Philip (Tino Mewes), Konrad (Thomas Schmieder) a Weener (Manuel Cortez) - traja najväčší blázni a nespratníci v škole Fredericha Nietzscheho dostávajú krutú ranu. Stanú sa účastníkmi dopravnej nehody, v ktorej všetci traja zahynú.

Vrátia sa späť do života ako krvilačné príšery - zombie. Ich telá sa však rýchlo rozkladajú, avšak necítia teda potrebu ani jesť, ani spať, a ostáva im tak dostatok času na večierky, dievčatá a vyrovnávanie si dlhov s nepriateľmi. (oficiální text distributora)

Sancty

A tak prečo nie. Seriem na to, že si to uťahuje z môjho obľúbeného žánru, že nefunguje ani hororová ani komediálna línia, má to tri dôležité N a to stačí. Na Nemcov slušný štart, na Nemcov zo päť zábavných momentov a na Nemcov nie najhoršie masky. No a peknú gotičku Collien Fernandes. Len škoda toho, že film potápa snaha podobať sa americkej teen fekál komédii. Aspoň ja som mal pri sledovaní zväčša taký pocit. 5/10 ()

Skleni

No tak toto som nečakal. Ja nemecké trápne komédie moc nemusím, ale toto.. je o trochu lepší odvar. Hercov vybrali správnych, príbeh.... známi, no prijateľný. Zápletka klasická, poňatie klasické (na komédiu), a Collien (ktorá chýba medzi hercami), úžasná :-). Sám som neveril, že takýto film môže naozaj vzniknúť v Nemecku. normálne som sa aj nasmial. A to nehovorím o tom, že nikdy som sa nenudil, či som to nechcel prepnúť a pod. Proste ma to držalo pri obrazovke. Paráda. Samozrejme je to lacná komédia bez štipky inteligencie či filmového umenia a preto dávam 70% ()

TheTrox

Němci a natočili takovouto hororovou komedii ve stylu zombie ? No sakra ! Musím uznat, že ze všech filmů natočených "in Germany" je tenhle nejlepší, ano nepřeháním, herci byly dobrý od začátku do konce, skvělý hlášky i humor. Samozřejmě, že se občas objevili ve filmu nedostatky, ale ty vem čert. Celkové hodnocení: 75% ()

VincentB. odpad!

Chapem. Zombie / hororová / teenage - komédia. Ale ako to, že sú tí Nemci tak nechutní. To si dali kasting na fakt nechutné ksichty a príšerné herectvo? Námet bol zrejme dobrý ale toto je veľká nechutnosť. A nie kvôli mäsu a krvi ale kvôli tomuto stále trvajúcemu prci prci humoru.Za pár dobrých gagov 5%. ()

type_B

Nad očekávání vtipné oddychové béčko německé provenience. Bylo tam krapet teenage sexu, ale zas ne úplně vulgárního, jinak je to vcelku příjemný nenáročný film. Prostě relax. A některé hlášky byly fajn. Osobně jsem měl rád učitelku vyznávající hašiš a gruppensex jako náboženství ve vyprázdněném postmoderním světě. Zde spíše postmortálním světě. Muhehe. . ()

• Aj keď jedna z postáv hovorí o Necronomicone ako o reálnej knihe, v skutočnosti je Necronomicon fiktívna kniha z hororových románov H.P. Lovecrafta. (Jakub225)
  • Posledných dvadsať minút filmu bolo vystrihnutých a znovu natočených pol roka po pôvodnom natáčaní. Originálne zakončenie možno nájsť ako na nemeckej, tak aj anglickej verzii DVD. (misterz)