbedný dětičky, jak po sobě hážou pochcaný sněhový koule a podobně. Humor ve filmu je určen zřejmě pro diváky ve věku 0 až 10 nebo 80 až smrt. Potěší snad akorát hezká Emmanuelle Chriqui a jeden drobnej odkaz na Šílenýho Maxe 2, i když moc nechápu, proč to cpou zrovna do takový blbosti. 20%(28.9.2008)

 • Shit
  **

  Co to bylo za děsnou blbost?Opravdu jenom chvilkama se na to dalo koukat, ale zase potěší pár zapomenutých herců jako je třeba Cehvy Chase toho už sem neviděl v novějším filmu ani nepamatuju, tady sice žádná velká role, ale aspoň něco a nebo se tady ještě objeví Pam Grier, ale to je asi tak všechno kvůli čemu se na tenhle film stojí podívat a to je fakt dost málo(10.12.2006)

 • blackrain
  ***

  Hurááááá, sněhové prázdniny jsou tady. O sněhových prázdninách se dá zažít cokoliv, i když trvají třeba jeden nebo dva dny. Mile mě překvapilo obsazení Chevyho Chase jako televizní rosničky. Iggy Pop jako správce kluziště, co hraje nudné písničky. Příjemný rodinný film na sobotní dopoledne.(27.12.2008)

 • Flipper
  *

  Afekt, afekt, afekt. Deti, ktoré majú vyspelosť dospelých a dospelý, ktorí sú na úrovni deti. K tomu ešte hrozný slovenský dabing, plný citosloviec, ktoré lezú na nervy a konečný "tragický" záver, a la ukameňovanie guľami musí rozčúliť každého. Snehové prázdniny veru tiež nemám rád.(30.1.2009)

 • suicide
  *

  Malé otravné děti, které by potřebovaly pořádně natřískat, jsou vedlejšími hrdiny filmu. Dospívající kluk si myslí, že je zamilován, snaží se svou lásku získat, ale nakonec ji zcela nečekaně najde jinde - ach! Jak romantické! Ach! Jak americké. Když mi bylo nějakých 13, tak se to dalo snést, teď už jenom iritoval. Tohle je přesně ten typ filmů, které drží herce v bahně u dna. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že se jsem to kdysi byl schopen vidět celé.(28.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace