Bláznivá dovolená v Las Vegas

Vegas Vacation

Dovolenka v Las Vegas

Komedie

USA, 1997, 93 min

Když jsem nejnovější díl Ságy rodu Griswoldů viděl poprvé, v euforii jsem mu udělil pět hvězdiček, což zpětně považuju za své největší mozkové selhání ;-), způsobené tím, že jsem čekal něco mnohem horšího. Takže znovu a za střízliva: předchozím Vánočním prázdninám se Las Vegas rozhodně nevyrovná, ale patří k tomu povedenějšímu, co Chevy Chase v poslední dekádě natočil. Slušná zábava. 60 %(20.2.2003)

• Z0oMb3E

Fóriky a vtipy ako u všetkých Bláznivých dovoleniek prekvapivo stále fungujú. Las Vegas je slabšie ako Európa, ale maximálne o pol hviezdy. Záver aký nečakaný, všetci odídu domov na vlastnom novom aute.(11.4.2010)

Chevy Chase a jeho rodinka se rozhodnou jet na dovolenou do Las Vegas. Griswoldovi opět nezklamali. Docela slušná zábava.(17.12.2008)

• JohnnyD

Katastrofa, najhorší diel série. K smrti nevtipný a bez čara predošlých dielov. Herecké výkony sú občas skutočne mizerné a akoby sa herci nudili a chceli čo najskôr vypadnúť z pľacu. A to platí aj o Chaseovi i o Quaidovi! Takýto pohreb si Clark Griswold, niekdajšia ukážková satira bežného Američana, nezaslúžil. Malo to skončil geniálnou trojkou.(24.3.2007)

"Už ti někdo řekl, že nosíš smůlu ??" - "Jo, jednou !! Máma na smrtelný posteli !! Ale znáš to.. Člověk s popáleninama třetího stupně a pravou nohou v pasti na medvědy neví, co mluví.." ;)(11.8.2014)

• - Autá, ktoré Rusty vo Vegas vyhral, boli: Ford Mustang Convertible (1996), Hummer H1 (1996), Ford Aspire (1996) a Dodge Viper RT/10 (1996). (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa počas turistickej sezóny, od polovice júna do konca septembra 1996. (m.a.t.o.)

• - Jedná se o jediný film ze série, který získal rating PG. Předchozí pokračování byla zhodnocena ratingem R a PG-13. (Terva)