Korsický případ

Korzický prípad

Corsican File, The

Komedie / Krimi / Akční

Francie, 2004, 93 min

Vcelku a ve vysledku prijemna a svizna komedie ktera utece tak rychle ze ani nebudete vedet jak.(10.11.2006)

• Terva

Pařížský detektiv je vyslán na Korsiku, aby našel vůdce místní mafie..... Když se však zamiluje do jeho krásné sestry, velké problémy na sebe nedají dlouho čekat… Scénář : Christian Clavier a Michel Delgado. Kamera : Pascal Gennesseaux(28.5.2011)

• maverick10

Tak ani nevim o cem to poradne bylo. Nemastny neslany pribeh, kde je malo humoru a to je u komedie docela problem.(26.9.2007)

• Frenegonda

Nevím nevím, snad téhle/mé oblíbené dvojce/ nedošel dech. To by mě moc mrzelo. Korsický případ je pro mě trošku těžkopádný a přes všechnu akci nudný film.(15.10.2007)

• Kryton

Francouzská komedie už není co bývala. Škoda! Clavier a Reno slibovali slušnou porci zábavy.(17.1.2010)

• - Snímek byl natočen na motivy příběhu "La Bande Dessiné" z komiksové série "Jack Palmer" René Pétillona z roku 2001. (Terva)

• - Natáčení probíhalo na Korsice ve Francii. (Terva)