poster

Sněhová kalamita

 • USA

  Snow Day

 • Slovensko

  Snehová kalamita

Komedie / Rodinný / Dobrodružný / Romantický

USA, 2000, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $13miliónovTržby USA $60,020,107Tržby Celosvetovo $62,464,731/20%/(5.1.2006)

 • Slarque
  **

  Tahle zimní komedie je především o dětech. Chevy Chase a všichni další známější herci tam hrají pouze vedlejší role (a často je to docela křeč). Nejvtipněji působila účast Iggyho Popa. Nicméně, pokud je venku hnusně, můžete klidně sednout k televizi a jestli nejste moc nároční, třeba vás to bude i chvílemi bavit.(9.12.2006)

 • Oskar
  **

  Televizního rosničku už hráli Steve Martin i Bill Murray, tak přišla řada i na třetího mušketýra. To je jediné možné vysvětlení PROČ. Proč pro-bo-ha vzal Chevy Chase zase roli v tak zbytečném, nudném a neperspektivním filmu. Všichni víme, že má problémy s alkoholem, ale evidentně ne takové, aby nemohl točit (viz jeho filmografie za poslední léta). Nechce se mi věřit, že mu nikdo nic lepšího nenabízí a všichni ho odepsali. Ach jo. Kdeže jsou časy Vánočních prázdnin... 30%(13.12.2005)

 • Fallen_One
  odpad!

  Miliardakrát viděné a xkrát lépe natočené. I když obvykle dávám boda za pěkný miciny, tak tohle mně natolik otrávilo svou nabubřelou klišovitostí, že tentokrát opravdu nebudu milosrdný.(1.1.2010)

 • BigDeal
  **

  Vcelku príjemná rodinná oddychovka, ktorej ale veľmi podkopáva nohy hlavná dejová línia, ktorá spočiatku nevyzerá až tak zle, no postupom času sa mení na predvídateľnú a neznesiteľne sentimentálnu. O niečo lepšie je na tom príbeh o deckách, ktoré chcú zachovať prázdniny o jeden deň dlhšie, aj keď je výrazne ladený pre najmenšie publikum a tak sa vám môže stať, že budete pri pár scénach len krútiť hlavou. Príbeh matky a otca sú miestami vtipné, ale inak nijak výrazné, takže celkovo ide o priemer, kde si najlepšiu úlohu zahral práve sneh, snehový bunker, snehové zjazdy, zasnežené ulice...vytvára to dojem, akoby sa čas na chvíľu zastavil a postavy sa ocitli v nejakom rozprávkovom svete. 50%(30.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace