Bláznivá dovolená v Las Vegas

Dovolenka v Las Vegas

Komedie

USA, 1997, 93 min

• Pohrobek

Celá tahle série ve mně vyvolává spíše pocity trapnosti, takže žádné zvláštní výčitky vůči tomuhle dílu uplatnit nemohu. Myslím si však, že umístění do Las Vegas byl až příliš laciný trik a to, co by eventuálně bývalo mohlo vzniknout, se utopilo v moři obyčejných kousků v tuctovém prostředí.(9.4.2005)

Bláznivá dovolená ani po čtvrté nezklamala. Eddie ani tentokrát nedovedl nešokovat. Díky jeho destičce jsem se opět blaženě usmíval. Takového hodného pána na konci filmu bych taky potřeboval potkat. :-)(28.1.2012)

Chevy Chase a jeho rodinka se rozhodnou jet na dovolenou do Las Vegas. Griswoldovi opět nezklamali. Docela slušná zábava.(17.12.2008)

Z prázdninovej série (Prázdniny v Amerike, Prázdniny v Európe a Vianočné prázdniny) síce najslabší diel, ale aj tak je to stále celkom slušná zábava. Na hranici znesiteľnosti ho drží Chevy Chase ako hlava rodiny Griswoldovcov a Randy Quaid, trochu priblblý bratranec Eddie. Dobre, že viac dielov sa už nenatočilo, lebo kvalita by zrejme išla ešte nižšie.(1.2.2012)

• CheGuevara

Slabý odvar ještě slabší série.(8.4.2005)

• - Jediný film série, ku ktorému nenapísal scenár John Hughes. (m.a.t.o.)

• - Některé scény byly natočeny v domově zpěváka Wayne Newtona, který si ve filmu také zahrál. (Terva)

• - Jedná se o jediný film ze série, který získal rating PG. Předchozí pokračování byla zhodnocena ratingem R a PG-13. (Terva)