Bláznivá dovolená v Las Vegas

Dovolenka v Las Vegas

Komedie

USA, 1997, 93 min

• sssssycak

Laciné, a především velmi zbytečné pokračování jinak skvělé série Vacation. Místo výbuchů smíchů z předchozích dílů mě po celý film provázel trpký pocit, že tento díl už vůbec neměl vzniknout. Nudné, nezáživné pokračování parazitující pouze na úspěchu svých předchůdců. Jako samostatný jedinec by se stěží dostal nad 50%. Za mě velké, velké zklamání.(29.5.2015)

• BoPo

Plusom je jedine to, že vo filme sa nachádza najkrajšia verzia Griswoldovskej dcéry. Je to slabota a veľká vďaka za finančnú krízu, lebo inak by mali dosť peňazí na ďalšiu dovolenku.(13.10.2009)

Již čtvrté pokračování rodiny Griswoldů, která zasáhla hlavně do mého dětství a byl vlastně první film s Ch. Chasem, co jsem viděl. Dříve jsem se bavil nepřetržitě, dnes při shlédnutí jsem stále spokojený hlavně vtípky, se kterými vystřeluje jako tryskáč bratránek Eddie jako Randy Quaid, který zde dostal větší roli a patřičně si ji užil. Sice se tam objeví trapnější scény, jako například na přehradě, ale v samotném kasíně je to jeden vtípek za druhým a nedokážu si představit jak by to dopadlo, kdyby tam Eddie chyběl. Titulní skladba (je možné ji slyšet i v Bláznivé dovolené do Evropy) se jmenuje Holiday Road od Lindsey Buckingham. --- Nechcete ještě něco k jídlu? Poperu se kdyžtak se psem o bramborovej salát.(14.1.2007)

60% - Rozhodně mnohem slabší, než třeba Vánoční prázdniny...(24.10.2007)

• JohnnyD

Katastrofa, najhorší diel série. K smrti nevtipný a bez čara predošlých dielov. Herecké výkony sú občas skutočne mizerné a akoby sa herci nudili a chceli čo najskôr vypadnúť z pľacu. A to platí aj o Chaseovi i o Quaidovi! Takýto pohreb si Clark Griswold, niekdajšia ukážková satira bežného Američana, nezaslúžil. Malo to skončil geniálnou trojkou.(24.3.2007)